2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 24 Temmuz , 2010, 15:53:28
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 23 Temmuz , 2010, 21:44:43
doktora gittik oglusumla bugunn  :k06: :k06: :k06:
3.385 gr olmus kuzum  :binkybaby: nst ye baglandım yne sancılarım cıktı  ::) ama acılma olmamıs 2 cm de kalmıs alttan muane etti bebişin kafasını sokacagı ilk yer de basıklık varmıs darmıs eger dogum sırasında bebişin bası cıkmazsa sezeryana alıcakmıs mecburen  :-\

ana hadi hayırlısı siboşum..
bebişin sağ salim gelsinde gerisi önemli diil:)
habersiz bırakma bizi :opucuk:
amin inşallah tatlım yaa saglıkla sıhatle bebegimi kucagıma alıyımda sezeryan normal fark etmezz  :amin: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 24 Temmuz , 2010, 18:38:12
3.385 gr olmus kuzum  :binkybaby: nst ye baglandım yne sancılarım cıktı  ::) ama acılma olmamıs 2 cm de kalmıs alttan muane etti bebişin kafasını sokacagı ilk yer de basıklık varmıs darmıs eger dogum sırasında bebişin bası cıkmazsa sezeryana alıcakmıs mecburen  :-\
HAYIRLI GELSİN İNŞ CNM :amin:
inşallah nermincimmm  :opucuk: :opucuk: ayy sende pzt gunu alıcaksın yavrunu kucagına masallahh  :nazar:

gülfer

maşallah kuzuna  :nazar: hayırlısı olsun canım sağlıklı olsunda bebişin  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lastrose - 23 Aralık , 2009, 13:51:55
bende arkadaslar 9+4 hamisim benim dogumumda allahin izni ile 24 Temmuzda insallah :amin:
wowww bugun ayin 24 bana desenki dogum yaptim diye inanmazdim herhaldeee  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

SiRiNe

nerminn canim 2 gunun kaldi galiba pazartesimi dogumm ? heyecanlandim vallahi sanki ben doguma gidiyorum  :))))  :D hadiii az kaldi hayirlisiyla  :muzz:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: gülfer - 24 Temmuz , 2010, 19:29:13

maşallah kuzuna  :nazar: hayırlısı olsun canım sağlıklı olsunda bebişin  :amin:
saol canım benim inşallah hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun  :amin: :opucuk:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 24 Temmuz , 2010, 21:05:08
nerminn canim 2 gunun kaldi galiba pazartesimi dogumm ? heyecanlandim vallahi sanki ben doguma gidiyorum  :))))  :D hadiii az kaldi hayirlisiyla  :muzz:
son 1 gün diyorum artık bugünü sayarak yarın sabah hayırlısıyla kucağımda inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
sağol canım amin dua edin benim için :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

elif35

naptı nermin acaba tosununu aldımıki kucağına çok merak ettim sanki kendim doğuma gidiyormuşum gibi oldum  :k06:

(safişim)

kızlar merhaba ben geldim doğum yapmadım daha şifremi unuttum 2 saattir uğraşıyorum bilgisayar bozuldu tamirde sizleri çok merak ettim çok özledim hep aklımdaydınız acaba doğum yapan oldumu diye sizleri çok seviyorym

.:.Zamansız.:.

hoşgeldin safişim...nasıl gidiyor..? şafağın azaltı tatlım..ağrıların var mı?

elif35

benim dünden beri ara ara sancım oluyor gelip gidiyor heralde bu cimcime 15 günden önce aramıza katılmaya kararlı galiba sinyal veriyo s.o.s-s.o.s  geliyorum stop...  :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 26 Temmuz , 2010, 12:50:05
benim dünden beri ara ara sancım oluyor gelip gidiyor heralde bu cimcime 15 günden önce aramıza katılmaya kararlı galiba sinyal veriyo s.o.s-s.o.s  geliyorum stop...  :ehi: :ehi:

:ehi:

hepsinden önce sen doğurcan gibi geliyor bana elifim..hava akımı oralarda daha bunaltıcı..izmirden başlasın doğumlar :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 26 Temmuz , 2010, 12:50:05

guzelim kanma bu sancılara  :ehi: :ehi: :ehi: bak bana dogurdum mu o kadar sancı cektim  :k06: :toothy10:

(safişim)

elif sibel nasılsınız kızlar sizi çok merak ettim tabi diğer arkadaşlarıda ama bir girdim şafaklara bi baktım şafak 15 olmuş  :muzz: :muzz: :muzz: ben kesin sibel doğurmuştur diye düşünüyordum yaramaz yerinden memnun demekki benimkide yerinden çok memnun ne aşağa indi ne bişi kaldı çocuk karnımda bana hiç çıkmıcakmış gibi geliyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: elif doğursada onun cimcimeyi görse belki anaaaa kıza nbak deyip çıkar belki  :ehi: :ehi: :ehi: bu arada benim sancım yok nst ye giriyoruz hiç sancı çıkmıyo ama karnım taş gibi oldu valla yaramazın dötünü omuzlarını hissediyorum  :toothy10:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

safişimmm hosgeldinn  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
benim yaramazım dalga geciyo canım benimle gelicem diye sinyal veriyo duruyo  :k06: nst de surekli sancıda cıkıyo ama bi türlü bebek cıkmıyo  :ehi:
elifin kızı benim gelinim ona göre seklerim oglunu tembih ett hiç bos bosuna onu görüpte cıkmak için niyetlenmesin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: