2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 03 Ağustos , 2010, 12:03:42
çok fazlada yıkanma cnm ben dünden beri yatıyorum heryerim ağrıyo
hastalandım bende senin gibiydim her an yıkanıyodum bana sorarsan yapma cnm sıcaklar çekilir gibi değil ama sonuçlarıda iyi olmuyo

ben de günde 3 kere duş alıorum su soğuğa yakın oluyor,ne gibi bir sakıncası varmış?

elif35

doğumdan sonra çok sancı olur diyorlar ama vallaha dayanılcak gibi değil ben giriyorum durmadan ne soğuğa yakını bildiğin soğuk suyla yıkanıyorum bazen 6 gün kaldı ve tam sıcaklarda son günlerimi buldu benden sonra doğurcakalra allah yardım etsin inşallah  :amin:

{safişim}

arkadaşlar ben bugün doktora gittim bebeğim 3800  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:olmuş tombişim önce 3 kilo dedidoktor simdide böyle dedi bilmiyorum hangisi doğru cumartesi tekrar gidicez 10 kadar olmazsa suni sancı verecek iş normal olur inş  :amin: :amin: :amin:

.:.Zamansız.:.

safişim hadi hayılrısı kuzumm :hello2: :nazar: 3800 maşallahhhhhhhhh :nazar:

{safişim}

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 04 Ağustos , 2010, 16:21:18
evet canım korkuyorum ama nasıl olacak çok kilolu inş anormal bir durum olmaz  :amin: :amin:

elif35

kız bizim gelin 4350 gram normal doğum yaptı hiçde bişey olmadı sen bol bol ayetel kürsi oku Allah'ım bana yardım et de hiçbişey olmaz Allah'n izniyle  :icon_thumright:

gülfer

Alıntı yapılan: {safişim} - 04 Ağustos , 2010, 15:23:33
arkadaşlar ben bugün doktora gittim bebeğim 3800  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:olmuş tombişim önce 3 kilo dedidoktor simdide böyle dedi bilmiyorum hangisi doğru cumartesi tekrar gidicez 10 kadar olmazsa suni sancı verecek iş normal olur inş  :amin: :amin: :amin:

oooyyyyy maşallah tombiş tombiş  :nazar:  inşallah normal olur normal olmasını bende istiyorum  :amin:

bende dün gittim ama kilosunu sormayı unuttum  :'(

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: {safişim} - 04 Ağustos , 2010, 16:31:08
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 04 Ağustos , 2010, 16:21:18
evet canım korkuyorum ama nasıl olacak çok kilolu inş anormal bir durum olmaz  :amin: :amin:

ayy kuzum korkma sen doğurursun doğurur :opucuk: ohhhhhh ohhhhhhh bebeler gelcek birer birer :hello2:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: {safişim} - 04 Ağustos , 2010, 15:23:33

Canım ayın 10'unda 40. haftan değil mi , neden suni sancı verecek anlamadım ben ?

{safişim}

canlar sağolun inş sorunsuz doğururum hepimiz inş  :amin: :amin:
ceroximo canım  40 haftada olcam bende artık doğmasıı istiyorum doktor gününü doldurduktan sonra beklemenin anlamı yok diyemi düşünüyo aslında bilmiyorum ama benim oğlan dha doğmaya niyeti yok 40 gecerse kaç kilo olur bilmiyorum  :ehi: :ehi:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: {safişim} - 04 Ağustos , 2010, 18:23:45
canlar sağolun inş sorunsuz doğururum hepimiz inş  :amin: :amin:
ceroximo canım  40 haftada olcam bende artık doğmasıı istiyorum doktor gününü doldurduktan sonra beklemenin anlamı yok diyemi düşünüyo aslında bilmiyorum ama benim oğlan dha doğmaya niyeti yok 40 gecerse kaç kilo olur bilmiyorum  :ehi: :ehi:
İnsan çok sabırsızlanıyor özellikle son aya girince, ben de sancım başlasa şimdi ne güzel olur diyip duruyorum :) 40. haftaya gelirsem çatlarım herhalde, benim kuzu zaten 36. haftasında 38 gözüküyor, 40 a kadar beklerse işimiz yaş :)

Yazmıştım önceden halam en küçük kuzenimi 5.800 doğurmuş, Yuhhh o doğurduysa o kiloyu hepimiz çatır çatır doğururuz diyorum :) :)

Allahın izniyle, hiç müdehalesiz doğum yaparsın canım inşallah.

{safişim}

inş canım ya heepimiz inş bebişlere sağlıkla ulaşırız inş  :amin: :amin: sıra size geliyo valla sen zamansız gülfer ve diğer arkadaşlar iş kucağımıza aldığımız günleride görürüz saydık şafakları o kadar Allahım inş olmayanlarada nasip etsin inş  :amin: :amin:

elif35

kız bekle kendi sancını dicem ama epidural yapıcakmışsın o zaman beklemene gerek yok ozaman dayanmazsın dicektim...kız bebek kilolu ya inşallah aldıkların bebeğe olur bizim komşunun gelini de 4 küsur doğum yaptı aldıkları minik kıyafetler olmamıştı hatta bornozu bile olmamıştı giydirmeye çalışırken yırtılmıştı  :k06: :k06: ben 27 temmuzda gitmiştim 3 kiloydu heralde ben 3200-3300 falan yaparım diyorum ama ultrasonda yanılma olabiliyormuş bende çok merak ediyorum bakalım kızım ne kadar doğcak  :occasion14:

CeRoXiMo

Çıkartmadan kiloyu bilmemize imkan yok, 4kg'ı geçti dendi ultrasonda arkadaşımın bebeğine tam 3,450 doğdu :)  :suclu:

{safişim}

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 05 Ağustos , 2010, 11:03:22
Çıkartmadan kiloyu bilmemize imkan yok, 4kg'ı geçti dendi ultrasonda arkadaşımın bebeğine tam 3,450 doğdu :)  :suclu:
ayne canım ya cumartesi gittik 2950 dedi dün gittik 3800 dedi neye inanacağıma şaşırdım  :wave: :dontknow: