Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

ilbikesultan

kızlar bana yardım edin buay tüp bebek yaptırıcam fakat devlette adetim birinci günü ayın 16sında 1 ve 3 günü gel dedi fakat 3 cü günü haftasonu pazara geliyor devlet oldugu içinde kapalı acaba geciktirici kullansam bir sorun olusurmu neolur bana yardımcı olun bana :crybaby2:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

_inci_tanem_

kesinlikle kullanma derim cnm  :nono:

Tam tüp bebek yaptıracağın sırada hormonlarını alt üst etme her şerde bir hayır vardır :'(

Dr.zaten 1.günü gittiğinde bir yol belirler ama vücüduna ayrıca hormon verme  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ilbikesultan

anladım canım yani fazla hormon vucuda zararlı diyorsun of allahım ya neolur bana yardım et :crybaby2:

masal12

canım sende 4. günü gidersin bişeycik olmaz yelizin dediği gibi bende kullanma derim... o ilaçlar dengeyi bozuyor cnm sakın içme...

_inci_tanem_

Evet canım vücudun dengesini bozuyo düzgün hormonlarını bozmaya hiç lüzum yok  :'( birde onlarla uğraşma hem ne kadra erteleyeceği belli olmuyo ki  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ilbikesultan

teşekkür ederim kızlar yardımlarınız için bugun karnım ve kasıklarım ağrımaya basladı inşallah yarın yada engeç çarşamba günü hastalanırım neolur bana dua edin  :crybaby2: :amin:

hatich

bende 2 kez catlatma iğnesi denedim 1 sinde drun sölediklerine cok dikkat edemedim ikincide ettim ama olmadı:((( bu ay hiç bişi yapmıorum ... dogru yoldamıyım sizce???

ilbikesultan

herkeze iyi geceler kızlar bugün adet oldum doktora gittim yarın ilaçlarım yazılıyor cumartesi günü allah kısmet ederse başlıyacam bana çok çok dua edin olurmu kızlar hepinizi kocaman öpüyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

hayırlısıyla inşallah meleğin gelir canım  :amin: :amin: RABBİM gönlünün muradını tedavinin sonunda hayırlsııyla sağlıkla versin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ilbikesultan

teşekkür ederim canım amin cümlemizin inşallah dün akşam iğnelerime başaldım inşallah benim için hayırlısı plur rabbim tüm istiyenlere evlat versin :amin: :amin: :amin:

ilbikesultan

canlarım pazartesi günü yumurtalarım toplanıcak bana çok çok dua edin rabbim hepimizin kucaklarını doldurur inşallah  :amin: :nazar:

masal12

canım inş güzel sonuçlar alırsın allah emeklerinin karşılığını vericek sen içini ferah tut cnm :amin: :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ilbikesultan - 22 Kasım , 2012, 12:57:22
canlarım pazartesi günü yumurtalarım toplanıcak bana çok çok dua edin rabbim hepimizin kucaklarını doldurur inşallah  :amin: :nazar:
hayırlı olsun canım inşallah herşey yolunda gider allahım yar ve yardımcın olsun.   :amin: :-*
BENİM HALA UMUDUM VAR...

mutluluk

ilbikesultan

hepinize çok teşekkür ediyorum ve kocaman öpüyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun hepimizin yuvasını şenlendirsin :amin: :amin: :amin: :nazar: