20 Nisan , 2024, 11:18:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

sen olumsuz düşün cnmmm olursa benm gibi süpriz olur sanadaa
inş güzel haberler verirsinnnn

mavişim80

tmm olumsuz düşünüyorum .....olunca sevinirimmm

HASRET!M S@N@

ha söyle inş olurda sanada seviniriz arkamdan gelirsin cnmm

mavişim80

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 12:16:33
ha söyle inş olurda sanada seviniriz arkamdan gelirsin cnmm

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :k06:    :k06: :k06: :k06: :k06: :ehi: :ehi:

nazlıyarim

özlem hayırlısı olur inşallah  :love9: bizide  heyecan sardı.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

mavişim80

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 20 Nisan , 2012, 13:04:15
özlem hayırlısı olur inşallah  :love9: bizide  heyecan sardı.

hemde nasıl heyecan var canım anlatamam...karnım agrıyor sanki adet sancısı gibi inş. değildir canım   

ayy

mavişim80

Alıntı yapılan: ayy - 20 Nisan , 2012, 15:19:12
GALBA BENM YUMOŞLAR ÇATLAMADI YAAA :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :honk:
       NİE KUZUM..YAW HEM SİZİN BUNLARIN CATLADIGINI NERDEN ANLIYORSUNUZ.BEN BİŞEY ANLAMIYORUM   

ayy

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 20 Nisan , 2012, 15:34:53
GALBA BENM YUMOŞLAR ÇATLAMADI YAAA :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :honk:
       NİE KUZUM..YAW HEM SİZİN BUNLARIN CATLADIGINI NERDEN ANLIYORSUNUZ.BEN BİŞEY ANLAMIYORUM   
AKINTIM ÇOK OLMADI CANIM YAA :dontknow: :dontknow: :dontknow:AMA OLMAYABİLİYORMUŞ MELEĞİM ÖYLE DEDİ :amin: :amin: :amin:SÜMÜKSÜ Bİ AKINTI OLUR CANIM ÇATLAYINCA YUMOŞLAR :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 20 Nisan , 2012, 15:51:35
Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 20 Nisan , 2012, 15:34:53
AKINTIM ÇOK OLMADI CANIM YAA :dontknow: :dontknow: :dontknow:AMA OLMAYABİLİYORMUŞ MELEĞİM ÖYLE DEDİ :amin: :amin: :amin:SÜMÜKSÜ Bİ AKINTI OLUR CANIM ÇATLAYINCA YUMOŞLAR :opucuk:
gerçekten bu gebeliğim çok farklı diğerlerinde akıntım çoktu bunda bişey yok 8 haftalık olcaz nerdeyse  :dontknow: çokta takılı kalmayın

mavişim80

TAKILI KALMADIM DA CANIM ANLAYAMADIM SADECE.       

ayy

kızlar slm  nasılsınız çatlatma vurulan arkadaslar bişey söyleyin bugun iğnenin 5. günü bitiyor ve özellikle sol kasıgımda bide altlarda akşamdan beri sancı var bıcak gbi ama rara degil sürekli pek fena neden oldu akıntımda yok üstelik yumurtalama günlerim bitti :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:iğnemi yapıyor  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

iğneden kaynaklanıyor cnm ben ne zaman vurunduysam adete kadar agrım oldu inş bebeğin seninledir gülüm gelmiştirde ondandır bu agrıların

mavişim80

canım bende öyle sancı mancı hiç bi halt olmadı ....olduysada calısmaktan bişey anlamadım.korkma inş. bebiş yer arıyordur kendine ondandır bu acınn

HASRET!M S@N@