Bebekleri Biberon ve Emziğe Alıştırmak

Başlatan gamze, 07 Aralık , 2007, 14:45:38

« önceki - sonraki »

selmay

bence pes etmeyin arkadaslar emzik alan cocugu daha kolay sakinlestirebiliosun daha cabuk uyutabiliosun bence denyin reclle falan,,benim kizim hastanede tuttu bile emzigini cok sukur öyle sorun olmadi arttik bi turlde biraktiririrz ama oda rahat bende rahatim tavsiye ederimm

βαlκιz

keşke benimkilerde alsaydı
sorun çıkartmadılar ama ben emmelerini çok istiyordum :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

duygusu

kızım 4 aylık oldu arada bır agzına emzık verıyorum öguruyo artık ek gıdaya gecınce bır seylere batırıp verıcem sureklı elını emmıyo

βαlκιz

canım 4 aylık almazki artık inş. alır ama sanmıyorum
elini emmesi normal her bebek emer
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Alıştırın kızlar.Benim oğlan almadı sadece hatıra fotograflık aldı :ehi:

:love9: :love7: :love9:

AyNi

bende alıştırmak istiyorum, doğduğunda ilk günler aldı, sonra bıraktı.. şimdi verdiğim zaman ilk dakika güzel emiyor, sonra boş olduğunu anlıyor galiba, basıyor ağıdı, göğüsümü verene kadar sakinleşmiyor   :BangHead:

tavsiyeniz varmı arkadaşlar?? nasıl alıştırabilirim??

EnDuruYanım

Mağdurum ben mağdurumm.. Battım ben Battımm :ehi: :hieyt:  ben bu cadı kızımı hala hıcbıseye alıstıramadım neler almadım kı kaucuklar sılıkonlar vb vb dalga gecor oynuyor onlarla :ehi: :k06:  onumuzdekı ay calısmaya baslıcam babanesı nasıl ıcırcek bu sutu kasıkla olmaz kı yaww  varmı alıstırabılen  3 . aydan sonra :hungry:

Lă_Tăhzen!

benim kizda okadar ugraslarima ragmen hicbir sekilde almamisti 1/5 yasindan sonra emzik almaya basladii simdide ben vermek istemiyorummm o inadina istiyor hep terstir bu isler

tulayysl

pınar evde her cesit bibron var en pahalısından en ucuza. herceçit baslık var kauçuk silikon damaklı damaksız. yok alıstıramadım bi turlu. bazen emmediği günler oldu döke saca kaşıkla verdim sütü. baktım ki olmuyor 4.ayda meyve suyu meyve püresi derken kasık mamalara basladım arada veriyorum 5 aylık suan. ben calısmıyorum suan am benmki de emmmemek için ısrarlı biberonu ondanb alıssın istiyodum .. haa bi de benm kızım bir hafta küvözde kaldı ve orda hep biberonla beslendi. bıdık beni almaya baslayınca biberon olayı bitti. emziği de ilk baslarda hiç almadı. elini emmeye basladıgı zaman 3 aylıkken yani uyuturken memeyi ağzında tutuyordum atıyordu. öyle öyle alıstrdım. şimdi uyurken alıyor sadwece müptelası değil.

simurg01985

Benim kızımda çok huysuz bi kız emziğe bi türlü alıştıramamaıştım her çeşit emzik aldım ama olmadı pes etmedim o attı ben verdim ve şuan 3 aylık olacak,15 gündür emziğe alıştı ve gerçekten çok rahatladım emzik sakinleştiriyor bebeği ve emerken kendi kendine uyuyor
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

EnDuruYanım

Ah tülayım ben ne ettcem bılmıomkayınvalıdeme cok zor olcak kasıkla nasıl icıırcek sütümü daha 2 ay var meyve sularına purelere gecmemıze bide.. heraksam rezene ıcırmeye calısıom bıberonla neler neler aldım .. bakalım umudum var..bu arada duruda 1 haftadır kavga edıyordu emmemek ıcın benı dunden berı duzeldı acıkmadan vermıyorum memeyı artık ne zamannkı aglamaya baslıyor gercekten aclık sınyallerı verıyor o zaman verıyorum ... öyle duzeldı.. ya hep huyları degısıyor bu tatlıların dun yaptıgımızı bugun unutuyoruz hergun yenı bıse :k06: :hieyt:

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: simurg01985 - 15 Şubat , 2012, 12:58:17
Benim kızımda çok huysuz bi kız emziğe bi türlü alıştıramamaıştım her çeşit emzik aldım ama olmadı pes etmedim o attı ben verdim ve şuan 3 aylık olacak,15 gündür emziğe alıştı ve gerçekten çok rahatladım emzik sakinleştiriyor bebeği ve emerken kendi kendine uyuyor

cnm bende denıyorum valla hergun bakalım bı gun alıscak  :sad1: masallah kuzuna :nazar:

EnDuruYanım

sımdı uyurken verdım emzıgı huysuzlanıp yuzume fırlattı uymaya devam ettı sonrada cadıı kızım :cildir: :caca: :caca: :toothy10: :toothy10:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bende zorla alıştırdım ecreye  :k06: emziği  :binkybaby:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

pınarcım ellerii wmmw donminde em<iğe alısıyorlar ama biberon meselsini ben cö<meim. bu saatteen sonra da cözebilene aşk olsun. haklsının gunu gunune uymuyor cocugun. büyücekler bölee