Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

smsn

günaydın arkdaşlar. ayrıca Miraç Kandiliniz hayırlara vesile olsun... görüşlerinize ve ortak yaşanmışlıklara ihtiyacım var. bugün iğnemin 15inci günü. sabah test yaptım ama tek çizgi çıktı. idrar testinde çıkmamış olabilir mi? daha günüme 5gün falan var yani daha günüm geçmedi...

_inci_tanem_

ben iki test yapmıştım 15.gü canım birinde çizgi 5 dk. sonra çok silik çıktı ikinci bir test yaptım başka marka hiçbirşey çıkmadı inşallah seninde öyle olmuştur meleğin göbüşünden saklanıyodur senden RABBİM gönlüne göre versin :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

smsn

ağlıcam şimdi 1 saattir bunun başında bekliyorum sabah eşimle zor bi sınav atlattık o kahvaltı yapmadan çıktı çok canı sıkıldı... ben güçlü durmaya çalıştım ama dayanamayıp ağladım bi süre banyodan çıkamadım... testi yaptıktan sonra pişmanlık "keşke yapmasaydım" oldu!! yeliz hanım ümitlenmek istiyorum inşallah dediğiniz gibi olur... Rabbim ne eylerse güzel eyler...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: smsn - 16 Haziran , 2012, 11:41:52
ağlıcam şimdi 1 saattir bunun başında bekliyorum sabah eşimle zor bi sınav atlattık o kahvaltı yapmadan çıktı çok canı sıkıldı... ben güçlü durmaya çalıştım ama dayanamayıp ağladım bi süre banyodan çıkamadım... testi yaptıktan sonra pişmanlık "keşke yapmasaydım" oldu!! yeliz hanım ümitlenmek istiyorum inşallah dediğiniz gibi olur... Rabbim ne eylerse güzel eyler...
güzel ALLAHIM gönlüne göre versin inşallah bu tedavinin vesilesiyle bebişiniz gelmiş olsun hayırlısıyla canım :amin: :amin: :amin: bende çok kötü olmuştum yok diye birde benim test taptım akşamına lekelenmem başladı tamamen ümidimi yitirdim dr.aradım kan ver p.tesi dedi ve şok meleğim RABBİME şükürbenimleymiş biz şimdi dinlenme aşamasındayız lekelenmemizden dolayı daha önce bir kaybım var o yüzden bend ekorkuyorum RABBİME dua ediyoum bu kez sağ salim hayırlısıyla kucağıma alırım inşallah :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

suzannn

Alıntı yapılan: smsn - 16 Haziran , 2012, 10:06:55
günaydın arkdaşlar. ayrıca Miraç Kandiliniz hayırlara vesile olsun... görüşlerinize ve ortak yaşanmışlıklara ihtiyacım var. bugün iğnemin 15inci günü. sabah test yaptım ama tek çizgi çıktı. idrar testinde çıkmamış olabilir mi? daha günüme 5gün falan var yani daha günüm geçmedi...
ADETİNE 5 GÜN VARMIŞ BENCE BEKLE UMUTSUZLUĞA KAPILMA ALLAHIN İZNİYLE TEZ VAKİTTE SENDE HAMİLE KALIRSIN MİRAÇ KANDİLİ MÜBAREK GÜN DUALARIMIZ HAYIRLISI SAĞLIKLISIYLA TÜM İSTEYENLERDEN YANA

smsn

inşallah güzel dualarınız kabul görür... umutsuzluğa kapılmamak elde değil ki ne yapsam aklımdan atamıyorum. rüyalarım bile etkilendi. herkesin ortak dediği rahat ol oluruna bırak, düşünme, sen çok takıyorsun vs vs ama yapamıyorum. okuduğum bazı arkadaşlarda çıkınca ben de çıkmaması karamsarlığa itti bizi. hem dualarınız için hem de manevi yardımlarınız için Allah Razı olsun...

suzannn

Alıntı yapılan: smsn - 16 Haziran , 2012, 12:11:22
inşallah güzel dualarınız kabul görür... umutsuzluğa kapılmamak elde değil ki ne yapsam aklımdan atamıyorum. rüyalarım bile etkilendi. herkesin ortak dediği rahat ol oluruna bırak, düşünme, sen çok takıyorsun vs vs ama yapamıyorum. okuduğum bazı arkadaşlarda çıkınca ben de çıkmaması karamsarlığa itti bizi. hem dualarınız için hem de manevi yardımlarınız için Allah Razı olsun...
NE KADARLIK EVLİSİNİZ NE ZAMANDIR İSTİYORSUNUZ YAŞINIZ KAÇ

smsn

2 yıllık evliyiz. ilk 2-3 ay hapla korundum sadce... yani yaklaşık 2 yıldır iitiyoruz! evet erken diyenler de var ama 28 yaşındayım ve annelik için en verimli zmanlarım...

suzannn

Alıntı yapılan: smsn - 16 Haziran , 2012, 12:26:10
2 yıllık evliyiz. ilk 2-3 ay hapla korundum sadce... yani yaklaşık 2 yıldır iitiyoruz! evet erken diyenler de var ama 28 yaşındayım ve annelik için en verimli zmanlarım...
BEN ERKEN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM TAM ZAMANI İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA OLUR CANIM

tuba_alanya

Alıntı yapılan: smsn - 16 Haziran , 2012, 12:11:22

selam canım öncelikle miraç kandili inşallah hayırlara vesile olur yazdıklarını okuyunca bi anda kendimi gördüm sanki bende öyleydim bebekten başka bişey düşünemiyordum evlendiğimiz ilk aydan beri istedik ama olmadı doktor doktor gezdik bende pko eşimdede varikosel çıktı ameliyat dediler ama biz önce aşılama deneyelim dedik ve 2 ay önce ilk aşılamamı yaptırdım malesef tutmadı çok üzüldüm çok ağladım ertesi ay doktor tekrar yapalım dedi o ay gitmedim doktora dinlenmek istedim bu ay yaptırmayı planlıyordum nasılsa aşılama yaptırıcam diye yine olmaz umuduyla geçen ay ne yumurtlama günümü takip ettim nede deşimle sık birlikte olduk sadece 2 defa ve ben bu ay hamileyim hemde kendiliğinden doktorum bile çok şaşırdı bide allah nasip ederse tek yumurta  ikizleri yumurta çatlatma iğnesi falan ve o ilaçlar etkisini 3 ay içinde gösterebiliyormuş doktorum söyledi ne zaman bu ay olmaz zaten diyip bıraktım o ay hamile kaldım sorun birazda bizde takma demeklede olmuyo biliyorum çok fazla takılıyo ama ne yaparsak yapalım alllah vermeyince olmuyo en azından bunu düşün inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın

FINDIKCAN

kızlar meraba. ben de anne aday adayı olarak yumurta çatlatma iğnesi yaptıran arkadaşlarla yazışma gereği duydum. 2 gün sonra iğne yaptırtacam. sizce 24 saat veya 36 saat olayı ne oluyor. benim aydınlatabilirmisiniz, ayrıca PKO lu olarak 2 yıldır bebişim olmuyor. acaba ne tavsiye edersiniz.

nazlıyarim

Alıntı yapılan: FINDIKCAN - 19 Haziran , 2012, 21:05:52
kızlar meraba. ben de anne aday adayı olarak yumurta çatlatma iğnesi yaptıran arkadaşlarla yazışma gereği duydum. 2 gün sonra iğne yaptırtacam. sizce 24 saat veya 36 saat olayı ne oluyor. benim aydınlatabilirmisiniz, ayrıca PKO lu olarak 2 yıldır bebişim olmuyor. acaba ne tavsiye edersiniz.
canım merhaba dr. çatlatma iğnesini vurduktan sonra yum.36 saat içinde çatlıyor ve sende saatleri gün aşırı ilişkiye girerek değerlendiriyosun inşallah gelir bebişin tam çatlama saatini dr.una sor ama genelde sabah saatlerini tavsiye ediyor dr.lar güneş ışınları spermleri hareketlendiriyormuş
BENİM HALA UMUDUM VAR...

_inci_tanem_

bende çatlama iğnesi kullandım 36.saatte dr.genelde öneriyo ve ertesi gün sonra günler gün aşırı deniyo inşallah emeğinin karşılığını hayırlısıyla alırsın :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

FINDIKCAN

Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Haziran , 2012, 12:16:56
bende çatlama iğnesi kullandım 36.saatte dr.genelde öneriyo ve ertesi gün sonra günler gün aşırı deniyo inşallah emeğinin karşılığını hayırlısıyla alırsın :amin:

canım peki sen olumlu sonuç aldın mı?

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: FINDIKCAN - 20 Haziran , 2012, 21:54:45
Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Haziran , 2012, 12:16:56

canım peki sen olumlu sonuç aldın mı?

evet canım RABBİME şükürler olsun 5 haftalık gebeyim hamd olsun RABBİME  :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH isteyen herkeze hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin tez vakitte  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına