2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

evet normalmiş off bakalım dogumdan sonra ne olcak  :dontknow: :dontknow:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

can yine cannnn

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 20 Temmuz , 2010, 00:35:53
offf kızlar cok kötüyümmm  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
bugun fark ettim iki tane basur memesi cıkmıs canım cok yanıyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

aaaaaaaaaaaaaaaaaa bu kadar zorluğa birde basurmu eklendi geçmiş olsun cnm ya :sad1:
can dediklerim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

offff evet nermincim zaten bebş agırlık yapıyo saga sola dönemiyorum yatarken şimdi bide bunun acısı  :sad1: :sad1: artık dogsun istiyorum cokk agırlık yapıyo bide iyice asagıya indi tasıyamıycam yakında pat dye düşücek  :k06:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 20 Temmuz , 2010, 18:55:57
offff evet nermincim zaten bebş agırlık yapıyo saga sola dönemiyorum yatarken şimdi bide bunun acısı  :sad1: :sad1: artık dogsun istiyorum cokk agırlık yapıyo bide iyice asagıya indi tasıyamıycam yakında pat dye düşücek  :k06:
Allah iyiliğini versin emi:) Tutttttt düşmesin:)
ben 35 haftada şaşırdım nasıl hareket edeceğimi 40lara yaklaşınca halim ne olacak acaba:(

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

düşmesin diye hareket etmiyom ki  :ehi: :ehi: :ehi:

ya hele su iki gundur yatamıyorum iyice baskı yapmaya basladı saga sola dönemiyorum  :-\ cok garip sagdan sola dönerken oda yamuluyu  :k06:

elif35

anamm kıyamam dünürümün başına neler gelmiş benim  :y25: çok kötü oluyormuş o şükür bende yok ama olanlardan kötü olduğunu biliyorum çook geçmiş olsun canım benim  :flowers:

o yatamama olayını sorma zaten  :cildir:  gece soluma yatıyorum yarım saat sonra sol tarafım uyuşuyo uykuya dalamadan hadii kalk  :caca: sırt üstü yatıyorum bu sefer belim ağrıyo  ayrıca benim cimcime yeri genişliyo heralde kıpır kıpır kıpır hiç durmuyo insan uyur dimi o saatte nasıl birşey bu anlaamdım ben,sağ tarafıma yatayım diyorum bacakları sağ boşluğumda bir tekme atıyo sıkıyorsa dönme yani anlayacağınız uyku muyku hak getire kaldı şurda 20 gün depoları full doldurayım dedim ama yaramaz izin vermiyo  :crybaby2:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

saol tatlım benim  :love3:
pıtırcıklar daha dogmadan uyutmamaya basladılar bizi  :k06:

CeRoXiMo

Dün baktık kuzuma ultrasonda yine, Doktor sırtı senin sağ tarafında, sen de sağ tarafına yat bence dedi, zaten soluma yatınca yiyorum tekmeleri. Hanımefendi sırtüstü yatacakmış, rahata bak yaaa:)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ohhh masallah kuzuna keyiflerine cok duskunler canım  :nazar: :nazar: :nazar: :k06:

CeRoXiMo

Sorma, daha anne karnında istediğini yaptırıyor:) Çıkınca yedik ayvayı  :ehi: :ehi:

elif35

o zaman benimkinin sırtı sol tarafta bende sağıma yatınca yiyiyorum tekmüğü  :k06: :k06: hele sırt üstü yattımmı oohhooo sanki miami plajı hanım yüzüyo  :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 20 Temmuz , 2010, 18:55:57
sağmı solmu offf offfffffffffffff :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
ben gezerken karnım bacaklarıma değiyo nerdeyse zaten hep aşağıdaydı şu 5 gündür yerlerde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

doktora gittik oglusumla bugunn  :k06: :k06: :k06:
3.385 gr olmus kuzum  :binkybaby: nst ye baglandım yne sancılarım cıktı  ::) ama acılma olmamıs 2 cm de kalmıs alttan muane etti bebişin kafasını sokacagı ilk yer de basıklık varmıs darmıs eger dogum sırasında bebişin bası cıkmazsa sezeryana alıcakmıs mecburen  :-\

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 23 Temmuz , 2010, 21:44:43
3.385 gr olmus kuzum  :binkybaby: nst ye baglandım yne sancılarım cıktı  ::) ama acılma olmamıs 2 cm de kalmıs alttan muane etti bebişin kafasını sokacagı ilk yer de basıklık varmıs darmıs eger dogum sırasında bebişin bası cıkmazsa sezeryana alıcakmıs mecburen  :-\

ana hadi hayırlısı siboşum..
bebişin sağ salim gelsinde gerisi önemli diil:)
habersiz bırakma bizi :opucuk:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 23 Temmuz , 2010, 21:44:43
HAYIRLI GELSİN İNŞ CNM :amin:
can dediklerim....