2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

cerenin dediği gibi bırtlayana kadar bilemeyiz  :k06:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: {safişim} - 05 Ağustos , 2010, 11:17:25
Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 05 Ağustos , 2010, 11:03:22
Çıkartmadan kiloyu bilmemize imkan yok, 4kg'ı geçti dendi ultrasonda arkadaşımın bebeğine tam 3,450 doğdu :)  :suclu:
ayne canım ya cumartesi gittik 2950 dedi dün gittik 3800 dedi neye inanacağıma şaşırdım  :wave: :dontknow:

Allah'ın kadına verdiği güce inanacağız hepimiz canım benim,
başka yolu yok, Oraya buraya bakıp kafamızı karıştırıyoruz.
Kadın vücudu dediğin nesli sürdürmek için var. Buna inanıp
yola devam, yoksa o öyle der, bu böyle der sersem ederler bizi 
:caca:

elif35

yani düşünsene doğum anında rahim 10 cm açılıyor hadi şimdi uğraş da aç bakalım Rabbim zamanı gelmeden açmana izin veriyormu ne zaman dünyaya gelem vakti geldiyse o zaman açılıyor.Allah'ın kadınlara en büyük lütfu bu bence ehhh ondan gelen herşeye razıyız doğal olarak o acılarada katlanıcaz vee sonunda Rabbim bize en büyük ödülü vericek  :muzz:

CeRoXiMo

O 10 santim cidden açılması gereken zamanda açılıyor da bana esas garip gelen bebeklerin kafatası kemiklerinin aralarının  kapanmamış olması, tam dışarı çıkarkenki anı görmelisiniz , inanılmaz birşey, o kocaman kafa oradan geçebilmek için ezilip büzülüyor, küçücük oluyor. Çoğu ilk zamanlar ince uzun olup sonradan düzeliyor :) Allah'ım nasıl yaratıyorsun, herşey birbiriyle nasıl da uyumlu.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

merhaba kızlarrr  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave:
anca grmeye fırsat buldum agrılardan oturamıyorum  :y25:
ama bebişim kucagıma aldıgımda herseyim geciyo sankii  :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

amanda aman benim dünürüm toparlanmışş geçer geçer ağrı boşver olsun bebişin kucağında yaa hepsi geçer benim ara ara sancılarım olsada daha gelmeye niyeti yok senin gelin nazlı oılcak haberin olsun oğlunu tembihle şimdiden  :k06:

elif35

kız safiş arzu nerdesinizzzzz tek kaldım ben burda  doğurdunuzmu yoksaa  :k06:

{safişim}

yok canım nerde doğum ve biz hayal gibi valla aartık doğuramadın mı diyenlerden bıktım herkez sorup duruyo anam  :toothy10: :toothy10: utanıyom yokdoğurmadım demekten sıkıldım artık ha bu arada bu doğumu başlatan hiç bir formul yokmu ki ya sibel hani basuru için sıcak suya yatıyodu ya belki ondan suyu erken geldi bizde yatsak açılma olup sancılar gelirmiki

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 06 Ağustos , 2010, 14:08:29
yok canım nerde doğum ve biz hayal gibi valla aartık doğuramadın mı diyenlerden bıktım herkez sorup duruyo anam  :toothy10: :toothy10: utanıyom yokdoğurmadım demekten sıkıldım artık ha bu arada bu doğumu başlatan hiç bir formul yokmu ki ya sibel hani basuru için sıcak suya yatıyodu ya belki ondan suyu erken geldi bizde yatsak açılma olup sancılar gelirmiki

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bendede aynısı var kız beni her gören sen daha doğuramadın mı diyor dün bile babam aradı ne zaman gelcek şu kız niyetin yokmu doğum yapmaya dedi  :ehi:

{safişim}

hayırlısı artık canım valla yerleri rahat anam bunların gelmiyolar ben 11 aylık doğururum gibi geliyo kendisine bıraksak

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 06 Ağustos , 2010, 14:29:14
hayırlısı artık canım valla yerleri rahat anam bunların gelmiyolar ben 11 aylık doğururum gibi geliyo kendisine bıraksak

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bende pazartesi salı gününe kadar gelemzde doktor kontrole gel dedi gerçi bana o güne kadar doğcak gibi gelmiyor ama bakalım  :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: {safişim} - 06 Ağustos , 2010, 14:08:29
kızzz allah canını almasın sıcak suya otururmuyumm  :ehi: :ehi: :ehi: sadece sıcak su tutuyodum oda basurume  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 06 Ağustos , 2010, 11:43:24
amanda aman benim dünürüm toparlanmışş geçer geçer ağrı boşver olsun bebişin kucağında yaa hepsi geçer benim ara ara sancılarım olsada daha gelmeye niyeti yok senin gelin nazlı oılcak haberin olsun oğlunu tembihle şimdiden  :k06:
:laughing7: evet toparlandımmm cok sukurrr  :amin: :amin: :nazar: biran önce sizde alın kucagınza saglıcakla inşallahhh  :amin: cok baska bi duyguu ben ayılır ayılmaz bebişimi sordum nasıl diye aklıma gelen tek sey o oldu  :opucuk:

elif35

ay canım benim msn ye koymuşsun resmini çok tatlı sarı oğlan benim kız nasıl acaba çok merak ediyorum doğsun artık yaa kucağıma almak istiyorum  :crybaby2:

arzuhatem

yok elifciğim nerde hayla doğurmadım bekliyom bakalım nerde nasıl olucak diye inş. hayırlısı ve sağlıklı sağ salim dünyaya gelir tek dilerğim bu allah kolaylık versin hepmizie bu sıcaklarda
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn