2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

benim nst lerim normal çıktı allahtan.aman daha ne odası geldi ne kıyafetleri hazır,daha 4 haftası var diye sallanıyorum :D

elif35

4 haftası var diyede salma kendini ne oluır ne olmaz tut ki erken geldi herşeyini hazırla dursun bence  :icon_thumright:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 26 Temmuz , 2010, 16:28:29
4 haftası var diyede salma kendini ne oluır ne olmaz tut ki erken geldi herşeyini hazırla dursun bence  :icon_thumright:

aynen katılıyorum elife :icon_thumright:

elif35

ayy ne yapıyım elif çatım ağrıyor gızz :ehi: sen ne yapıyon bi doğuramadın yağmuru haa :ehi:

elif35

yağmur bir doğcak pir doğcak adına yakışır yağmur gibi şarıl şarıl doğacak galiba suyuyla beraber  :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: elif35 - 26 Temmuz , 2010, 16:40:41
yağmur bir doğcak pir doğcak adına yakışır yağmur gibi şarıl şarıl doğacak galiba suyuyla beraber  :ehi: :ehi:

hahhahhah çatlak anne adayı seni :ehi:
bizdenden ana olursa herkeşten olur :ehi:

elif35

kendim gibi çatlak yapçam onu da  :ehi: :ehi: millet kaççak yer arıcak kızımdan özelliklede dayısına sardırcam  :ehi:

elif35

arzu safiş nerdesiniz kızlar ilk sırada biz varız artık sibel ben ve siz millet bizden haber beklicek artık ama siz ortada yoksunuz doğurdunuz mu yoksaa  :tongue3:

arzuhatem

yok canım valla doğurmadım dahaa bende sibeli merak ettim 2 gündür msndede yok hayırlısı olur inş. hakkımızda
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

elif35

bende 2 gündür pek giremiyorum msn'e bende merak ettim ne yaptı diye bugün doktora gidecekti sezeryanmı normalmi kesin belli olucaktı inşallah normal olur akşam belki açık olur doğurmadıysa tabi  :k06:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: arzuhatem - 30 Temmuz , 2010, 09:01:38
yok canım valla doğurmadım dahaa bende sibeli merak ettim 2 gündür msndede yok hayırlısı olur inş. hakkımızda

hakket sibel nerdesin kız,doğurdun mu :director:

haydibebeğim

kızlar benim bebiş iyice aşağı indi ya,gittik,doğum pozisyonunu almış ama neyse ki nst dün dra normal çıktı sancı yok,daha çok erken doğum için çünkü.

elif35

normal dediyse doktorun korkma benim 9 günüm kaldı ara ara sancım geliyor gidiyor hafif hafif ama daha tık yok bakalım gününü geçircek gibi duruyor bu cimcime ama hadi hayırlısı

haydibebeğim