28 Mart , 2024, 14:29:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

efsane

canim surekli gittigin bi eczaneye git ve getittir bence aysuna hak veriuom onermio ama olmayincada bu yontemi kullaniyolar ve hamsi olanlarmiz var bence sen getirt ignenei cnm

gülay t.

Canım bence de en güzeli doğal yolla hamile kalmak ama Klomenden sonra genelde veriyorlar. Birde bazen Klomene rağmen çatlamazsa yumurta, bayağıda büyüdüğü için kiste dönüşebiliyor Yumurta kisti oluyor yani daha önce birkez başıma geldi. İğneyi vurulmak istemedim yumurta da büyük olduğu için çatlamayıp kist oluştu. Ama hayırlısı inşallah kendiliğinden çatlar.

Bu arada ilaç hiç üretilmiyormuş. Yani eczanelerde yok değil. Firma artık üretmiyormuş. Artı bu ilacın yerine geçecek bir ilaç da yokmuş.  İnşallah yakında yeniden üretilir.

..BahaR●●

banada bi ara doktorum dediki sana bi iğne yazmam gerek ama piyasada yok üretimi kaldırıldı belkide bu iğneydi sonrada vermedi....

sasa

bende vuruldum bu iğneden bana koldan vurdular ama herkes göbekten olduğunu söylüyor acaba yanlışmı yaptılar bana siz nasıl vuruldunuz

gülay t.

Belki de canım iyiki vermemiş. Yoksa benim gibi 1 buçuk saat yürüyerek yolda gördüğün tüm eczanelere sormak zorunda kalabilirdin. :k06:

yaseminn

banada doktorum bu iğneği vermişti hastanenin etrafındaki tüm eczanelere bakmış bulamamıştım  doktoru arayıp bulamadığımı söyleyince başka bi iğne ismi söylemişti birde tüp bebek merkezlerinin yakınındaki eczaneleri araştırmamı söyledi .tesadüfen ofisimin yakınında bir eczanede bulmuştum. daha sonra öğrendik ki iğnenin hammaddesinde sorun varmış ve fabrikanın dediğine göre ocaktan sonra üretileceğiydi.

yaseminn

bildiğim kadarıyla bu iğne göbekten vuruluyor benim kullandığım kabadandı sana bişi dememişmiydi doktorun nerde vuruldun ki iğneyi

sasa

doktor bişey söylemedi iğnenin gece 23.00 de yapılması gerekiyordu mecburen acile gidip yaptırdık ama böyle bişey çıkacağı hiç aklıma gelmezdi bu aydamı boşu boşuna geçti yani çok üzgünüm yaaa :crybaby2:

elaa

gülaycım doktorun iğne yerine nasıl bir yok izledi bilgilendirirsen sevinirim benim yumurta bugün 11mm olmuş dıktor iğne yok dedi araştırılıyor dedi benim doktor tüp bebek merkezleriyle konuşup napabileceğimizi sorucam dedi ama sen naptın merak ettim canım

gülay t.

Elifcim doktorumu arayıp bulamadığımı söyleyince yerine geçecek başka bir ilaç varsa onu da satın alabilirsin dedi. Ben de tekrar birkaç eczaneye sordum ama yerine kullanılan bir ilaç da yokmuş şimdilik. Tekrar doktorumu  aramadım çünkü onun da yapacağı birşey yok. Dua ettim kendiliğinden çatlasın diye. Bir de bir arkadaşın açtığı bir konu başlığı vardı orada İbrahim Saracoğlunun yumurta çatlamasını kolaylaştıracak bir küründen bahsediyordu. Siteye girip baktım
incir ve havuçtan oluşan bir kür ama 21 gün devam etmek gerekiyormuş. Ben şifa niyetine 1 gün içtim sadece :k06:
Bakalım hayırlısı artık çatlar mı çatlamaz mı?

İnşallah yumurtan uygun büyüklüğe gelir canım ve kendiliğinden çatlar AMİİİN

gülay t.

Yasemincim henüz üretilmemiş galiba ama inşallah yakında üretilir çünkü bu ilaç aşılama için de lazım. İhtiyaç duyan pekçok kişi vardır eminim.

elaa

amin camin isteyen herkesin inlşallah  hayırlısını dileyip dua etcez artık

gülay t.

Amin canım üzme canını inşallah herşey güzel olacak.

melıssa27

merhaba ben yeni üye oldum sayfaya tesadüfen girdim.bende geçen çarsamba çatlatma ignesi yaptırdım.dediginiz igneyi bende bulamadım.onun yerine ovitrelle yaptırdım.dün tekrar dr.a gittim.çatlamış dedi bakalım sonuç ne olacak.ben ilk defa yaptırdım benim merak etigim konu şu;acaba ilk seferde hamile kalabilirmiyim,arkadaşlar bilginiz varsa merak ediyorum,söyleyebilirmisiniz.

elaa

hoşgeldin canım malesef iğne bulmakta zorlanıyoruz tabiki ilk denemede hamile kalan arkadaşlarımız var ama olmuyanlarda var her ikisi içinde hazır ol canım inşallah allah gönlüne göre versin tatlım bende bu ay yumurta takibi yaptırdım iğne bulamadım ama çok şükür benim yumurtalarım kendi çatladı bende beklemekteyim allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah güzel haberler veririz canım  :amin: :amin: