2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

insallah biraktigin zamnlarda en kisa zamanda olurr sevincim, en azindan bunu gorebiliyorsun biyerlerden baslamayi dene arkadasimm ne kadar cabuk olursa okadar iyi olurr.. saglikli ve hayirli bir hamilelik gecirmen dilegiyle.. :amin:

sevinç86

çok teşekkür ederim sweet.sende sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde bebeğini kucağını alırsın inşallah :amin:

✿sweet_sweet✿

çileğim

Merhaba;
Benimde bi aksilik olmazsa Ağustos 29 gibi olucak. Hepimize sorunsuz hamileleik ve hayırlı sağlıklı evlatlar diliyorum. :binkybaby:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 02 Şubat , 2010, 14:27:16
pınarcım kontrolün iyi geçer inş.
sıvı aldırmıycakmısın... ::)
cinsiyet nezaman ögrenilcek  :)
   nermiiiin sen nerdesinnnn senin kontroller nezaman ugra ara sıraaa  :caca:
burdayım canım naber tatlım iyimisin selcan söyledi halanı kaybtmessin başın sağolsun geride kalanlara rabbim sabır versin inşallahhhhh
kontrolum şubat 18 bebeğimin cinsiyetinide öğrencem hayırlısıyla herşey yolunda ben hissediyom bebeğimi artık tekmelemiyo ama kaydığını hissediyorum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

βαlκιz

sağol canım allah razı olsun  :opucuk:
  az kalmışşş ne güzelll  :D kayar tabii annesi buğun facede senin fotolara bakıyodum arkadasının bebegi kucagındaydı yaa burayada eklemiştin
bak o bebegi aldın kucagına ugurlu geldiii dedim  :k06: belki kız olur dedim kız bebekti ya oo inş. hayırlısı olsunda kızdır belkidee  :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

selam kızlar bugün kontrolümüz vardı gittik muayenelerimizi olduk doplerde bakıldığım için sabah dokuzbuçukta ilk dr um baktı 10 da ikinci dr um valla onbeşdakika çekmedi birde hocaları baktı ben yat kalk yat kalk heryerim jel :ehi: komik oldum baya bebeğim çok iyi çok şükür ultrasona göre herşey çok ama çok yolunda şükür tansiyonum hep düşük çıkıyor 90/60  :-\ kilo da almışım 62.400 olmuşum  :suclu: nermin birde kilodan bahsediyordu :ehi: beni okuyunca için rahat eder bacım benim :ehi: 15 günde 1,400 almışım oy oy allah sonumu hayır etsin inşallah :amin: bu arada üçlü tarama testimizde yapıldı onunda sonucunu haftaya perşembe alıcaz hayırlı haberler alırım inşallah :amin: gülşahcım karnımdan su aldırmayı düşünmüyoruz eşimle beraber bu sefer sonuna kadar gidicem ikili taramada sorun çıkmadı ultrason daki ölçümler olması gerektiği gibi üçlüyüde bir alalım hayırlısı ile de bakalım ne olacak  :sad1:
cinsiyete gelince malesef göstermiyor benim meleğim üç kere baktılar hatta sonuncuya gşirmeden önce çikolata yedirdiler bana oynasın yer değişssin diye ama benimki gayet kendinden emin bağdaç kurmuş oturuyor içerde ilkinde bacak bacak üstüne atmış dedi dr içerde keyfi yerinde süpriz olur anneye babaya dedi haftaya perşembe sonuç alıcaz ondan sonraki randevumuz 10 martta bizden bu kadar kızlar hepimizin hakkında en ahyırlısı neyse o olsun :amin:

βαlκιz

pınar çok sevindim iyi olmanıza demek senin ufaklığın keyfi yerinde göstermiyo belkide kızdırr  :k06: bacak bacak üstüne atıysa erkekte olmasın buu  :k06: :k06:
sıvı alınması konusunda tabiki sizin kararınız içinden geleni yap canım inş. test sonuçlarıda iyi çıkar  :amin: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol gülşahcım valla öyle keyfi yerinde görmen lazım bağdaç kurmuş oturuyor içerde babamız da dua ediyo benim oğlum dedi bende ne duası diyince dediki allahım beni anneme babama sağlıklı bir şekilde tez zamanda kavuştur diye dua ediyor dedi dr bile güldü valla halimize evet karnımdan su aldırmıycam ama üçlü testide bir temiz alırsak içimiz dahada ferah olacak hayırlısı ile genelde kızlar utanırda göstermez derler ya bakalım bir dahaki aya ne olacak bellide olacak :D

****SeRaP-27****

benimde inşallah 26 eylül nasipse  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :amin:  :amin:  :amin:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

.:.Zamansız.:.

10+3 haftalık hamileyim. doktorum 31 ağustos diyor.  :k06: umarım sorunsuz görürürüz ogünü..allahım herkezlere hayırlı doğum nasip etsin :amin: :hello2:

can yine cannnn

HADİ GEL DOĞURALIM PINARRRRRRRRRRRRRRR BULDUM SAYFAYI :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

olur nermiş kız doğuralım bu arada nedense biz hamiş kaldık kalalı sitemi değişmiş yoksa bakış açıları değişmiş insanların anlamadım :D

Pınar86

kızlar benimde doktorum 1 temmuz dedi ama 2 hafta oynama falanda yapar dedi bakalım hayırlısı yaz bebeği olacağı için cok mutluyum hep öyle hayal etmiştim düşüğümden sonra kısmet, Rabbim tam istediğim gibi verdi darısı bütün isteyenlere inşallah :amin: Allah'ım bir avazda kurtarsın hepimizi, hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

can yine cannnn

AMİN İNŞALLAH HAYIRLI DOĞUMLAR VERSİN RABBİM :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....