Karnınızdaki bebeğin haraketlerini sayın....

Başlatan мiŁenα., 17 Kasım , 2009, 10:16:04

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: __Derin__ - 24 Kasım , 2009, 17:24:56
yeni nesil bebişler o kadar duygusal olmuyor İlknurum :) anne neden ses kayıt cihazına kaydetmedin deyiverirse şaşırma  :k06: :k06:

:k06: :k06:  doğru sölüyorsun valla

Zeynep_Sena

arkadaslar mesela 2 saatte 10 kez hareket etmesi gerekmisya mesela nasil 10 kez ya tekme atti 1 saga dondu sola dondu boylemi benim bebis boyle bi hareketli mesela tekmeler bi atiyo bidaha ust uste atiyo sonra duruyo bi oynamaya basliyo saga gidiyo sola gidiyo gobek bi yamuluyo benim sonra duruyo benimde anlatmam tam olmuyor ama bunu nasil sayicaz bi fikri olan varmi

haydimutfaga

ben de bazen bebeğimizin hereketlerini hissetmeyince endişeleniyorum.
Allah sağlıkla hayırla evlatlarımzı kucağımıza almayı nasip etsin.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

benim kizim cok hareketli masallah hep kipir kipir elimi karnimin üstünden ayirmak istemiyorum cünkü cok hosuma gidiyor tekmeledigi zaman....

SiRiNe

ya ben saymaya kalksam beceremem herhalde cunki, benimkilerin tekme ve haraketleri cok degisik belki sizlerdede ayni oluyordur bilemiyorum, simdi bir basladilarmi 15 dakika suruyor 15 saniyede bir tekme sagdaki tekmeliyor mesela, sonra artik 2 saatmi 1 saatmi  bilemiyorum saymadim belli bir zaman sonra soldaki basliyor o devam ediyor sonra bazende ayni anda tekmeliyorlar, sagdaki baslayinca digeride bir kac tekme atiyor :icon_scratch: bazende sanki cok uzun zaman oldu neden tekmelemiyorlar diye endiseleniyorum ama bir seyler yedigimde su ictigimde tekrar haraketleniyorlar insaallah hersey yolundadir  :amin:

ertl

anne karnında nasılsa doğunca da öyle oluyolar
kızım çok hareketliydi şimdi 3.5 yaşındfa aynı karnımda ki gibi hareketli
oğlumda 8 aylık oda karnımda sakindi hala öyle

мiŁenα.

benım oglum ne cok haraketlı ne cok haraketsız bazen kuduruyor bazen hıc tınlamıyor kımseyı :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 02 Ocak , 2010, 11:45:55
benım oglum ne cok haraketlı ne cok haraketsız bazen kuduruyor bazen hıc tınlamıyor kımseyı :ehi: :ehi: :ehi:
aynenn canim bazen hic ses seda olmuyor degilmi ;D iste o zaman uyuyorlar herhalde

ertl

hareket etmedikleri zaman uyuyo oluyolar eğer uyanıkken hareketlilerse doğunca hele biraz ayaklanınca işiniz zor ;)

SiRiNe

Alıntı yapılan: tuğba rana - 02 Ocak , 2010, 20:48:03
hareket etmedikleri zaman uyuyo oluyolar eğer uyanıkken hareketlilerse doğunca hele biraz ayaklanınca işiniz zor ;)

Allah o zaman isim zor benim  :D masaallah cok haraketliler uyanik olduklarinda bazen sanki karnim yirtilacak gibi hissediyorumm ;D

мiŁenα.

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 02 Ocak , 2010, 18:58:40
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 02 Ocak , 2010, 11:45:55
aynenn canim bazen hic ses seda olmuyor degilmi ;D iste o zaman uyuyorlar herhalde

bır baslıyor karnım dalga dalga oluyor tekmeler gözüküyor cok guzel bırsey

ertl

gerçekten tekmelerini hissetmek çok güzel
özledim ya hamileliği
bidahamı dogursam ne :toothy10: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

BEN HAMIELLIGI OZLIM YINE HAMIEL KALICAM :ehi: :ehi:

MENAPOZA KADAR DEVM :ehi: :ehi:

zelis

hareketleri saymak artik imkansiz gibi , hic belli olmuyor , bakiyosun cosuyor , bakiyosun  uyuyor..

hele yanimdakiler hareketlerini gormek istedigi zaman kesinlikle tik yok , sanirim biraz nazli olacagiz...... :k06:

мiŁenα.

aynen bırı beklerse ugrasırsa haraketlendırmek ıcın kılı kıpırdamıyor ama elını ceksın ozmaan haraketlenıyor ama ben nezmaan elımı karnıma koysam sevsem oglumu baslıyor hemen sanırsam abana duskun olucak :love9: :amin: