Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

smsn

hayırlı akşamlar arkadaşlar... 2.çatlatma iğnemi oldum bugün iğnenin 13.günü. (10 kasım akşamı saat 22:00 civarında yaptım) bugün test yaptım ve el saallayan olmadı .... stte hiç çıkmayıp hamile olan var mı??

ilbikesultan

günaydın arkadaşlar dün yumurtalarım toplandı perşembe günüde transfer olucak allahın izniyle bana çok dua edin rabbim hepimizin kucaklarını tez zaman da doldurur inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

_inci_tanem_

RABBİM hayırlsııyla meleğini gönderir inşallah canım tedavinin sonucunda yüzün güler  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilbikesultan

kızlar bebişim konulalı tam 4gün oldu inşallah haftaya pazartesi tam belli olucak bana bolbol dua edin rabbim hepimizin kucaklarını tz zamanda doldursun :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 02 Aralık , 2012, 20:16:21
kızlar bebişim konulalı tam 4gün oldu inşallah haftaya pazartesi tam belli olucak bana bolbol dua edin rabbim hepimizin kucaklarını tz zamanda doldursun :amin:
:nazar: maşallah canım benim inşallah tutunur sana bebişin allahım yüzünüzü güldürsün  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

GülnurARSLAN

benim ilk tedavim hüsran adet oldum :( klomen ve iğnemide yaptım olmadı 2. inşallah diyorum  :sad1: :crybaby2: :crybaby2:

GülnurARSLAN

kızlar bugün adetimin 3. günü ve bitti gibi bu normalmi ilaçlardan sonra kullanan arkadaşlar böyle bişi yaşadınızmı :dontknow: ama en güzel yani adetim çok gelmedi ve ağrısız hayatım boyunca ilk kez oldu .ben adet ağrısı en fazla çekenlerdenim  :suclu:

ilbikesultan

slm kızlar bugun bebişim konulalı tam 6 gün oldun ama benim sanki adet olcakmıs gibi ağrılarım oluyor onu kaybetmekten çok korkuyorum bu belirtiler normalmi yoksa anormalmi lütfen kızlr bana yardımcı olun  :amin: :crybaby2:

masal12

regl olcakmıssın gıbı hıssetmen cok normal canım 6 gün sonra kan testinde inşallah hamile olduğunu görürsün hep dua et yüreğini ferah tut allah emeklerinin karşılığını vericek inş hayırlısıyla :amin: :amin:

ilbikesultan

kızlar benim kasık ağrılarım ve bel ağrılarım çok siddetli olmaya basladı ayaklarımda ağrıyor sanki adet olcakmısım çok korkuyorum ya onu kaybetmek istemiyorum gerçi adet günüm ayın 13 de ağrılarım gece uykuları haram oldu sonucu öğrenmeye 4 gün kaldı ama sitrese girdim bana çok bol bol dua edin :amin: :nazar: :crybaby2:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 06 Aralık , 2012, 10:33:48
kızlar benim kasık ağrılarım ve bel ağrılarım çok siddetli olmaya basladı ayaklarımda ağrıyor sanki adet olcakmısım çok korkuyorum ya onu kaybetmek istemiyorum gerçi adet günüm ayın 13 de ağrılarım gece uykuları haram oldu sonucu öğrenmeye 4 gün kaldı ama sitrese girdim bana çok bol bol dua edin :amin: :nazar: :crybaby2:
canım sonucunu merakla bekliyorum inşallah bebişin gelmiştir  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ilbikesultan

annnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeee oluyorum allahım sana şükürler olsun bebişim beni bırakmadı canlarım dualrınız için size çok teşekkür ediyorum rabbim böle bir duyguyu herkeze nasip eder inşallah sizleri çok seviyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANIM TEBRİKLER RABBİM SAGLICAKLA KUCAGINA ALMAKTA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
HAMİŞLER BÖLÜMÜNDE AC ARTIK TOPİŞİNİ :opucuk: :opucuk: :opucuk:

masal12

:) :) :) tebrik ederim canım gözün aydınnn allah nazardan korusun saglıkla al kucagına :nazar: :nazar: