adet olacak gibi olup gebe kalanlar var mı ?sarı akıntı neden olur?

Başlatan menekşee, 17 Aralık , 2009, 20:27:45

« önceki - sonraki »

menekşee

çok zor canım gerçekten.hamile olabilirim diyrsun hayal kırıklığına uğruyorsun.ben de bir ağrı olsa hemen gebeliğe yoruyorum bir anlamda kendimi kandırıyorum.adetime 6 gün kaldı çok merak ediyorum.
TATLI CADIM _GİZEMİM

✿گสЯเ_ќĮż✿

BÖCÜĞÜM DOĞRU SÖYLÜYOSUN.NE ZAMAN GÜNÜM 10 GÜN GEÇER KAN TESTİ YAPTIRDIĞIMDA DEĞERİM YÜKSEK ÇIKAR İŞTE O ZAMAN BELKİ İNANIRIM. :y25: :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

MENEKŞECİM BENİM ADETİMEDE 5 GÜN FİLAN KALDI 25 YADA 26 GİBİ BEKLİYORUM.HAYIRLISI.UMUDUM YOK :-\

Böcüğüm

ben bu ay bebiş vardır diyodum belirtilere pek bakmam ama bu ay klasıklarım çok tuhaf ağrıyodu adetim de 8 gün geçti arada adet düzensizliği var zaten ama bu ay farklıydı yok artık hiç bi belirtiye inanmıcam midem bulansa  :igrenc:bile inanmam en büyük belirtilerden biri olmasına rağmen kendimizi kaptırdıkça yaıpran :flowers:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

✿گสЯเ_ќĮż✿

İNSAN BEKLEYİPTE OLMADIMI AFEDERSİNİZ AMA EŞŞEKTEN DÜŞMÜŞE DÖNÜYO.BEN  3 GÜN KENDİME GELEMİYORUM :crybaby2: :crybaby2:

✿گสЯเ_ќĮż✿

NEYSE CANLAR BEN KAÇAR.SİZE HOŞ SOHBETLER.SİZLERE DOYUM OLMUYO.YEMEK HAZIRLAYACAM.ÖPÜLDÜNÜZ AEO :opucuk: :hello:

Böcüğüm

işte bende bunu sölemek istedim ama yazım yarım çıkmış kendimizi yıpratıyoruz pskolojimiz berbat oluyo benim 3 yıl olucak neredysse ama ne yapabilirim RABBİM ol demedikten sonra tabi sebep arıcaz kendimize dua nın açmadığı kapı yok tedbir kuldan takdir ALLAH tan RABBİM bize vermeyi istemeseydi istemeyi vermezdi
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

menekşee

canım 3 yıl için bayağı sabırlıymışsın.ben 7 aydır düşünüyorum bu ayda olmazsa 8 ay olacak.eşim dün akşam çok kafama taktığımı söyledi bende olmadığı için gözümde değerinin artığını söyledim çünkü ulaşılması zor olan şeyler çok değerlidir.mesela haluk levent bir şarkısında ,herşey yalan olsa bile en büyük aşk zor olanmış,diyor.bebekte aynen öyle işte.
TATLI CADIM _GİZEMİM

almira85

geçen bi arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim oda adet olucakmış gibi hissediyomuş kendini grip olduğu için doktora gitmiş doktor ilaç yazmadan hamile olup olmadığını kesin öğrenmemiz gerek deyince idrarda gebelik testi yapmışlar çıkmış.şimdi 1,5 aylık hamile arkadaşım. darısı bizim başımıza bizde 1,5 senedir istiyoruz

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

evet bende belirtilere inanmıcam bundan sonra her kişide çok afrklı oluyor almirann anlattıgı gibiyim bende grip oldum işte ğünüm geçti adetim kısa sürdü offfff ama bebek yok  :crybaby2: :crybaby2:

haydibebeğim

sapsarı bir akıntı var bende de üstelik kaşıntı da var.heralde mantar oldum :dontknow:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

mantar suyu sevmez wc de bol yıkama sabun kullanma naylonsu iç çamaşır değil pamuklu kullan

sürekli kuru tut benidme çok oluyor bi kremimvar iyi ediyor onu kullanınca çok çekiyorum ben mantardan

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

haydibebeğim

yaa inşallah mantar ya da enfeksiyon yoktur yaa :sad1:
zaten adetim gecikse de adetim gelse de gideceğim druma.öyle dedi.bakalım öğrenirim ne olduğunu.

haydibebeğim