28 Mart , 2024, 16:54:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

klomen+piskolojiii

Başlatan hanne, 29 Aralık , 2009, 12:00:19

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

Alıntı yapılan: hanne - 29 Aralık , 2009, 12:47:32
Alıntı yapılan: haydibebeğim - 29 Aralık , 2009, 12:41:41
Alıntı yapılan: hanne - 29 Aralık , 2009, 12:36:20
HER GÖREN SORUYO SİNİR OLUYORUM YOKMU DAHA ŞU SENDEN ÖNCE DOĞURCAK BU SENDEN ÖNCE DOĞURCAK SEN DAHA BEKLEE ATYYYY BEN BU KADAR TAKMIYODUM MİLLET YÜZÜNDEN BOZULDUM İİCEE.... :cildir:

sen de düşünmüyoruz yaşım küçük daha hazır değilim de kestir attır.ÖYLE YAPIYORUM AMA BİZİM İNSANIMIZI MALÜMMM..... SENDE NE PROBLEM VARDI CANIMMM???

sağ tüpüm tıkalı canım.geçen ay hsg de çıktı ortaya,dr açarak vakit kaybetmeyelim dedi.bu ay klomen kullandım ve sonuç hamişim

hanne

FİLİM ÇEKİLMEDENDE Bİ BELİRTİSİ VARMI ACABA BUNUN BENİM DR UM EN SON AŞAMA O DEDİ ÇEKTİRMEDİBENDE ŞÜPHELENİYORUMDA BELİRTİSİ OLSAA KEŞKEE...

haydibebeğim

Alıntı yapılan: hanne - 29 Aralık , 2009, 12:57:47
FİLİM ÇEKİLMEDENDE Bİ BELİRTİSİ VARMI ACABA BUNUN BENİM DR UM EN SON AŞAMA O DEDİ ÇEKTİRMEDİBENDE ŞÜPHELENİYORUMDA BELİRTİSİ OLSAA KEŞKEE...

hayır hiç bi belirtisi yok.benim adetlerim saat gibidir,hormonlarım da çok iyiyidi ama 10 ay boyunca hamile kalamayınca dr hsg çekelim dedi.eşimde de sorun yoktu.sen de druna hsg önerisinde bulunabilirsin.ama yaşın küçük olduğu için ana 1 seneyi doldur der muhtemelen.ama sen gene de dra hsg çektirelim de.

ilkay

bende 3 yıllık eviyim ve benimde henüz bebeğim yok şimdiye kadar o kadar takmıyordum ama bu ay adet olmam beni çok üzdü eşim de perişan oluyo ben üzülmeyeyim diye ne yapacagını şaşırıyo yazık allahtan bana kimse daha sormadı neden bebek yapmıyorsun diye hele bir sorsalar bütün sinirimi ondan alacam ama soran yok kimsenin hattine degil sorması ve neden yapmıyormusun demesi zaten benim psikolojim bana yetiyo başkalarının sözlerini çekemem söyleselerde eşim hemen susturuyo herkezi çok

haydibebeğim

Alıntı yapılan: ilkay - 29 Aralık , 2009, 13:21:02
bende 3 yıllık eviyim ve benimde henüz bebeğim yok şimdiye kadar o kadar takmıyordum ama bu ay adet olmam beni çok üzdü eşim de perişan oluyo ben üzülmeyeyim diye ne yapacagını şaşırıyo yazık allahtan bana kimse daha sormadı neden bebek yapmıyorsun diye hele bir sorsalar bütün sinirimi ondan alacam ama soran yok kimsenin hattine degil sorması ve neden yapmıyormusun demesi zaten benim psikolojim bana yetiyo başkalarının sözlerini çekemem söyleselerde eşim hemen susturuyo herkezi çok

ilkay toparlan artık güzelim dualarım sennle.

melek-çağlar

bebek yokmu diyenlerden bıktık zaten bende birini çok kötü yapıcam bu yüzden ama baklaım o kişi kim olacak.

hanne

bana soranlara diyorum yapınca senmi bakacaksın diyorum daha soramıyolara ma soran bi tane değilkiiii :cildir: :cildir: