Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

destina

aslım hoşgeldin canım. ya bana da verdi doktor ama ben 3 ay sonra kullanacakmışım. ben çok stersli olduğum için onun içinde zorluk olyormuş allah sana da biz isteyenlerede nasip eder inşallah.
anne olmak istiyorum

myhope

Canım Allah dualarını ve dualarımızı kabul eder inşallah.Bozma moralini sakın!Ne kadardır bebiş istiyosun bu arada?

efsane

merhaba canim bende gonophane kullandim sonrada catlatma ignesi vuruldum sonraki ay hamile kalmistim fakat bebegim dustu kafaya takma rabbim istedigi zamn verir stres en buyuk etken buna inann ben haziranda birakmistim haziranda temmuzda adet oldugumda okadar agladimki anlatamm agustosda aglamadim eylulde hhamis oldum fakat ekimde dustu olsun saglik olsun ama klomen ve gonophane ve catatma ignesi ile hamis kaln cok arkadsim var uzulme canim zamni var demekki

pinar79

arkadaşlar çatlatma iğnesi niçin kullanılıyor? yani hormonlarda bi düzensizlik oluncamı kullanılıyor? hangi tetkiklerden sonra başladınız iğneyi vurulmaya

destina

yumurtaları uyarıyor heralde bende tam olarak bilmiyorum ama
anne olmak istiyorum

TURKUAZ

ÇATLATMA İĞNESİ OLGUNLAŞAN YUMURTANIN ÇATLAMASI VE BÖYLELİKLE YUMURTALIKTAN SALINIP KANALA GEÇMESİ İÇİN KULLANILIR.

pinar79

çatlatma iğnesi kimlere uygulanıyor,yani benim hormonal bi problemim yok doktorum bu yöntemi niçin uygulamadı.bunun içinde acaba kimlere uygulanır diye merakediyorum.çatlatma iğnesi yaptıran arkadaşlar bana bu süreci anlatırsa sevinirim.doktorunuza hangi  şikayetle gitmiştiniz? hangi tahliller yapıldı... şimdiden hepinize çok teşekkürederim

sibel28

çatlatma ignesi aslında yumurta problemi olan bayanlarda uygulanıyor.çok tavsiye edilmiyor uzun süre kullanımlarda kist yapabiliyor.arkadaşlar eger yumurta probleminiz yoksa kullanmayın doğal yoldan hamile kalın.bazı doktorlar tavsiye etmiyor.yumurta geliştirici olarak klomen vb ilaçlar veriliyor.ve bunlarda çogul gebelikler riskide var 2-3-4 gibi...

çikolatalı

arkadaşlar bende birşey sorucam klomen kullananlar cevaplasın lütfen

benim yumurtam olgunlaşmadığı için doktorum klomen hapı verdi ve tarif ederkende günde 2 kez sabah akşam kullanacaksın 5 günde bitecek dedi fakat reçeteye günde bir tane yazmış acaba günde 2 kezmi kullanacağım doktor reçeteyemi yanlış yazdı yoksa benmi yanlış anladım

destina

merhaba serihancım doktor bana da verdi ama ben 3 ay sonra kullanıcam hamilelik yoksa eğer.bende 5 gün kullanıcam 5 tane günde bir tane tok canım
anne olmak istiyorum

çikolatalı

merhaba  destinacım neden 3 ay sonra ???

efsane

Alıntı yapılan: pinar79 - 11 Ocak , 2009, 18:03:13
çatlatma iğnesi kimlere uygulanıyor,yani benim hormonal bi problemim yok doktorum bu yöntemi niçin uygulamadı.bunun içinde acaba kimlere uygulanır diye merakediyorum.çatlatma iğnesi yaptıran arkadaşlar bana bu süreci anlatırsa sevinirim.doktorunuza hangi  şikayetle gitmiştiniz? hangi tahliller yapıldı... şimdiden hepinize çok teşekkürederim
pinarcim catlatma ignesi ben de oldum ama benimde hicbir problemim yoktu sadece heemn olsun dedim dr oda gonaphan ile catlatma ignese verdi yani problem olmasina gerek yok ben kendim istedim 2 ay olmadi catlatma ignesi vuruldum sonraki ay hamileydim canim o yuzden orobleme gerek yok istersen sende kullanabilirsin canim :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina

serihancım doktor birşeyin yok dedi 3 ay daha deneyin dedi sonra olmazsa  sonra al dedi inşallah gerek kalmayacak
anne olmak istiyorum

çikolatalı

efsane

serihan anacim bi o sayfada bi bu sayfadaisn kis durda bi sayfada sohbet edek :ehi: :ehi: :ehi: