2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

eylülde doğsun istiyorum :k06: eylül ayı benim için özel :laughing7:  eşimle eylülde tanıştık, eylülde evlendik , eylüldede pırtlatırsam süper kombine olucak

vadi= muge & melis

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

aynen benmki 17 ekim nolurki 27 eylülde dogsa anlaşamazmıyız acaba minnoşumla az erken gelse:k06:ewlilik yıldönümü hediyem çıksa aradan :toothy10: :toothy10:

Alıntı yapılan: büsraaa89 - 18 Şubat , 2010, 10:42:23
aynen benmki 17 ekim nolurki 27 eylülde dogsa anlaşamazmıyız acaba minnoşumla az erken gelse:k06:ewlilik yıldönümü hediyem çıksa aradan :toothy10: :toothy10:

ehheh bi deli daha ben gibi :ehi:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

napalı kızz çatlaklık içimizde war  :k06: :k06: :k06:

sgenc

herkese merhaba,
allah kısmet ederse bende bebeğimi ekimde kucağıma alcam

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

selam kızlarrrrrrr nasılsınız nasıl gidiyor hamişlik bebeişlerimiz nasıl bari kontrollerden sonra yazında sayfamız geride kalmasın ayrıcada birbirimizden haberdar olalım
biz şimdilik çok iyiz :nazar: sağa yada sola döndükçe karnımın içinde etim acıyor resmen neden olduğunu anlamıyorum böle birşey yaşayan varmı aranızda ??? bu arada dün sağlık ocağına kayıt yaptırmaya gittim biraz geç oldu ama napayım anca vakit buldum kayıt için bir gittim tetenoz aşımızı olduk çıktık kolum hala ağırıyor martın onundada kontrolümüz var bakalım zamanda geçmiyor ama yinede az kaldı :nazar:

{safişim}

merhaba canım bizde 16 haftalık olduk iyi gidiyo ama çok fazla kilo alıyorum hiç doymuyorum sanki içimde bi canavar var kurabiye canavarım bu perşembe kontrolum var bakalım görcez bebişi ne kadar büyümüş belki doktor amca bize cisiyetinide söyler. be arada ben sağlık ocağına kayıt falan olmadım aklıma getirdin bende olayım aklıma bişi daha geldi pınarcım üçlü test oldun mu ve bebişinin cinsiyeti belli oldumu

SiRiNe

pinar canim insaallah tehlike bir sey degildir nrmal olabiliyor oyle agrilar, bende 12 haftamda ne sagima nede soluma yatamazdim. sonra duzeldii doktoruna danis insaallah

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: {safişim} - 23 Şubat , 2010, 19:53:31
merhaba canım bizde 16 haftalık olduk iyi gidiyo ama çok fazla kilo alıyorum hiç doymuyorum sanki içimde bi canavar var kurabiye canavarım bu perşembe kontrolum var bakalım görcez bebişi ne kadar büyümüş belki doktor amca bize cisiyetinide söyler. be arada ben sağlık ocağına kayıt falan olmadım aklıma getirdin bende olayım aklıma bişi daha geldi pınarcım üçlü test oldun mu ve bebişinin cinsiyeti belli oldumu

hayırlı haberlerle gel birtenm benim üçlü tarama testim yapıldı sonuçlarım güzel çıktı,cinsiyetimizde daha belli değil göstermiyor kendisini bebeğim.bu arada sağlık ocağına kaydını yaptır bende yarın 19 haftalık oluyorum ve aşımı dün oldum canım

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 23 Şubat , 2010, 19:55:19
pinar canim insaallah tehlike bir sey degildir nrmal olabiliyor oyle agrilar, bende 12 haftamda ne sagima nede soluma yatamazdim. sonra duzeldii doktoruna danis insaallah

canım çok saol bende umuyorum ki tehlikeli birşey yoktur inşallah 10 marta dr uma gidicem kontrolüm var o zaman sorucam allah nasip ederse

ayy ben camış gibi yatıyorum valla , allaha şükür...yani korkmasam eskisi gibi yatıcam :ehi: sağlık ocağına neden kayıt oluyoruz kızlar?

ZyNp

evet bende merak ettım ben özele gıdıyorum ama yınede kayıt olmak gerekıyormu saglık ocagına sebebı nedırkı kızlar

****SeRaP-27****

valla kızlar bende özele gidiyorum ama bizim burda aile hekimliği uygulaması var benim dr um tahlillerimi doğumevinde yaptırıyor benim bilgilerim direk aile hekiminde çıkıyormuş beni aradılar uğra kaydını yapalım dediler ben ole kayıt oldum konuya atlaşımı gibi oldum ama kusura bakmayın artık  :k06:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: zamansiz - 24 Şubat , 2010, 09:00:11
ayy ben camış gibi yatıyorum valla , allaha şükür...yani korkmasam eskisi gibi yatıcam :ehi: sağlık ocağına neden kayıt oluyoruz kızlar?

Alıntı yapılan: ZyNp - 24 Şubat , 2010, 11:25:58
evet bende merak ettım ben özele gıdıyorum ama yınede kayıt olmak gerekıyormu saglık ocagına sebebı nedırkı kızlar

kızlar sağlık ocağına kayıt oluyoruz çünkü tetenoz ve yanılmıyorsam karma aşıları var onları vuruluyoruz biri beşinci ayda diğeri ise yedinci ayda oturduğunuz muhitin sağlık ocaklarına gidip kayıt yaptırın siz isterseniz onlar gerekeni açıklar zaten ayrıca sağlık ocağında ki kayıtla hemşireniz sizi takibe alıyor doğumdan sonrada sizi sürekli bilgilendirip aşı zamnınız gelince telefon açıyor bizim burda böyle diye yazdım umarım bilgilendirebilmişimdir :)