Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

ayy

ilbikesultan

KIZLAR İKİNCİ AŞILAMAMI OLDUM SİMDİ SONUCU BEKLİYORUM HAZİRANIN 11-15 ARASI BELLİ OLUCAK NEOLUR BANA BOL BOL DUA EDİNNNNNN ARTIK HÜSRANA UĞRAMAK İSTEMİYORUM :crybaby2: :crybaby2: :amin: :amin: :amin:
bebişim neolur atık gel daha fazla hasretlik çektirme bize:)

_inci_tanem_

RABBİM gönlüne göre versin inşallah hayırlı güzel yüzünü güldürecek sonuçlar alırsın aşılamanın sonunda :amin: :amin: :amin: bebişin sana süpriz yapar :binkybaby: :binkybaby:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ilbikesultan

SAOLASIN CANIM SİTRESTEN KENDİMİ EV İŞİNE VERDİM NAPIYIM EŞİMDE KIZIYOR AMA BASKA TÜRLÜ KAFAMDAN ATAMIYORUM :(

_inci_tanem_

31 Mayıs , 2012, 17:41:06 #1369 Son düzenlenme: 31 Mayıs , 2012, 17:44:20 yyeeliz
bende cumartesi günü çatlama iğnesi yaptırdım klomen sonrası ama bende aynı çok stresliyim çalışıyorum ama aşırı yoğunluğum yok pc başında ayyy aklımdan çıkmıyo umarım RABBİM yüzümüzü güldürür hayırlı sağlıklı bebekler tedavimizin sonucunda :amin: :amin: :amin: RABBİM hepimizin gönlüne göre versin inşallah ama yinede ağır iş yapma dikkat et kendine

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ilbikesultan

SENİNDE HAYIRLI OLSUN CANIMİNŞALLAH SENİN EMEKLERİN BOŞA ÇIKMAZ RABBİM TEZ ZAMANDA BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

aminnnnnnnn inşallah canım hayırlısıyla sağlıkla inşalllah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

CAN TANEM

Bende çarşamba günü ovitrelle vuruldum inşallah hayırlı sonuçlar alırız    :amin: :amin: :love9: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: moonlight - 08 Haziran , 2012, 09:21:20
Bende çarşamba günü ovitrelle vuruldum inşallah hayırlı sonuçlar alırız    :amin: :amin: :love9: :love9:
inşallah canım  :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

güzellerim inşallah hepiniz için hayırlı sonuçlar olur rabbim ol der de gelir minikleriniz  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 08 Haziran , 2012, 11:55:53
güzellerim inşallah hepiniz için hayırlı sonuçlar olur rabbim ol der de gelir minikleriniz  :amin:

:amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 08 Haziran , 2012, 11:55:53

:amin: :amin: :amin: :amin: :y25:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ilbikesultan

kızlar ikinci aşılamamda tutmadı yine hüsrana uğradım cok üzüntülüyüm ve psikolojim cok bozuldu bakalım artık tüp bebek için kolları sıvıyacaz encokta gücüme giden sorun olmayıpta hüsrana uğramam:( :crybaby2: :crybaby2:

destina06

canım üzülme takdiri İlahi.Ben de iki kez aşılama yaptırdım olmadı.Bizde de sorun yok.Ben şimdi tüp bebek doktoruna gidiyorum ve dedi ki bana bir problemi olmayanlara ben aşılama önermiyorum zaten normal yollarla olmuyorsa hiçbir sorun yokken aşılamayla olması çok zor dedi.Şimdi biz de tüp bebek tedavisine başlıcaz

smsn

merhaba arkadaşlar :flowers: sizi bikaç gündür takip ediyorum aslında birçok sorumun cevabını buradan buldum  :love7: okurken sizinle bazen hüzünlendim bazen gülümsedim bazen de kendimi buldum... ben 2 haziranda çatlatma iğnesi oldum (koldan yapıldı) dün idrar testi yaptım dayanamayarak ve tek çizgi çıktı.. hala üstümden atamadaım herkes çok erken diyor ama ben şimdiden karamsarlığa düştüm bile. sizce de çok mu erken bakmışım