adet olacak gibi olup gebe kalanlar var mı ?sarı akıntı neden olur?

Başlatan menekşee, 17 Aralık , 2009, 20:27:45

« önceki - sonraki »

ceremi

hapyy

bende de sarı akıntı oluyo şimdiye kadar pek olmazdı.
koku ve kaşıntı yok...

menekşee

benim sarı akıntı rahatsızlık vermiyor.sadece uzun süre eğilip çömeldğimde  karnımda ağrı oluyor.bu ağrı sürekli olmuyor bu ay hamile olmazsam bu sorun için doktora gidecem.bu sorunla ilk defa karşılaşıyorum.
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: ceremi - 21 Aralık , 2009, 17:34:30
artık adet olmak ıstemıyorum hamile kalmak ıstıyrum
canım bende adet olmaktan sıkıldım adetimin günü olan 26 aralığı sabırsızlıkla bekliyorumtabi önceden bir test yapacam 3 gün öncesinden.fazla umutlanmakta istemiyorum.
TATLI CADIM _GİZEMİM

✿گสЯเ_ќĮż✿

slm menekşecim.benimde az kaldı ve gerildim iyiceeşim sinirlenip duruyo bana sen böyle yapıyosun her ay olacağı varsada olmuyo diye.annemler bi yandan kızıyorlar.ama elimde değilki ya.2 yıldan beri her ay hayal kırıklığına uğramanın ne demek olduğunu sadece yaşayan bilir..ama adet olacam çünkü her ayki belirtilerim var. :crybaby2:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

menekşee

slm sarıkız.canımbenim eşimde bana çok kızıyor artık bebek lafını duymak istemiyorum diyor haklı.benim canım sıkıldıkça onun moralini bozuyorum istemeden.iyi sabretmişsin canım.doktorlar 1 sene bekleyin diyorlar ya bu lafa deliyorum 1 sene az mı süre.en fazla 5,6 ay olmalı doktorlar uğraşmak istemediklerinden süre uzatıyorlar bence sorun varmı yokmu biz demeden bakmıyorlar böyle saçmalıkmı olur.eğer bebeğim olursa bu ilk olacak. tecrübesiz olduğumuzdan doktorların bizi aydınlatması gerekiyor.7 ci ayımda doktordan yumurtlama ilacı istedim yazmadı klomen gibi.beklemeye sabrım kalmadı
TATLI CADIM _GİZEMİM

✿گสЯเ_ќĮż✿

sabretmekten başka ne yapacağızki.şimdi kürlere başladık.hayırlısı bakalım yaaaa :-ooo :-ooo

ceremi

Alıntı yapılan: menekşee - 21 Aralık , 2009, 19:44:13
canımbenim eşimde bana çok kızıyor artık bebek lafını duymak istemiyorum diyor haklı.benim canım sıkıldıkça onun moralini bozuyorum istemeden.iyi sabretmişsin canım.doktorlar 1 sene bekleyin diyorlar ya bu lafa deliyorum 1 sene az mı süre.en fazla 5,6 ay olmalı doktorlar uğraşmak istemediklerinden süre uzatıyorlar bence sorun varmı yokmu biz demeden bakmıyorlar böyle saçmalıkmı olur.eğer bebeğim olursa bu ilk olacak. tecrübesiz olduğumuzdan doktorların bizi aydınlatması gerekiyor.7 ci ayımda doktordan yumurtlama ilacı istedim yazmadı klomen gibi.beklemeye sabrım kalmadı

canım ben cumartesı doktora gıttım 7 aylık evlıyım..dktor 7 ayda hıc mı tutmaz bır gun ble dedi..hemen tahliller verdi..sorun vardır bı her ıhtımale karsı tedbırımızı alalım dedı..aynı sorunu bende yasıyorum..eşim kayınvalıdem görumceler ve cvreden bunaldım. AYIN 24 unu beklıyoum..

✿گสЯเ_ќĮż✿

menekşee

Alıntı yapılan: sarıkız - 21 Aralık , 2009, 19:46:31
sabretmekten başka ne yapacağızki.şimdi kürlere başladık.hayırlısı bakalım yaaaa :-ooo :-ooo
hangi kürü uyguluyorsun
TATLI CADIM _GİZEMİM

ceremi

kızlar dokto aynı zamnda kürleri yapmayn dedi..yumurtalıkları kürleri kullndıgınz taktırde calıstırıyor snra körletıyomus..bende sogan kürü denemiştim..

✿گสЯเ_ќĮż✿

soğan kürünü yaptım 15 gün o bitti.şimdide incir kürüne başladım 3 gün oldu.21 gün devam edecem.eşimede keçiboynuzu kürü uyguluyoruz.artık hayırlısı.nisan ayına kadar bekleyecem olmadı artık direk aşılama yada tüp bebek

menekşee

Alıntı yapılan: ceremi - 21 Aralık , 2009, 19:47:22
Alıntı yapılan: menekşee - 21 Aralık , 2009, 19:44:13
canımbenim eşimde bana çok kızıyor artık bebek lafını duymak istemiyorum diyor haklı.benim canım sıkıldıkça onun moralini bozuyorum istemeden.iyi sabretmişsin canım.doktorlar 1 sene bekleyin diyorlar ya bu lafa deliyorum 1 sene az mı süre.en fazla 5,6 ay olmalı doktorlar uğraşmak istemediklerinden süre uzatıyorlar bence sorun varmı yokmu biz demeden bakmıyorlar böyle saçmalıkmı olur.eğer bebeğim olursa bu ilk olacak. tecrübesiz olduğumuzdan doktorların bizi aydınlatması gerekiyor.7 ci ayımda doktordan yumurtlama ilacı istedim yazmadı klomen gibi.beklemeye sabrım kalmadı

canım ben cumartesı doktora gıttım 7 aylık evlıyım..dktor 7 ayda hıc mı tutmaz bır gun ble dedi..hemen tahliller verdi..sorun vardır bı her ıhtımale karsı tedbırımızı alalım dedı..aynı sorunu bende yasıyorum..eşim kayınvalıdem görumceler ve cvreden bunaldım. AYIN 24 unu beklıyoum..
ben 15 aydır evliyim.çocuğu 7 aydır düşünüyorum bu ayda olmazsa 8 ay olacak.doktorlara ısrarla çocul istediğimi söylüyorum 1 sene beklemen gerekir diyorlar.canım sen iyi doktorla karşılaşmışsın.özel muayeneyi yoksa devlet hastanesine mi gittin?
TATLI CADIM _GİZEMİM

✿گสЯเ_ќĮż✿

valla eskden annelrimiz.anneannelerimiz ninelerimiz klomenlemi yada aşılamaylamı yada tüp bebeklemi evlat sahibi olmuşlar.maşallah çifter çifter doğurmuşlar hepsi birbirinden sağlıklı.ne varsa doğal şeylerde var.ben inanmıyorum doktorlara. :caca: