2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

ZyNp

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

.:.Zamansız.:.

tişkür ederim pınar tamam gidiyimde  kayıt oliyim bende

Dilek&Yusuf

merhaba arkadaşlar ben dilek 14+2 günlük hamileyim doğum 17 ağustos yazıyor..hamile olan arkadaşlarıma RABBİM bebeklerini kucaklarına aldığı günüde gösterir inşallah.hamile olmak isteyenlere de bi an önce nasip etsin bu güzel duyguyu :amin: :amin:

elif35

sağlık ocağına kaıyıt yaptırınca aşı zamanı siiz arıyorlar gidip aşı oluyorsunuz.aile hekimi bakıyor banada dediki bundan sonra hastanede yaptırdığın bütün testleri getiriceksin kayıt etçez dediler bir de her gidişinde kilonu ölçüyo tansiyonunu ölçüyo istersen kan değerine bakıyo ben yarın üçlü tarama için gidicem martın 11 indede sağlık ocağına kontrole gidicem hemde tetanoz aşımı olucam hemde tahlillerimi vericem kayıt yaptırmayan arkadaşlar keydınızı yaptırın bence çünkü doğumdan sonra bebeğin tüm aşı zamanında takvim veriyorlar .....unutma imkanınız olmuyo unutsan bile arıyorlar çok güzel bir uygulama bence

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: zamansiz - 24 Şubat , 2010, 14:25:00

rica ederim canım git kayıt olda ye bakalım aşıyı benim hala kolum ağırıyor ::)

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 24 Şubat , 2010, 18:52:20

enee kıyamam :opucuk: öpiyimde geçsin geçtimi 
benim çok uykum var yaa akşam erken yatıyorum ama yinede camış gibi uyuyasım var  :y25:

betüs26

evet kızlar bende salı tetenozumun ikincisi vurdurdum cumayada glikoz yüklemesi yapıcaklar tahlil falan bide bebeğimin kalp atışlarınıda dinliyorlar çok ilgililer bende özele gidiyorum doktorumun istemediği şeyleri bile yapıyolar onlar bu şeker testini istememişti doktorum mesela ama çok ilgililer eve bile gelirim diyo kız senin çıkamadığın zamanlar bebişi dinlemek için sağolsun

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: zamansiz - 24 Şubat , 2010, 19:24:47
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 24 Şubat , 2010, 18:52:20

enee kıyamam :opucuk: öpiyimde geçsin geçtimi 
benim çok uykum var yaa akşam erken yatıyorum ama yinede camış gibi uyuyasım var  :y25:

saol canım uyu tabi  uyumakta faydalı ama çok fazlada kendini somutlama canım yiyip yiyip yatarsan mazallah sonra :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

slmmm kızlarr öncelikle herkesin kandili mübarek olsunnn  :opucuk:
bugun doktor amcamıza gittik bebişimize baktık 16+3 oldu pıtırcıgım masallah saglıklı bir bebekmişşş sükürler olsunn sırtı dönük duruyodu bize yüzünü bile göstermedi yaramazım cok az döndü bagdas kurmus öle duruyoo bi kac gün içinde 3 lü tarama testimiz yapılcak cinsiyetini göstermedi doktorumuz ne yaptıysa ugrastıysa acmadı bacaklarını bugun kızmıs bize pıtırcıgımızz
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

{safişim}

merhaba arkadaşlar hayırlı kandiller bende bugün 3lü tarama testi oldum kan souçları çıkıcak inş normaldir doktor bakıp duruyodu ultrasonda meğerse oymuş 3lütest bende başka bir aletle falan bakılacağını sanıyodum  :ehi: :ehi: :ehi: ay her eyse iyiydi galiba kuzu valla bişi anlamadım bugün oğluşumda amuda kalkmış gibi duruyodu bu aradada oğlum oluyo ay ne çok oğluşumuz oluyo bu yıl galiba oğlan yılı :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

masallahh güzelim oglusuna  :nazar:
13 haftalıkken erkege benziyo dedi 16 haftalık geldiginizde net olarak sölerim cinsiyetini dedi 16 haftalık oldu ama bizimki göstermedi kendini  :ehi: :ehi: :ehi:

{safişim}

ayyy utanmıştır sibelcim büyüdüya senin kuzu terbiyeli bizimkinin ne varsa ortalıktaydı düşün :ehi: bu arada biliyomusun doktor banada 13 haftalıkken erkeğe beziyo dedi ama kesin birşey söylemem için erken demişti şimdi bizim oğlanın malı meydandaydı belki senin yavrunda erkek tir aman sağlıklı olsunlarda önemlii değil.bide bana kızdı çok kilo adım diye ya ama ne yapayım doymuyorum ki

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

anammm bende kilo veriyorum sekerim ondan kızıyo gittim gene 1 kilo vermişim toplam oldu 7 kilo ama cok sükür bebişimin gramı yerinde büyümesi cook iyi gelişimi onun için cok kızmıyo artık kilo almaya baslasan iyi olucak diyo

siboşum bende bugün gittim doktora iki testin sonucu güzel çıktı. cinsiyetini öğrenmek ve 3 lü tarama testi yaptırmak için 1 ay sonra gelin dedi :) cinsiyet öğrenmek için 1 ay daha bekliycemizi söleyince eşim hayal kırıklığına uğradı :ehi: geçmez diyor 1 ay :ehi: