2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

{safişim}

kızlar meraba bugün doktora gittik alttan muane etti çok kötü canım yandı  :cildir: :cildir: doktor bir parmak açılman var dedi pazartesine kadar doğmazsa pazartesi sabah 6 da hastaneye yatıp orman doğum oolacak allah izin verirse yani az kaldı  :honk: :honk: çok sitresliyim bu arada herkeze çatıyorum psikopatım  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

arzuhatem

aa sneindemi 1 cm canım bende pazartesi gittimde 1 cm açılman var dedi akşamıda baya sancım oldu bir anda benimde canım yanıdı alltan bakınca pazartesi yine gidicem bakalım ne diycekkk
suyumda azalma varmış benim ne olucak bilmiyom
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

haydibebeğim

off bu sıcalar dayanılcak gibi diil allahıım :'(
kızlr sıcaktan ne uyuyabiliyorum ne evde agız tadıyla oturabiliyorum ne de dışarda gezebiliyorum :icon_pale:
şurda kaldı 15 günüm,allah hepimizi kurtarsın..

Dilek&Yusuf

BENİMDE 9 GÜNÜM VAR BAKALM NE ZAMAN DOĞAR HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN :amin: İSMİNİ (ALPKAAN TUĞRA) DÜŞÜNDÜK NASIL SİZCE?YORUM YAPARSANZ SEVİNİRM

can yine cannnn

hayırlısıyla gelsin yavrun inş
isim güzel tuğrayı bir ara bende düşündüm ama babası
ismini koymak istediği için olmadı
can dediklerim....

CeRoXiMo

08 Ağustos , 2010, 00:49:59 #1175 Son düzenlenme: 08 Ağustos , 2010, 00:52:11 CeRoXiMo
Alıntı yapılan: haydibebeğim - 07 Ağustos , 2010, 16:04:49
kızlr sıcaktan ne uyuyabiliyorum ne evde agız tadıyla oturabiliyorum ne de dışarda gezebiliyorum :icon_pale:

Benim de kaldı 25 gün ama sıcaklar, bebeğin büyüklüğü şişmiş ayaklar derken
yatalak gibi oldum. Günde yarım saat yürüyüşü zor yapıyorum.
Evde temizlik falan Hak getire. Yemek yemeyi geçtim düşüncesine bile
katlanamıyorum, içeride miğdeme yer kalmadı galiba  :honk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 08 Ağustos , 2010, 00:49:59

kıyamam yaaa..
doğrudur vallahi bu sıcaklarda bende oglanla ugrasırken canım cıkıyor resmen bir de bütüngun uyumuyor gece 10 bucukta anca uyutabıldım.gunde 2 kere yıkamama ragmen o da etkılenıyor sıcaklardan..valla sımdı rahatsınız aslında ben ruzgar eve geldıgınde ilk 1 hafta hııııc uyumadım bişi olur mu diye snr alışılıyor ama ufaklıklar ızın verdıgı muddetce  :k06:

elif35

o sıcakları sormyaın zaten yaaa hayatımda hiç terleemdiğim kadar çok terledim şu son zamanlarda bunaldıkça duşa giriyorum biraz iyi geliyo bunaldım eşime sardım iyice son günlerde kavga ettik 2 gündür küsüz onunla da  :crybaby2:

Dilek&Yusuf

aynı bende senin gibiyim elif ben hiç terlemezdm bu sene su gibi oluyorum hiç böyle sıcak hatırlamıyorum iyicede ağırlaştm zaten hiç bişey yapamıyorum şu kereta bi an önce doğsada kurtulsam ya o da inat etti geleceği yok

elif35

safiş naptı acaba doğum yaptımı ki

elif35

anam ne arzudan ses var ne de safişten doğurdular herlade bi ben kaldııımmm   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

haydibebeğim

valla 20 dk zor yürüyorum artık.yemek yapmak bile zoruma gidiyor.ama iştahımın maşallahı var yemekten kalkıorum 1 saat sonra bişeyler yemek istiyorum midem kazınıor :) :tongue3:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 11 Ağustos , 2010, 18:36:24

valla 20 dk zor yürüyorum artık.yemek yapmak bile zoruma gidiyor.ama iştahımın maşallahı var yemekten kalkıorum 1 saat sonra bişeyler yemek istiyorum midem kazınıor :) :tongue3:

Yiyebiliyorsan hala ne güzel, yiyemediğim için daha da halsizim. Lökür lökür su içiyorum bütün gün.

.:.Zamansız.:.

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 12 Ağustos , 2010, 14:48:38
isilik oldum ben ya :(
Anaaammm bu ne yaaa 2.yi doğurursam hayatta yaza getirmem, şişeriz, isilik oluruz, tansiyon fırlar, terler 10 kez duşa gireriz. Abooowwww :)