adet olacak gibi olup gebe kalanlar var mı ?sarı akıntı neden olur?

Başlatan menekşee, 17 Aralık , 2009, 20:27:45

« önceki - sonraki »

menekşee

Alıntı yapılan: sarıkız - 21 Aralık , 2009, 19:51:58
soğan kürünü yaptım 15 gün o bitti.şimdide incir kürüne başladım 3 gün oldu.21 gün devam edecem.eşimede keçiboynuzu kürü uyguluyoruz.artık hayırlısı.nisan ayına kadar bekleyecem olmadı artık direk aşılama yada tüp bebek
soğan haşlandığında kokusu dahada ağır olur miden bulanmadımı hiç.eşimede keçi boynuzu alayım dedim ben yemem diyor :k06:kim düşünüyorsa yiyip yemeyeceğini çocuk olsunda bi :ehi:
TATLI CADIM _GİZEMİM

✿گสЯเ_ќĮż✿

valla tatlım midem bulandı iştahım bile kapandı ama ne yapim bebişime kavuşabilmek için herşeye hazırım.eşimde aynı şekilde getiriyorum gıkı çıkmadan içiyo.mecbur içecek

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

dr lar genelde 1 yılı doldurmadan tedaviye başlamıyorlar ceremi.valla senin dr iimiş :icon_thumright:

ceremi

özel sigortaya baglıyım ben ssk flan dııl.. özel medicanada oldum muaynemı...bakalım artık kısmet

✿گสЯเ_ќĮż✿

menekşee

inşallah canım hemiz içinde hayırlısı beklemekten başka çaremiz yok malesef.
TATLI CADIM _GİZEMİM

haydibebeğim

✿گสЯเ_ќĮż✿

haydibebeğim benimde başladı her ayki gibi artık hiç şaşırmıyorummm sadece çıldırıyorum okadar :cildir: :cildir:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: sarıkız - 21 Aralık , 2009, 21:26:34
haydibebeğim benimde başladı her ayki gibi artık hiç şaşırmıyorummm sadece çıldırıyorum okadar :cildir: :cildir:
canım stres ettıkçe erken adet olabılıyosun yada gec lutfeen bırazda rahat ol  ınşallah hamılelık belırtısıdır  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

akintim yok ama kasik agrilarim var sag kasigim agriyor sirtim falan

menekşee

Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 27 Aralık , 2009, 21:50:54
akintim yok ama kasik agrilarim var sag kasigim agriyor sirtim falan
başka belirtin yok mu canım?adetine kaç gün var
TATLI CADIM _GİZEMİM

Balböceği

menekşee

benim adet dündü bugünde olmadı ama ümitlenmemeye çalışyorum.belkide aksamış olabilir.adet belirtilerim var.göğüslerim ağrıyor.3,4 gün kalçam ağrıyordu bugün yok
TATLI CADIM _GİZEMİM

Balböceği

menekşee

27 yaşına yeni girdim.16aylık evliyim.7 aydır düşünüyorum bu ayda olmazsa 8 olacak adetimi bekliyorum bu ay inşallah olmam hayırlısı.sen kaç yaşındasın ve ne zamandır düşünüyorsun?
TATLI CADIM _GİZEMİM