2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

arzuhatem

arkadaşlar bende yarın gidicem üçlü test için inş. güzel sonuçlar çıar vede cinsiyetinide söylerr çok merak ediyorum ama ebneim içime erkek doğuğuyoo hayırlısı olur inş.
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: zamansiz - 26 Şubat , 2010, 14:57:08
siboşum bende bugün gittim doktora iki testin sonucu güzel çıktı. cinsiyetini öğrenmek ve 3 lü tarama testi yaptırmak için 1 ay sonra gelin dedi :) cinsiyet öğrenmek için 1 ay daha bekliycemizi söleyince eşim hayal kırıklığına uğradı :ehi: geçmez diyor 1 ay :ehi:

göstermiyo pıtırcıklar kendilerini dün ne kadra ugrastıysada doktor aksiligi üstündeydi sekerim hevesini kırmak istemem ama 1 ay sonra göstercegi de malumm belkm göstermezz bizimde 13 haftalıkken üçlü test zamanı sölicem dedi 1 ay öle bkledik göstermedii kendini  :ehi: :ehi:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

pazartesi günü yaptırcam 3lü testi inşallah sonuclar kac günde cıkar bilgisi olan var mı?

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 26 Şubat , 2010, 16:25:24
pazartesi günü yaptırcam 3lü testi inşallah sonuclar kac günde cıkar bilgisi olan var mı?

canım benim hayırlı haberler alırsın ve inşallahda cinsiyetini öğrenirsin :opucuk: benim ikili testi bir haftada verdiler canım üçlüyü  ne kadrada verirler bilmiyorum ...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 25 Şubat , 2010, 19:18:33
slmmm kızlarr öncelikle herkesin kandili mübarek olsunnn  :opucuk:
bugun doktor amcamıza gittik bebişimize baktık 16+3 oldu pıtırcıgım masallah saglıklı bir bebekmişşş sükürler olsunn sırtı dönük duruyodu bize yüzünü bile göstermedi yaramazım cok az döndü bagdas kurmus öle duruyoo bi kac gün içinde 3 lü tarama testimiz yapılcak cinsiyetini göstermedi doktorumuz ne yaptıysa ugrastıysa acmadı bacaklarını bugun kızmıs bize pıtırcıgımızz

canım gözün aydın hayırlısı ile inşallah sağlıklı olsunlarda cinsiyetlerini sonra öğrenelim öenmli değil ;)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: {safişim} - 25 Şubat , 2010, 20:16:20
merhaba arkadaşlar hayırlı kandiller bende bugün 3lü tarama testi oldum kan souçları çıkıcak inş normaldir doktor bakıp duruyodu ultrasonda meğerse oymuş 3lütest bende başka bir aletle falan bakılacağını sanıyodum  :ehi: :ehi: :ehi: ay her eyse iyiydi galiba kuzu valla bişi anlamadım bugün oğluşumda amuda kalkmış gibi duruyodu bu aradada oğlum oluyo ay ne çok oğluşumuz oluyo bu yıl galiba oğlan yılı :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:

hayırlı olsun canım oğluşun bakalım benimde az kaldı 10 martta konrolümüz var ay çok sabırsızlanıyorum meleğimi göreceğim için hemde bakalım paşam mı olacak prensesimmi ::) ama önce sağlığı hayırlısı ile

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bizde bugün öarşıya gittik amanda aman meleğime ne güzel cicişlerr aldım gerçi babaannesi aldı :ehi: valla varya oyhhhhhhh şimdi hazırladım koltuğun üzerine dizdim babamız gelince baksın diye onun haberi yok süpriz olacak ona :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

tabi pınarım saglıklı sıhatli olsun cinsiyet fark etmezz  :opucuk:

****SeRaP-27****

sibel canım ne güzel göstermezse kız derler ya bakalım ne olacak bizde 9+1 iz bugün kollar oluşmuş havaya kaldırmış kolunu öylece duruyordu çok güzel  bi duygu dimi ya gördümü insan daha da bir hevesleniyor

pınar canım seninki ne cinsiyeti :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ZyNp

kızlar bızdeee cumartesı gorustuk bebısımlen  kocaman olmus eller ayaklar koca kafalı bısey doktorumuz tam goremedı ama buyuk ıhtımalle kız olcak dedı tatlı cadım gelıyo ıns eylül 11 de hayırlısıylaa

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ZyNp - 02 Mart , 2010, 11:20:36
kızlar bızdeee cumartesı gorustuk bebısımlen  kocaman olmus eller ayaklar koca kafalı bısey doktorumuz tam goremedı ama buyuk ıhtımalle kız olcak dedı tatlı cadım gelıyo ıns eylül 11 de hayırlısıylaa

oyyy çok güzelll zeynom ..darısı benim başıma 20 martta öğrenicem cinsiyetini meraktan çatır çatır çatlıycam :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 02 Mart , 2010, 11:11:03
sibel canım ne güzel göstermezse kız derler ya bakalım ne olacak bizde 9+1 iz bugün kollar oluşmuş havaya kaldırmış kolunu öylece duruyordu çok güzel  bi duygu dimi ya gördümü insan daha da bir hevesleniyor

evet insan nasıl hevesleniyo doktorum ben ultrasondayken cd ye aktarıyo hareketlerini eve gelince seyrediyorum cok güzel bi duyguu rabbim herkese yasatsın inşallah bakalım önümüzdeki hafta sonuc göstermeye gidicem ozamn da bakıcam ultrasonda dedii hayırlısı bakalım  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 02 Mart , 2010, 11:11:03

gözün aydın canım benim daha göstermedi kendini nazlı olacak belli :ehi: