adet olacak gibi olup gebe kalanlar var mı ?sarı akıntı neden olur?

Başlatan menekşee, 17 Aralık , 2009, 20:27:45

« önceki - sonraki »

Balböceği

insallah olur cnm ben yeni evliyim 6. ayin icindeyim 21 yasindayim ilk gunden beri istyioruzz

menekşee

canım seni şimdi hatırladım.resimlerini değiştirmişsin hatırlayamadım.inşallah seninde olur canım.adet belirtin varmı peki
TATLI CADIM _GİZEMİM

Balböceği

benim adet olurken adet belitilerim hic olmazdi yani ne kasik ne bel
gecen ay hiocbiryerim agrimadi hafiften bi sanci bu kadar adet oldumm

4 ay once cok kasik bel agrisi cektimm AMA fos cikti

menekşee

sabır etmekten başka çaremiz yok.ama tabi benim sabır taşım çatladı bilmem ne olacak halim.
TATLI CADIM _GİZEMİM

lila

arkadaşlar dün teyze kızının hamiş olduğunu öğrendim ve bütün belirtilileri anlattırdım  ;D normalde evlendikten sonra pek adet sancısı olmamış son adetinden bir hafta sonra göğüslerde şişlik ve ağrı hissetmiş ve hafif bir bel ağrısı olmuş adet günü geldiğinde evlenmeden önceki adet sancısı gibi ağrıları olmuş sabah uyandığında kesin oldum diye düşünmüş ama olmamış günü iki gün geçtikten sonra test yapmışşş veeee pozitifff süper sevinçten ağladım valla

hapyy

adet düzensizliğim olduğu için en son doktora gittim ve adt olmak için ilaç verdi
böylelikle 20 kasımda regl oldum
2 gündür kasık ve bel ağrım çok hafif ve yumurta akı renginde ve kıvamında akıntım geliyo
yumurtlama mı oluyo acaba yoksa adet öncesi böyle akıntısı olan oldumu

lila

Alıntı yapılan: hapyy - 27 Aralık , 2009, 23:26:21
adet düzensizliğim olduğu için en son doktora gittim ve adt olmak için ilaç verdi
2 gündür kasık ve bel ağrım çok hafif ve yumurta akı renginde ve kıvamında akıntım geliyo
canım tarif ettiğin akıntı şekli yumurtlama zamanı oluyor ve bu akıntı yoğun olarak geliyor bildiğim kadarıyla adet öncesi akıntı daha az koyu ve pütür şeklinde geliyor

hapyy

her tuvalete çıktığımda geliyor
ben regl olmayı beklerken daha yeni mi yumurtluyorum acaba

lila

Alıntı yapılan: hapyy - 27 Aralık , 2009, 23:34:58
her tuvalete çıktığımda geliyor
ben regl olmayı beklerken daha yeni mi yumurtluyorum acaba

biraz evvelde yazmıştım kuzenim 25 günlük hamiş ondan ondan alıdım bazı bilgileri  ;)

menekşee

arkadaşlar benim adet belirtilerim var.yalnız  cumartesi adet olmam gerekiyordu olmadı.göğüslerim ağrıyor daha önceden bu kadar fazla ağrımazdı.sarı akıntım var daha önce koyu olurken 2 günde daha sıvı oluyor.karın ağrım giderek artı idrara devamlı çıkıyrum çok az umudum var bilmiyorum.yarın ki akşamı atlatırsam kesin hamileyimdir adetim de daha fazla aksama olmaz çünkü hayırlısı
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

5 gündür sol ve sağ kalçam özellikle sol kalçam otururken ağrıyor adet olacam diye çok korkuyorum devamlı idrara çıktığımda çamaşırımı inceliyorum
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: hapyy - 27 Aralık , 2009, 23:26:21
benimde kalçam ağrıyor hafif ağrısı var.akıntını elinle kontrol et yapışkan,koyu ve yumurta akı kıvamında oluyormuş.adete yakın oluyor  akıntı miktarı önceki adet dönemlerinde çok veya az nasıl oluyordu
TATLI CADIM _GİZEMİM

hapyy

adet olabilirim bu hafta akıntım yapışkan çok koyu değil ve yumurta akı gibi daha öncekilerden biraz daha çok.
bu hafta regl olmazsam test yapıcam bakalım

aydınlık23

Alıntı yapılan: menekşee - 28 Aralık , 2009, 15:55:20
arkadaşlar benim adet belirtilerim var.yalnız  cumartesi adet olmam gerekiyordu olmadı.göğüslerim ağrıyor daha önceden bu kadar fazla ağrımazdı.sarı akıntım var daha önce koyu olurken 2 günde daha sıvı oluyor.karın ağrım giderek artı idrara devamlı çıkıyrum çok az umudum var bilmiyorum.yarın ki akşamı atlatırsam kesin hamileyimdir adetim de daha fazla aksama olmaz çünkü hayırlısı

inşallah canım hamilesindir diye umuyorum canı gönülden.

benim de 1 ocakta regli tarihim.

inşallah adet olmayız ya:(:(

menekşee

hangi gün adet olacaksın benim akıntı sulu sarı bugün adet olmayı 3 gün oluyor yarını da atlatırsam hamile olduğuma inanacam o zaman inşallah hamişisizdir canım
TATLI CADIM _GİZEMİM