28 Mart , 2024, 20:13:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

nihamik

Selam kızlar,
Bu ay hevesle doktore gittim ve öğrendimki gecen ay çatlatma iğnesi bir doz eksik yaptırmışım. ne yapalım nasip değilmiş, bu ay yine yaptırdım
umarım bu ay güzel haberler alırım. yalnız gecen a iğneden sonra ağrım olmasına rağmen bu kez hiç bir ağrı yok,
Allahım çatlamayacak mı yoksa :BangHead:

bebekistiyorum

bende bugün iğnemi oldum çok umutluyum doktorun konuşmalarına göre allahın her isteyene versin yarabbi

efsane

merhaba bende pzt si catglatma iğnesi oldum doktor 4 gün ilşki dedi ama malesef zorla olmuyo işte.ilk 2  gün kasıklarım agırdı bugun 3, gün ama agrım falan yok zaten doktorun dedği gibi gün aşırı ilşkiyede girmedik ayyyyyyyy ayyyyyyyy ne zormuş ya napalım zamnı var demekki artık doktora gitmeyi düşünmüyorum.2, kez catlatma iğnesi vurulmıycam gerci sonuc buay belli olur ama benim hiç ümidim yok :( :( :(

TURKUAZ

Canım spermler rahimde enaz 3 gün yaşıyormuş,10 gün bile yaşama imkanı varmış.Takma kafana uyamadık diye ,Rabbim isterse olur hepsi boş,biz harfi harfine hepsine uyduk bitek şu kafayı değiştiremedim(en önemlisi) oda olmadı işte.Hemen pes etme canım bak gör 3 aya kalmadan olacak bebişin ama lütfen rahat ol 5 senenin sonunda sanırım ben teslim oldum,benim yaptığım hataya düşme.Herşey beyinde bitiyor unutma....

efsane

sagol canım benim inş rabbim isteyen herkese hayırlısını versin :amin:

küçügüm

merhabalar arkadaşlar..aranıza yeni katıldım..dün gece itibariyle:) benimde kafamı kurcalayan bi soru var??7aydır dogum kontrol hapıyla korunuyoduk..gelecek yıl başlarına bebegimizi istiyoruz artık ama sitede çocugu planlamadan 3ay önce hapı bırakmak gerektigini okumuştum..bu hapı kullandıktan sonra hamile kalan yada nekadar sürede hamile kalan biri var mı acabaa ::)

sibel28

Arkadaşlar sancının çatlatma ignesiyle ilgisi yok.o kullandığınız hap yapıyor.ve bazen adet günlerinde 3-4 gün geçikme oluyor.Ben hapı kullandım doktor igneyi vermedi....adetim geçikti ve o ayki saancıyı ömrümde çekmemişimdir.2 ay kullandım 2 ay mahvoldum....

efsane

ben haptan sonra iğnede kullandım faka sadece 2 gün kasıklarım da agrı oldu sonrada gecti agrılarda yumurtaların catlamsıyla alakalıymış bakalım bu ay belli olcak kim catlamış kim catlamammış :ehi: :ehi: :ehi:

*optimist*

Esselâm arkadaşlar,

Hayırlı ve bereketli geceleriniz olsun inşeAllah.

Merak ettim de sormak istedim; çatlatma iğnesi hangi durumda öneriliyor. Bu iğne doktor tarafından hangi belirtilerden sonra uygun görülüyor.

Esselamu Aleyküm Yâ Rasulâllah, Esselamu Aleyküm Yâ NebiAllah, Esselamu Aleyküm Yâ HabibAllah,
Esselamu Aleyküm Yâ Seyyidi'l Rasul Yâ Seyyidi'l Nebî Yâ Seyyidi'l Ümmeti Yâ Sefaati'l Ümmeti Aleynâ ve Aleykumesselam..
[

sibel28

amin canım sağol.canım önce ovulosyon hapı var onu kullanıyorsun..hap'ın amacı yumurtlama ..Riskleri çogul gebelik 2-3-4 gibi..bebiş isteyenlere,beklemek istemeyenlere veriyor doktorlar.hap'ı adetinin 5.günü kullanmaya başlıyorsun 9. gün bırakıyorsun yani 5 adet içiyorsun..Da 2-3 gün sonra tekrar doktora gidiyorsun..ultrasonla yumurtalıklara bakıyor..ve gerekli olan boyuta geldiyse igne veriyor onu vurduruyorsun..igne sayesinde yumurtalar çatlıyor ve kısa zamanda ilişki sayesinde bebiş oluyor...

küçügüm

peki bu sorun olanlarda mı yapılıyo yoksa mesela ben ikiz istiyorum bi sorun olup olmadıgını bilmiyorum bende ikiz istiyorum diye bu yönteme başvurabilir miyim peki? :dontknow:

güneş83

arkadaşlar çatlatma iğnesi hakkında ne biliyorsunuz?

bez bebek

:nazar:canım iyişallah herkese verir allahım herkesin zamanı ve saati var.ben 3 senedir deniyorum.sabrım kalmadı ama hala bir ümitle gidiyorum belki bu ay olur diye ama hüzünlü ayrıldım hastaneden her adet olmam bana yıkım oldu.ama hala ümitliyim allahım bir gün banada bu mutluluğu yaşatacak diyorum.o yüzden hiç kimse ümidini kırmasın ben meleğim olsun diye eşim ve ben herşeyi göze aldık.lütfen herşeyden önce sabır :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

selma005

MERHABALAR BEN YENİ ÜYE OLDUM ARKADAŞLAR BENDE 5 GÜN ÖNCE ÇATLATMA İĞNESİ VURUNDUM BAKALIM AYIN 30. DA TAHLİL YAPTIRACAĞIM İNŞALLAH BEBİŞİM OLUR :-* :-* :-*

efsane