28 Mart , 2024, 21:15:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar adet düzensizliği cekıpte her ay hüsrana ugrayan varmı?

Başlatan SABIR TAŞI, 24 Aralık , 2009, 14:38:54

« önceki - sonraki »

SABIR TAŞI

ben her ay hamıleyım sanıp ümıtlenıyorum sonra hastalanıp yıkılıyorum artık yeter yaa nooolur
sizlerde yokmu düzensizlık tedavı için bıtkı falan içiliyomus fıkrı olan varmı?
Ben Beni Unuttum Baban İçin Gel Artık Bebeğim...

SABIR TAŞI

şimdıde 2gün gectı olmadım yenıden aynı üzüntüyü yasıcam bılıyorum.offfffffffffffffffffffffffffffffffff of

hapyy

benimde adet düzensizliğim var
stresten vs herşeyden etkilenip adet olmuyorum
doktora gittim adet gelsin diye ilaç verdi o kadar
bu hafta adet olmam lazım ama hiç belirti yok

ceylin eslem

ahhh ahhhhh olmazmıııı.bende senin gibiyim.bu çok yıpratıcı bişey.ben 3 ay soğan suyu denedim.o zamanlarda eskisine oranla daha düzenli oluyodum.sonra bıraktım ama işe yaradıgını söyleyebilirim.

masalım

benimde eskiden 1hafta gecikirdi şimdi düzene girdi kendimi hep hamile sanıyordum test yapodun negetiff :cildir:

ceylin eslem

benim 15 gün 17 gün. bazende 1 hafta gecikiyordu.haliylede hep hamilemiyim diye içim içimi yiyordu.testler tabiykide negatif olunca gelde kafanı duvarlara vurma o zaman sinirden  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

masalım

ceylin eslem

16 aylık evliyim.ilk ayda hamiş kalmıştım emmeeee olmadı işteee.tadı damağımda kaldı  :tongue3:

SABIR TAŞI

evet bende öyleyım bazen 10 bazen 15 gün gecer tam artık tamam bu sefer hamıleyım derım ama yıne olmaz veremlık valla
Alıntı yapılan: ceylin eslem - 24 Aralık , 2009, 16:27:03
benim 15 gün 17 gün. bazende 1 hafta gecikiyordu.haliylede hep hamilemiyim diye içim içimi yiyordu.testler tabiykide negatif olunca gelde kafanı duvarlara vurma o zaman sinirden  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

Balböceği

Benima detlerim duzenlydi maalesef evliligimin 2. ayinda sekmeye basladi
yarin adet gunummm nolcak bakalimm

lila

Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 27 Aralık , 2009, 21:47:17
ben de 28 günde oluyordum 2 aydır 25 günde bir oluyorum   :honk: mevsimdenmi etkileniyoruz acaba  takip edemez oldum günlerimi  :sad1:

YONCAM

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 24 Aralık , 2009, 16:27:03
benim 15 gün 17 gün. bazende 1 hafta gecikiyordu.haliylede hep hamilemiyim diye içim içimi yiyordu.testler tabiykide negatif olunca gelde kafanı duvarlara vurma o zaman sinirden  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:
merhaba canım bende aynı şeyden müzdaribim 10 aylık evliyim ilk aydan itibaren başladı düzensiliğim her ay gecikiyor her ay hüsrana uğrmak ne acı biliyorum...ama artık dayanamadım adet olmamı bekliyorum dokroro hormon testine gidecem akla kara çıkacak inş. ilk önce 30 sonra 35 son ra40 sonra 50 günde bir olmya başladım nasıl bir stres anlatamamm :(

nestur

düzensizliği olan arkadaşlar ben de ilk adet olduğum günden beri hep düzensizdi 45-50 günde bir polikistik over den kaynaklanıyor benimki size tavsiyem hele birde çocuk istiyorsanız hemen bir doktara gitmeniz ve tedaviye başlamanız

Balböceği

Alıntı yapılan: lila - 28 Aralık , 2009, 00:13:11
Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 27 Aralık , 2009, 21:47:17
ben de 28 günde oluyordum 2 aydır 25 günde bir oluyorum   :honk: mevsimdenmi etkileniyoruz acaba  takip edemez oldum günlerimi  :sad1:
valla lilacim haklisin bende takip edemiyorum ama benim mevsimsel degisiklik kesin oyle