2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

atesim

vallaha benim bulantılar kesilir kesilmez iştahım tavan yaptı. dolayısıylada geldi kilolar. ki ilk 3 ayda hiç almamıştım kilo.
aman napalım bebişlerimiz sağlıklı olsunda veririrz kiloları ne olacak.
bebeğimmm hoşgeldin dünyama...!

elif35

bende 5 aylık oldum 55 le kaldım şimdi 58 im 3 kilo almışım bakalım doğuma kadar kaç kilo alıcam ben garanti 12-13 alırım diorum bakalım ne kadar az o kadar kolay doğum ama ben normal doğumdan çok tırsıyyoorruummm  :y25: napçam yaa ben acıya dayanıksızım geçen tetanoz aşısı oldum 2 gün ağrıdan yatamadım nasıl doğurcam ben bilmiyorum  :cildir:

arzuhatem

bende alırrım sanırım ama bende tansiyon sorunu olduğu için doktorum hamur işini kesmemi istedi beyaz ekmekte yasak tuzluda yasakk buda böyle olunca bi şekilde dikkat ediyorum belkide ondandırr
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

yağmur8183

Merhaba anne adayları,kızlar diğer forum sayfasınada yazdım ama,cevaplarsanız çok sevinirm,Kızlar cumartesi günü tek damla kahverengi bi kan geldi,belimin ve karnımın ağrısından zor duruyorum,eğer hamileysem ben bu ağrılar normal mi? bu kadar ağrı olur mu hamilelikte...bu arada gebelik testini cumartesi günü yapayım diyorum,normalde bugün adeti bekliyordum,daha olmadım...sağolun şimdiden kızlar...

arzuhatem

yağmurcuğum bildiğim kadarıyıla senden nişan gelmiş sanırım hamilesinn ama umutlandrmak isteme senii inş.hamişsindir hayırlısı olurr gerçi şimdiye kadarda belli olmuşturr.

Dilek&Yusuf

ARZUHATEM SENİN BEBİŞİN DOĞUMU NEZAMAN ARAMIZDA ÇOK YOK SANIRIM BENM BEBİŞ İNŞ.17 AĞUSTOSTA GELECEK BENDE 16 AĞUSTOSTA DOĞMUŞM ;)

arzuhatem

aa ne güzel benimde 15 ağustos canım :)

Dilek&Yusuf

2 GÜN VAR ARALARINDA DEMEK RABBİM HAYIRLISINI NASİP EDER İNŞALLAH

arzuhatem

amin canım benim cümlemize inş...

elif35

benm ağustosun 12 si dedi ama benim şu an SAT'a göre 4-5 gün önde gidiyor bebek heralde ağustos 12 den önce doğacak hem kızlar tam ayında doğar oğlanlar 10 gün geçer derler doğrumu bilmem ama ben ağustosun 15 inde olsun çok istiyorum ilk bebeğimi ağustosun 15 inde düşük sonuuc kaybettim hani Rabbim birini aldı birini verdi olsun istiyorum bakalım vakti zamanı ne zamansa o zama doğar  :love7:

{safişim}

merhaba arkadaşlar az önce dotordan geldik oğluşumu gördüm ama rahatına çok düşkündü çok yavaş hareket ediyo beyfendi detaylı ultrasona girdik allhıma şükürler çok iyi çıktı oğluşum 340 gr olmuş bide tetanoz için sordum gerek yok olmana dedi hastanede doğum yapacaksan dedi bilmiyorum böyle işte sizler nasılsınız

elif35

kız safiş nerelerdesin sen hiç sesin soluğun çıkmıyor demek oğlun olcak hadi inşalalh hayırlı bir şekilde kucağına alırsın oğlunu benim dekızım olcak aynı gün öğrenmiştik hamile olduğumuzu sen ben 5 saat önce öğrendin diye aralığın ilk hamişi sen olmuştun   ikincisi de ben :ehi:

arzuhatem

safişim bende haftaya giricem detaylı ulrtasona ne kadar sürüyoo ve ne yapılıyo anlatırımısın biraz canım

{safişim}

Alıntı yapılan: yağmur10 - 26 Mart , 2010, 13:38:44
kız safiş nerelerdesin sen hiç sesin soluğun çıkmıyor demek oğlun olcak hadi inşalalh hayırlı bir şekilde kucağına alırsın oğlunu benim dekızım olcak aynı gün öğrenmiştik hamile olduğumuzu sen ben 5 saat önce öğrendin diye aralığın ilk hamişi sen olmuştun   ikincisi de ben :ehi:
canım ben staj yapıyorum ödevler dersler anca aralarda girebiliyorum bu arada evet ikimizde aynı gün öğremiştik hamieliğimizi ama sen 21 haftalık olmuşun ben 20+2 adet tarihin sanırım daha öce bede ben 4 kasında olmuştum valla seni tatlı cadı önde gidiyo maşallah allahım kucağımıza almayıda asip etsi inş bu arada nasıl hissediyormusun bebişi ben bazen hissediyorum ama çok az oluyo benim oğlan çok uyuşuk kıpırdak bile istemiyo rahatı yeride  :ehi: :ehi:
Alıntı yapılan: arzuhatem - 26 Mart , 2010, 13:42:10
safişim bende haftaya giricem detaylı ulrtasona ne kadar sürüyoo ve ne yapılıyo anlatırımısın biraz canım
canım ayrıntılı ultrason aynı ultrason gibi ama herşeyine bakıyolar kafasını falan ölcüyolar plesantasını kalbii dinliyolar parmaklarını bile sayıyolar kemiklerii ölcüyolar böyle işte banada biri şeker yüklemesii anlatsa iyi olur diyer ayda şeker yüklemesi yapacaklar ama asıl bilmiyorum allah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsi inş olmayanlarada nasip etsin inş rabbim :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar:

gülfer

detaylı ultrason kaçıncı haftada yapılıyo