adet olacak gibi olup gebe kalanlar var mı ?sarı akıntı neden olur?

Başlatan menekşee, 17 Aralık , 2009, 20:27:45

« önceki - sonraki »

menekşee

benim adetim 26 da olacak.benim adet sancım olmuyor.yüzüm gider fiziken incelme ve sivilcelerim olur.şuan fiziken incelme var sivilce yok.gebe olunca iştah ne zaman açılır biliyor musunuz?sarı akıntımvar ama her hangibir rahatsızlığım yok kendimi iş yaparken zorladığımda karnımda hafif ağrı oluyor.sık idrara çıkıyorum acaba adet yaklaşınca idrara çıkartıyor mu bilmiyorum belkide üşütmektendir diye düşünüyorum.
TATLI CADIM _GİZEMİM

zeynepyazgeç

hamilelik belirtileri adet gecikmesinden hemen sonra baslıyor canım. daha önce baslayan cok nadir bide adette şişme olur karında incelme olmazkii iş yaparkn kendini zorlama inş. en kısa zamanda hamile kalırız

мiŁenα.

canım goguste dolgınluk...bel sırt agrısı kasık agrısı akıntı cogalması..vb

ıns hamılesındır

:love9: :love7: :love9:

TUGCE.

gögüslerde dolgunluk az az başladı gibi ama acımıyooo akıntı çok belim kasıgım kouyo :dontknow:
avuç içi kadar mutluluk yeterr:)

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

hapyy

şu belirtileri okuyunca psikolojik olarak hepsini yaşıyorum valla
bu huyumu hiç sevmiyorum..
salı günü adet olmam lazım hayırlısı bakalım inş. tüm hamiş kalmak isteyenler tutturmuştur.

TUGCE.

avuç içi kadar mutluluk yeterr:)

haydibebeğim

kızlar benim de 3 günüm kaldı,meraktan ölüyorum yaa.ama adet belirtim bile yok :crybaby2:

haydibebeğim

menekşe sarı akıntı bende de var tatlım.ama gene de ümitlenmemeliyiz canım.

ilkay

demekki hep beraber üşütmüşüz baksana nerdeyse hepimizde akıntı fazlalaşmış bendede 2 gündür çok yoğun akıntı var akşama kadar kaç defa iç çamaşır degiştiriyorum bu akıntı  birz daha farlı sanki su gibi felan yani

haydibebeğim

Alıntı yapılan: ilkay - 19 Aralık , 2009, 18:12:29
demekki hep beraber üşütmüşüz baksana nerdeyse hepimizde akıntı fazlalaşmış bendede 2 gündür çok yoğun akıntı var akşama kadar kaç defa iç çamaşır degiştiriyorum bu akıntı  birz daha farlı sanki su gibi felan yani

aynen ilkaycığım aynen .valla günlük ped kullanmak zorunda kalıorum.

menekşee

Alıntı yapılan: zeynepyazgeç - 18 Aralık , 2009, 02:36:06
hamilelik belirtileri adet gecikmesinden hemen sonra baslıyor canım. daha önce baslayan cok nadir bide adette şişme olur karında incelme olmazkii iş yaparkn kendini zorlama inş. en kısa zamanda hamile kalırız
benim yapım biraz tuhaf :laughing7:karında şişlik var.adetime 7 gün var.bel ağrısı yok.
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 19 Aralık , 2009, 17:25:07
menekşe sarı akıntı bende de var tatlım.ama gene de ümitlenmemeliyiz canım.
benim akıntım sarı ve kıvamlı koyu oluyor akışkan değil.tabi fazla ümitlenmemek gerek sonra hayal kırıklığı oluyor.
TATLI CADIM _GİZEMİM

✿گสЯเ_ќĮż✿

VALLA BEN HER AY GEBELİK BELİRTİLERİNİ FAZLASIYLA YAŞIYORUM AMA BİR TÜRLÜ ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREMİYORUM.PSİKOLOJİK BENCE ARKADAŞLAR.İNANMIYORUM BEN ARTIK HİÇBİR BELİRTİYEEEEE :cildir: :cildir:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Böcüğüm

Alıntı yapılan: sarıkız - 20 Aralık , 2009, 18:57:09
VALLA BEN HER AY GEBELİK BELİRTİLERİNİ FAZLASIYLA YAŞIYORUM AMA BİR TÜRLÜ ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREMİYORUM.PSİKOLOJİK BENCE ARKADAŞLAR.İNANMIYORUM BEN ARTIK HİÇBİR BELİRTİYEEEEE :cildir: :cildir:
aynen canım bende inanmıyorum belirtilere kalsa her ay hamile kalıp düşük yapıyorum adet oluyorum yani adet ve gebelik aynı çünkü :wave:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....