hamile olanlar tecrübelerinize dayanarak yardımcı olurmusunuz ?

Başlatan menekşeee, 29 Kasım , 2009, 11:03:00

« önceki - sonraki »

TUGCE.

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 02 Aralık , 2009, 12:17:37
senin ne sorunun var tuğcecim....
canım hiç bi sorunum yok bi düşük yaptım agustosta hiç korunmadım ama olmadı şimdilik bakalım ne olcak bu ay he bide bu süre içinde adetim düsene girdi yani bu bnm için ii bişe  :-\
avuç içi kadar mutluluk yeterr:)

SiBeL.İlaYdA

cnm bnm inş.tez zamanda bi yavru verir allah sana ve herkese isteyen cnm ilk önce kafandan at rahat ol hapın bnce etkisi ola bilir cnm 1 sene dolsun doktor gerekeni yapar cnm

menekşee

Alıntı yapılan: sibel.ilayda - 02 Aralık , 2009, 19:07:58
cnm bnm inş.tez zamanda bi yavru verir allah sana ve herkese isteyen cnm ilk önce kafandan at rahat ol hapın bnce etkisi ola bilir cnm 1 sene dolsun doktor gerekeni yapar cnm
teşekkür ederim.senin bebiş ne kadar tatlı.sana benziyor.
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 02 Aralık , 2009, 08:51:47
menekşe şunarı dene turk kahvesı ıccır ılıskıde once...

yada harput pekmezı yedır spermler haraketlensın..

sonra ılıskı esnasında bebek dusnmemeye calıs ılıskıye ısteklı gır

sonracıgıma tatlı seyler yedır esıne ılıskıden once ...

ıns olur cnaım :amin:

bayağı bilgilendirdin beni teşekkür ederim.bunları en yakın zamanda denemeye çalışırım.
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: nilay82 - 02 Aralık , 2009, 12:45:01
kıslar ben 4 senedeır beklıyorum her ay işte bu ay hamıleyım dıorum kendımı sartlandırdığım içinde  psıkolejıkmen  aserıyorum ve hamıle olan bırı gıbı agır kaldırmıyorum v.s ama gıtmedığım drda kalmadı herseyı denedık ama yıne adet oldum ben artık gercek olana ınanıyorum tum kalbımle rabbım ıstemezse olmaz ve bu ay ılk defa adet olduğumda ağlamadım ve cok yıpratmadım kendımı burda okadar cok arkadasın dertlerını okudumkı sukrettım rabbıme bende bır dusuk yaptım arkadaslar eğer dusmeseydı su an kucağımda annesının koynunda olucaktı ama rabbım nasıp etmedı ve dustu..ALLAHIMIN ıznıyle ınşallah bende bırgun hamıle olanlar lıstesınde olurum ınsallah ve tum ısteyenlerde olsun..ewet cok zormus cocuk sahıbı olmak ısteyıpte cokta acıymıs ama suna ınanaın rabbım nasıp ettığınde bugunlerı unutucaz ınşallah...
canım evlelndiğin ilk zamanlar korundun mu? ben 7.5 ay oldu korunmayalı inan sabrım kalmadı kafayı yiyecem inan.sen iyi sabretmişsin.herhangibir rahatsızlığın var mı?
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

bebek düşünce tekrar olması zorlaşıyor mu kızlar?bebek düşüren arkadaşlar bebeğiniz olursa bence siz değil eşiniz korunsun çünkü kadınlar korununca bir sürü sorun çıkıyor.benim olursa eşim korunacak.siprall takılması zarar verebiliyor.yerine tam olmadığı zaman kanamayla derin yaralar oluşabiliyor buda çocuğu engeller eşimin akrabasında olmuştu.bende kontrol hapı kullandım gebeliği zorlaştırıyor.
TATLI CADIM _GİZEMİM

мiŁenα.

Alıntı yapılan: menekşeeee - 02 Aralık , 2009, 21:10:06

bayağı bilgilendirdin beni teşekkür ederim.bunları en yakın zamanda denemeye çalışırım.

ben kahve ıctıgım a jamıle kaldım :k06:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

KIZ SEKERIM BENDEMI YAPIM EN YALNIZ BEN KESIBOYNUZU PEKMEZI YEDIRIYOMM  :ehi:

мiŁenα.

Balböceği

aynisin tipkisi ya keci boynuzu derim ben genelde harnup demiyom  :love7: :ehi: :ehi:

menekşee

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 02 Aralık , 2009, 21:27:14
Alıntı yapılan: menekşeeee - 02 Aralık , 2009, 21:10:06

kahvenin faydası olacağı konusunda şüpeliyim.gerçekten sen kulanıp faydasını gördün mü?

ben kahve ıctıgım a jamıle kaldım :k06:
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

bence eşle karşılıklı kahve içilecek  uykusuzlukla birlikte sonrası sabaha kadar çocuk yapılır :ehi: :ehi: :toothy10:
TATLI CADIM _GİZEMİM

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dalga gecme selcan dıye bır arkadasta bunu denedıgı ay hamıel kaldı ....

deneyın zararı olmazz ;D

menekşee

teşekkür ederim şaka yaptığını düşündüm.deniyecem  yavaş yavaş çare arayacaz bakalım.
TATLI CADIM _GİZEMİM