28 Mart , 2024, 23:13:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

sabr

PREGNYL 5000 yerinebu ilacı önerdi bizede eczacı oVITRELLEyi

destina

nazlımcım bende pek hissetmiyodum sonra bu ay hesapladım  yumurtlama tarihimi 25 inde çatlayacak diye ogün hiç ağrım yoktu ama 26 sında ağrım oldu.
anne olmak istiyorum

sabr

ben de bu ay alıcam ilk adetle gidip vurulacağım catlatma iğnesi sende PREGNYL 5000  mi kullandın

gülay t.

Sabrcım inşallah bulabilir eczane gerçekten. Pregnyl çok pahalı değildi aslında ama yeni üretilecek olanlar zamlanacakmış o yüzden henüz üretim yapılmıyormuş. Ama iğne bulamasan da üzülme ben de yaptıramadım bu ay. Ama kendiliğinden çatladı galiba. Ben de senin gibi kaç tane eczaneye sormuştum, yorgunluktan öldüm o gün ama vardır bunda da bir hayır. Rabbim doğal yollardan çatlamasını istiyor demek ki ;)

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: gülay t. - 11 Şubat , 2009, 15:32:05
Nazlımcım yumurta büyütme ilaçları kullanılmadığı zaman bu belirtiler daha az hissedilir. Ama yinede akıntı artar ve kasıklarda ağrı yapar bazı insanlarda. Yumurtalar genellikle kendiliğinden çatlar, zaten büyüyüp çatlamadığı zaman kist oluyor onu da hissedersin zaten bel ağrısı ve acayip kasık ağrısı yapıyor ve geçmeyen bir ağrı.Günlerce ağrır ta ki doktora gidip anlayana kadar. Doktora gittin mi hiç yakında??
[/quote gülaycım 1 hafta önce gittim  adetimin 14günü gel kendiliğinden çatlama oluyomu diye bakalım dedi cuma günü gidicem.hayırlısı...
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

gülay t.

Ne güzel inşallah kendiliğinden büyüyüp  çatlıyordur hiç kullanmana gerek kalmaz bu ilaçları o zaman. Hakkından hayırlısı olur inşallah.

>>nazlım<<

ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

gülay t.

>>nazlım<<

5 yıllık ..4yaşında kızım var ikinçiyi çok istiyorum
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

gülay t.

Buna sevindim en azından bir tane var. İlki hemen olmuş bu durumda inşallah ikinci de gönlüne göre olur.

>>nazlım<<

saol canım allah senınde gönlüne göre versin .sen kaç  yıllık evli ve kaç yaşındasın..
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

gülay t.

Nazlımcım ben 4 buçuk yıllık evliyim, daha önce düşük yaptım ama bayağıdır hamile kalmadım bekliyoruz bakalım. 29 yaşındayım biraz da o yüzden 30 dan önce hamile kalabilmeyi istiyorum. Birkaç yıl sonra 2. bebişi yapabilmem için şimdilerde hamile olsam çok iyi olacak. Ama takdir tabi.

gülay t.

Kızlar bugün aklıma geldi yazmadan duramadım. Biz o kadar uğraşıyoruz hamile kalmak için belki biliyorsunuzdur ama yapmamız gereken önemli birşey daha var. İlişkiden sonra en az yarım saat poponun altına yüksek bir yastık koyup yatmak gerekiyor. Spermlerin en yavaş olanı bile ortalama 40 dakikada tüplere ulaşıyormuş. Bu yüzden hemen kalkmadan yatıp spermlerin tüplere ulaşmasını kolaylaştırmak lazım. Bildiğiniz birşeyse dikkate almayın :suclu:

sibel28

Elifcim bilmiyorum ama ben çok sancı çekmiştim..şimdi yeni bir şey duydum onu araştırıyorum..kolay gebe kalabilmek için bir sıvı varmış..hiçbir yan etkisi yokmuş ilaçda degilmiş.ilişkiden önce tüpün içindeki sıvıyı rahime sıkıyormuşsun sonra ilişki..sıvının amacı içeriye giren spermleri tutmak dışarıya çıkmalarını engelemek..spermler içeride 4-7 gün yaşayabiliyormuş .sonra ilişki ve kolay gebelik..bazı eczanelerde varmış..bir forumda okudum bir bayan gebe kalamıyorum diye eczaneye gitmiş ovulasyon testi istemiş..eczacı ovulasyon testi yerine bunu kullanın demiş..ve kullandıgı ay hamiş kalmış..şimdi biraz araştırayım nedir..

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: gülay t. - 12 Şubat , 2009, 00:25:17
Nazlımcım ben 4 buçuk yıllık evliyim, daha önce düşük yaptım ama bayağıdır hamile kalmadım bekliyoruz bakalım. 29 yaşındayım biraz da o yüzden 30 dan önce hamile kalabilmeyi istiyorum. Birkaç yıl sonra 2. bebişi yapabilmem için şimdilerde hamile olsam çok iyi olacak. Ama takdir tabi.
:love3:inşallah canım müjdeli haberini en kısa zamanda alırız..bende 23 biraz erken evlendim ben.. :wave:
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR