29 Mart , 2024, 01:09:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

Elmalı_kurabiyem

kızlar ben çatlatma iğnesi yaptırdum gecen ay.yumurtam buyumustu ve doktor çatlatma iğnesi yaptır dedi.iğneyi yaptırdm.ve doktor yumurtan buyumus gün aşırı ilşkiye girebilirsin dedi.çatlatma iğnesinide yumurtamın catlamasını garantilemek için berdi.fakat yaptırdıktan 10 ,15gün sonra inanılmaz cok sancı ve agrı yaprı.özelliklede gece uykumdan uyandıracak şekilde bir agrısı sancısı var.doktoru aradım ve bu sancının normal oldugunu soledi.kesin garanti hamile kalıcaksın diye birseyde yok dedi.ve zaten kalmadımda hastalandım.tabi hayal kırıklıgı oldu ama gecti.cunkü doktor ilkdenemede olmayabiliyor dedi.tekradan yapalim dedi yumur5tan buyuyunce.ama ben tereddüt ediyorum.kendi halinemi bıraksam yumurtamın catlamasını bu sefer.hemde cok sancısı var.aranızda çatlatma iğnesi yaptıran ve bu sekilde hamile kalan varmı.sizce tekrar yaptırsammı.karar veremiyorum . :occasion14:              :icon_scratch:

aysel

19 Aralık , 2007, 08:28:08 #1 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 09:21:17 aysel
Canım bence bir kere daha dene derim ben
Ama şuda var bazı doktorlarda hastalarını kobay olarak kullanıyor hastanın üzerinde bir çok şey deniyor yanıt verip vermediğine bakıyor
Mesela benim ablam üzerinde denenmedik şey kalmadı ve oda doktorunu bıraktı nedenini sorduğumda beni kobay gibi kullandı dedi aman dikkkat edin :k06:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

Elmalı_kurabiyem

saol canım tavsiyen için.haklısın bncede.baska bi doktora daha goruneyim ben.bakalım o önercekmi çatlatma iğnesini tekrardan. :honk:

aysel

ne demek canım ben herzaman buradayım sen yeterki moralini yüksek tut olur mu  :hello:

aysel

kurabiye ne yaptın hiç  yazmıyosun
Nerelerdesin  :k06:

bebişim

elmalı kurabiye arkadaşım bende aynı tedaviyi gördüm bi ilaç kullanıp ardından çatlatma iğnesi vuruluyordum ilk 3 ay boyunca olmadı hep hayal kırıklığı dördüncü ayda tam umudu kesmiş tedaviyi bırakmıştım ki bi bebişim olacağını öğrendim ve şu anda 12 hatfalık hamileyim canım moral çok önemli kesinlikle moralini bozma ve stres yapma sonrasında herşey kendiliğinden oluyo inşallah en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız  :amin:
dÜnYaYa HoŞgElDiN MiNiK PrEnSeSiM ...

[url=http://www.

tubis

kızlar çatlama neden olmaz acaba bilgisi olan var mı.

eylülüm

Alıntı yapılan: tubis - 02 Nisan , 2008, 23:45:33
kızlar çatlama neden olmaz acaba bilgisi olan var mı.
yumurtanın büyümemesinden veya çok fazla büyümesinden diye biliyorum ben doktorum öle sölemişti  ;)

tubis

hımmm.büyümedeki sınır kaç acaba.en son kaç mm oluyo. ??? ??? ??? ??? :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

eylülüm

Alıntı yapılan: tubis - 02 Mayıs , 2008, 11:44:24
hımmm.büyümedeki sınır kaç acaba.en son kaç mm oluyo. ??? ??? ??? ??? :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
tam hatırlıyamıcam ama 22 falan olması lazımdı sanırım :icon_scratch:

tubis

22 mm e ulaşan yumurta çatlamammış mı oluyo  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:   ama doktorum  bana baktığında 22 mm çok güsel bir yumurta oluşmuş demişti. daha sonra gittğimde acaba bende çatlama mı olmuyo diye sordugumda yoooo yumurrtan çatlamıştı dedi. ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???   nasıl oluyo şimdi yumurta çatlıyo mu çatlamıyo mu.  Allahım yaaa şimdi ben çattlıcam orta yerimden offfffffff   :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

eylülüm

Alıntı yapılan: tubis - 02 Mayıs , 2008, 15:17:19
22 mm e ulaşan yumurta çatlamammış mı oluyo  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:   ama doktorum  bana baktığında 22 mm çok güsel bir yumurta oluşmuş demişti. daha sonra gittğimde acaba bende çatlama mı olmuyo diye sordugumda yoooo yumurrtan çatlamıştı dedi. ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???   nasıl oluyo şimdi yumurta çatlıyo mu çatlamıyo mu.  Allahım yaaa şimdi ben çattlıcam orta yerimden offfffffff   :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
tamam 22 güzel bi boy oluyo ama çatlamamış olabilir benimde olmuştu öle tam istediğimiz boya geldi ve iğneye rağmen çatlamadı bi seferde çatlamıştı ama senin çatlamasına rağmen gebelik olmadıysa ya günün tutturamadın ya da denk gelmedi demek

eylülüm

Alıntı yapılan: tubis - 02 Mayıs , 2008, 15:17:19
22 ideali yani canım çatlamıyabilrde yani bu senin yumurtanın bileceği iş açıkçası  :dontknow:

tubis

nihamik

meraba arkadaşlar bende bebiş sevdasına düşenlerdenim. danışma amacıyla doktora gitmiştim. memur olduğumu ve izinleri tama kullanmak için mayıs veya haziran da hamile kalmak istediğimi söyledim. ganaphone ve çatlatma iğnesi kullandım ama mayıs ayı olmadı. şimdi tekrar gidicem doktora. hayırlısı bakalım, haziran da olu inşallah  :love7: