2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 07 Mart , 2010, 13:34:06
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 07 Mart , 2010, 13:19:59
BENİMKİ YA ÇOK UTANGAÇ YADA İNAT  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ANASINA ÇEKMİŞTİR KESİN AYIN 15 ŞİNİ BEKLEMEKTEN BAŞKA YAPACAK BİŞEY YOK ARTIK BEN GENE ŞAFAK SAYAYIM  ŞAFAK 7 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
slm nermişim naber gülüm  :k06:
burdan iyi gözüküyosun masallah  :k06:
minik melekde iyidir inş  :nazar:
daha göstermedimi kukusunu annesiii  ;)
hayırlısı neyse o olsun nermişim  :k06:
ama sen ögrenme en iyisi nermiş sürpriz olsun ne dersin  ;)
EVET MİRAYIM GÖSTERMİYO KUKUŞMU DESEM PİPİŞMİ  :ehi: :ehi:
YOK KIZ ÖĞRENCEM 15 MARTTA BEN DURABİLİRMİYİM KIZIP DOĞUMU BEKLİYCEM DİYORUM AMA  BEKLEYEMEM KİME SORUYOSAM GÖSTERMİYO DİYOSAM KIZLAR GÖSTERMEZ DİYOLAR AMA BENİM İÇİM HALA ERKEK DİYO :laughing7: :laughing7:
SEN NASILSIN CANIM YA ÇOKTAN BERİ KONUŞAMIYORUZ BÜŞRA PRENSES NASIL ANNESİ ÇOK ÖP BENİM İÇİN BALIMI
can dediklerim....

miray

iyiz cok sükür nermiş
evet buaralar denk gelemedik bi türlü sen eskisi kadar takılmıyosun pek
ama dogru  yapıyosun pc zararlı bebişe
valla büşra aynı iştahsız yine  :sad1:
sabahtan beri bi yumurta yedi sadece  :-\ uyuttum simdi uyanınca yicekmi bilmiyorum
tükendim artık  :cildir:
acaba cok üstüne düşüyorum diyemi böyle anlayamadım  :dontknow:
işte böyle nermişim

can yine cannnn

EVET ÇOK ÜZERLERİNE DÜŞÜYORUZ AMA BEKLEMEKTE BEBEĞİNİN AÇ OLDUĞUNU BİLMEKTE MAHVEDİYO ANNEYİ BİLİYORUM CANIM TÜKENDİĞİNİ BENDE  SENLE AYNI DURUMLARI YAŞAMIŞTIM ŞİMDİDE İŞTAHLI AMA KENDİ KENDİNE YEMİYO BEN YEDİRİYORUM AMA BU SEFERDE EVDE GEZMEDİĞİMİZ YER KALMIYO OTURUYOSADA TV BAKIYO VE AĞZINI AÇMIYO HAMİLELİK DOLAYISIYLADA SİNİRLERİM ÇOK TEZ BOZULUYO VEDE HAREKET KISITLILIĞIM VAR OF YANİ OFFFFFFFFFFFFFFFFFF:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hepinize teşşekür ederim kızlar dr gittik aşırı stresten kayanaklı sancı çektim baya
karnım kasıklarım baya ağrıdı hala ağrıyor ama şükür iyiz şimdilik
hepinize tekrar teşekkür ederim saolun çıkıcam hemen uzanıyorum :opucuk:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 07 Mart , 2010, 15:33:47
hepinize teşşekür ederim kızlar dr gittik aşırı stresten kayanaklı sancı çektim baya
GEÇMİŞ OLSUN PINARIM ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN TAKMA CANIM YA BEBEĞİNİ DÜŞÜN ÇOK ÖPTÜM CANIM
can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 07 Mart , 2010, 15:43:33
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 07 Mart , 2010, 15:33:47
GEÇMİŞ OLSUN PINARIM ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN TAKMA CANIM YA BEBEĞİNİ DÜŞÜN ÇOK ÖPTÜM CANIM

saol nermincim yarın yine gidicez dr a bel ağrım kasık ağrım hiç geçmiyor serum yememe rağmen geçmiyor
allahım korusun bebeğimi inşallah  uamrım kayınvalidem mutlumu bilemem hiç gelmedide zaten gelmesinde şeytan görsün yüzünü artık

Angel

pinarcim sen serummu yedin canim   :sad1:  ak guzelim yaa kiyamam ben sana insallah bugun gecmistir agrin  :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tülincim çok saol evet malesefki serum takılmıştı ayrıca iğne vurdular kasılmalar içinmiş şuan evdeyim yatıyorum sürekli

belimde ağrı var sadece şimdilik adet olcakmışım gibi sanki huzursuz oldum rabbime emanetiz hayırlısıyla bir atlatayımda şu günü dahada bişeyi takmam kafama gülüp geçicem inşallah herşeye meleğime kavuşana kadar sabır inşallah :amin:

miray

pınarım cok cok gecmiş olsun
rabbim bidaha yasatmasın hayırlısıyla bebişini kucagına almana dilegiyle
canım bosver sallla yaaa takma hiçbişeyii bebişin içinn  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet mirayım takmıycam zaten canım benim şu günleri bir altlatayımda hayırlısıyla

neyse ben çıkıyorum canım eşim kahvaltı hazırlamış şu aç karnımı doyurayımda ilaçlarımı içeyim hemen

görüşürüz canım büşrayıda öptüm çok çok :opucuk:

miray

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 08 Mart , 2010, 13:05:03
evet mirayım takmıycam zaten canım benim şu günleri bir altlatayımda hayırlısıyla

neyse ben çıkıyorum canım eşim kahvaltı hazırlamış şu aç karnımı doyurayımda ilaçlarımı içeyim hemen

görüşürüz canım büşrayıda öptüm çok çok :opucuk:
afiyet olsun tatlım yarasın bebişee
süt iç bol bol meyve ye
kendine bebişe ii bak canım  :opucuk:

vadi= muge & melis

selam 3 gun raporluyum kızlar işe gitmiycem dun gece acıldeydık 2 şişe serum yedim zehirlendim galiba tavuktan  :igrenc: aman Allah ım ne fena bır gec gecırdım kızlar tam 24 saattir yemek yemedim yiyemedim  :igrenc: 1 elma 1 patates yedim o kadar  :igrenc:

.:.Zamansız.:.

ayyy vadi canım çok geçmiş olsun..hayatım çok dikkat et yaa :( yazık üzüldüm allah korumuş.
çok çok geçmiş olsun tatlişkom :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: VADİ - 08 Mart , 2010, 15:30:34
selam 3 gun raporluyum kızlar işe gitmiycem dun gece acıldeydık 2 şişe serum yedim zehirlendim galiba tavuktan  :igrenc: aman Allah ım ne fena bır gec gecırdım kızlar tam 24 saattir yemek yemedim yiyemedim  :igrenc: 1 elma 1 patates yedim o kadar  :igrenc:
cok gecmiş olsunn güzelimm  :amin: kendine cok iyi  bakk tatlımm  :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: VADİ - 08 Mart , 2010, 15:30:34

canım çok ama çok geçmiş olsun şimdi nasılsın inşallah herşey yolundadır :opucuk: