2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hadi hayırlısı olsun hiç bişi cıkmaz allahın izniylee
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

can yine cannnn

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sibelim inşallahhhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

sabina

bende de kısmetse eylül 11 bekleniyor.. :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ·[ KeVseR ]·Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - 20 Ocak , 2010, 11:39:06
emoşin kalp atışlarını duyamadık ama kesede bi bozulma yoktu o yüzden bekleme kararı aldım, umutla bekliyorum.
gittiğimde 6 haftalıktım 8 haftaya girince tekrar gidicem doktora.bendede bi anormallik yok  kendimi iyi hissediyorum kanama lekelneme falan yok çok şükür.öyle bişey olsa bi anormallik görülmezmiydi yoksa belli edermiydi kendini acaba ?

Canım Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah. bol bol dua et canım

KATYUSA

bende ağustosta doğum yapıcam ama tarihi belli değil 1 ağustasa kadae bebek gelmese bile biizm için çok iyi dedi dr normalde 29 ağustos doğum tarihim ama okadar beklmeyiz dedi dr bakalımmm hayırlsıı kızlarrr

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

benimde nasip olursa rabbim hayırlısı ile o günü gösterirse muhtemel doğum tarihim 21 temmuz dedi dr hayrlısı hepimiz için :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bir kaç gündür kimsecikler uğramamış sayfaya :D

bende rabbim nasip ederse 21 temmuzda doğum yapıcam hepimizin hakkında hayırlısı inşallah :amin:

prenses01

Ben de 5 haftalık hamileyim.sanırım ekim 2 gibi doğum Allah kısmet ederse.benim tek sorunum sigara günde 1 paket içerken şimdi günde 4 tane felan içmeye başladım.tamamen nasıl bırakacam bilmiyorum elimden geleni yapıyorum.bu kadarının bile bir zararı olur diye çok korkuyorum.sigara kullananlar var mı aranızada?
Hergün Güneş Doğar Yeter Ki Açık Olsun Perdeler

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım aramıza hoşgeldin inşallah sağ salim meleklerimize kavuşuruz :amin:

bende 15+3 hamişim canım hamile kalmadan önce günde bir paket sigara içiyordum hamile kaldım günde bir iki ye indirdim ama sonra sinirlendim kendime ve bir dahada ağzıma sürmedim bence sende bırakmalısın

****SeRaP-27****

bende nasipse 29 eylül allahım nasip ederse  :)  :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hu hu kızlar nerelerdesiniz ne durumdasınız ara sıra sayfamıza uğrayında haberdar edelim birbirimizi merakta bırakmayalım olmazmı ya :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: kızıyorum ona göre

bu arada biz iyiz maşallah :nazar: perşembe günü kontrolümüz var aynı zamandada üçlü taramam testi yapılır tahminim hayırlısı ile dr um aminosentez için aradı ama ben bu sefer yaptırmıyorum sonuna kadar gidicem bakalım perşembe günü neler olacak :muzz: :muzz:

βαlκιz

pınarcım kontrolün iyi geçer inş.
sıvı aldırmıycakmısın... ::)
cinsiyet nezaman ögrenilcek  :)
   nermiiiin sen nerdesinnnn senin kontroller nezaman ugra ara sıraaa  :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sevinç86

benim bebişimde nasip olursa ağustosun 9 unda gelecek gibi görünüyor.
buarada bende malesef sigarayı bırakamadım günde 5 adeti geçmemek kaydıyla içiyorum.doktoro söyledim.düşük riski ve erken doğum riski olduğunu söyledi.yaşım 23 olduğu için 5 i geçme azaltmaya çalış dedi.ama yaşın 30 un üstünde olsaydı daha riskli olabilirdi dedi .
sigarayı bırakmak en güzeli tabiki inşallah bırakırız  :amin:

✿sweet_sweet✿

sevinc yaziktir gunahtirr kendi zevkleriniz icin bebegini goz gore goree zehirliyorsunn.. anne karninda sigara dumani alan cocukk saglikli dogsada ileride astim hastasi olabiliyor Alah koruasun.. lutfen hic icmemeye caliss hatta birak sigarayi.. seker falan ye aklina geldikce yahut oyalancak baska birseyler bul.. yazdiklarimi umarim yanlis anlamazsin senin ve bebeginin sagligi icin soyluyorumm saglicakla kal..

sevinç86

çok haklısın farkındayım .çok kötü birşey yapıyorum .şanssızlığım ise hamileliğim sorunsuz geçiyor yani mide bulantım yok hiç birşeyden tiksinmiyorum.çoğu tiksiniyo içemiyo falan .ama bırakmalıyım haklısın :(