Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

ayy

canlarım çok saolun cananım inşallah benm  meleklerm dee gelir biran öcncr hemde senin  :nazar:bigi ikiz olsun istyrum biliyorumrabbim verecek ama çok bekletmez inşallah benim artık ararar oluyor batmalarım sol kasıgımda umudum yok ama inşallah meleklerim yapıyorddur :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

HASRET!M S@N@

inş cnm en kısa sürede gelsin meleklerin ben
hep ikiz annelerinden dua isterdim 2 yıl boyunca burdaki birkac annedende istedim
hatta en son tugbaya cok demiştim ne olur banada dua et cok istiyorum diye ben evlendiğimden
beri hiç tek bebek hayal edemedim biliyor musun allah kabul etmeyeceği duanın hayalini kurdurmazmıs
sözü cok dogruymus cnm allahım sana da nasip etsin inş
tam adını ver adınla dua edeyim günün ne zaman

ayy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 23 Nisan , 2012, 13:43:01
inş cnm en kısa sürede gelsin meleklerin ben
hep ikiz annelerinden dua isterdim 2 yıl boyunca burdaki birkac annedende istedim
hatta en son tugbaya cok demiştim ne olur banada dua et cok istiyorum diye ben evlendiğimden
beri hiç tek bebek hayal edemedim biliyor musun allah kabul etmeyeceği duanın hayalini kurdurmazmıs
sözü cok dogruymus cnm allahım sana da nasip etsin inş
tam adını ver adınla dua edeyim günün ne zaman

cananım rabbim senden razı olsun öyleyse sende bana dua et ismim ayşe ikiz ikiz versin rabbimbende hep ikiz istedim rabbimde taaa evlenmeden bileönce inşallah kabul olacak duaya amin diyorumdur :amin: :amin: :amin: :amin:rabbim seni ve meleklerini korusun mis gibi kokularını duymak nasip etsin cananım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

ha tamam ismini hatırladım cnmm snaa özellikle dua edicem bende evlenmeden önce hep istedim ve olmayınca hep dedim belkide tedaviyle ikiz olacak ondan olmuyor dedim tamda dediğim gibi oıldu nette hep ikiz anneleri bölümlerini okurdummm
inş allahım sanada göndersin en kısa süredeeeeeeeeeeee  :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

ayyy bende aynı şeyleri düşünüyorum hem diyorumki ikiz istedim rabbim galiba tedaviyle vereck diye..inan bende hep ikiz anneleri bölümlerine bakınıyorum hatta dün ,içmden geldi ikiz bebek arbalarına baktım çok duyguandım mükemmel şeyler var sende baksan özellikle bisikletli olana bayıldım ama sanırım ondan Türkiyede yoktur :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:inşallah rabbim dularımız kabu eder gecen ay melekte dediki bu ay olmıcak senin hislerim nizsan da olcakak dedi hamişlerin duası kabul olurmuş rabbim duy sesimizi :amin: :amin: :amin:galiba senin ikikez kabul olur duaların :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :nazar:

HASRET!M S@N@

canım daha erken benm onlara bakmam biraz büyüsünlerde öyle inşş ikiside benm le kalır ikisininde kalp atıslarını alırımmm cnm
allahım tez vakitte hatta bu ay sanada nasip etsin ikiz bebek ben hala soktan cıkamadım cnm

ayy

evet erken aslında ama beni düşünsene bide daha hamiş bile değilim ama dün dürrtü beni bişe baktım işte :dontknow: :dontknow: :dontknow:inşallah gercekten almak içinde bakarız :amin: :amin: :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

inş cnm arkamdan gelde birlikte dertleşelim ikiz hamileliğimizi

ayy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 23 Nisan , 2012, 14:10:51
inş cnm arkamdan gelde birlikte dertleşelim ikiz hamileliğimizi
ayy ne güzel dua ediyorsun rabbim razı olsun sende inşallah ne çok isityorum anlatamam :amin: :amin: :amin: :opucuk:

nazlıyarim

rabbim canan ve ayşeye 1 kız 1 erkek nasip eyle inşallah.kısmet bu ya dünür oluyormussunuz :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

HASRET!M S@N@

inş cnm inş sanada olur en kısa sürede yanıma arkadas olursunuz

ayy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 23 Nisan , 2012, 14:24:22
rabbim canan ve ayşeye 1 kız 1 erkek nasip eyle inşallah.kısmet bu ya dünür oluyormussunuz :)
ayyy negüzel oluruz bizde :amin: :amin: :amin:

ayy

ayy

canım arkadaşlarım ben yine bişey sorucam benm kaç gündür kupkuruydum ama bugün akıntım başladı ama biraz garip beyaz çoook afadersiniz böyle kesik gibi ..üşütmeden olurmu acaba üşüttümmü..daha reglime 10 gün var testede 8 gün var :dontknow: :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

cnm sen bu günleri iyi değerlendir
yinede ama gebelik belirtiside olabilir seni umutlandırmak istemem cünkü o sekilde akıntım olmustu benm
inş ondandır
sen değerlendir son 5 gün falan bırak belki bir yumurtan gecte catlıyor olabilir