hamile olanlar tecrübelerinize dayanarak yardımcı olurmusunuz ?

Başlatan menekşeee, 29 Kasım , 2009, 11:03:00

« önceki - sonraki »

dora

ben hamile değilim ama bir arkadaşım geçen ay hamile kaldı. onunki 9. ayında olmuş hatta onlar normal yolla olmiyacağını düşünmüşler uzmana gitmeyi düşünüyorlarmış. Arkadaşım bana öncesinde sürekli stres yaptığını ve kafasına taktığını son 2 aydır artık umursamadığını, yumurtlama tarihini hesaplamadığını, ilişkiden sonra yatıp uzanmadığını söyledi. İşte umursamadığı o ay süprizle karşılaştı ve hamile şimdi 2 aylık. Ne güzel değilmi Allah herkese böyle güzel süprizler versin :love7: :hieyt:

мiŁenα.

menekşe şunarı dene turk kahvesı ıccır ılıskıde once...

yada harput pekmezı yedır spermler haraketlensın..

sonra ılıskı esnasında bebek dusnmemeye calıs ılıskıye ısteklı gır

sonracıgıma tatlı seyler yedır esıne ılıskıden once ...

ıns olur cnaım :amin:

:love9: :love7: :love9:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

vallh 2 bucuk litre pekmezi bitirdi ama hastalandı öksürüyor diye yararmı acaba bu ay  :k06:

..BahaR●●

inş... olurrr
erkeklere en büyük fayda tatlıdann var...  :k06:

TUGCE.

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 02 Aralık , 2009, 12:03:03
inş... olurrr
erkeklere en büyük fayda tatlıdann var...  :k06:
kızlar kuru incir yemeye başladım faydası olurmu sizceeee :dontknow:
avuç içi kadar mutluluk yeterr:)

..BahaR●●

cnm kuru incirde yumurtalıklara iyi gelior ama kaynatıcakmışın
onun kürü var

sana tavsiyem en basiti bal-çörek otu-tarcın karışımı
googleden bu kürün tarifini bul uygula
çok faydası oluyormuş....

TUGCE.

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 02 Aralık , 2009, 12:12:56
cnm kuru incirde yumurtalıklara iyi gelior ama kaynatıcakmışın
onun kürü var

sana tavsiyem en basiti bal-çörek otu-tarcın karışımı
googleden bu kürün tarifini bul uygula
çok faydası oluyormuş....
onu da yedim de tadı çok acı yaaaa duruyo hala dolapada ıı yiyemiyorum aslında yerim yemesine de unutuyorum valla incir en isi sevdigim bişede  :dontknow:
avuç içi kadar mutluluk yeterr:)

..BahaR●●

nilay82

kıslar ben 4 senedeır beklıyorum her ay işte bu ay hamıleyım dıorum kendımı sartlandırdığım içinde  psıkolejıkmen  aserıyorum ve hamıle olan bırı gıbı agır kaldırmıyorum v.s ama gıtmedığım drda kalmadı herseyı denedık ama yıne adet oldum ben artık gercek olana ınanıyorum tum kalbımle rabbım ıstemezse olmaz ve bu ay ılk defa adet olduğumda ağlamadım ve cok yıpratmadım kendımı burda okadar cok arkadasın dertlerını okudumkı sukrettım rabbıme bende bır dusuk yaptım arkadaslar eğer dusmeseydı su an kucağımda annesının koynunda olucaktı ama rabbım nasıp etmedı ve dustu..ALLAHIMIN ıznıyle ınşallah bende bırgun hamıle olanlar lıstesınde olurum ınsallah ve tum ısteyenlerde olsun..ewet cok zormus cocuk sahıbı olmak ısteyıpte cokta acıymıs ama suna ınanaın rabbım nasıp ettığınde bugunlerı unutucaz ınşallah...

..BahaR●●

nilay cnm Rabbim senin ve senin gibi isteyen herkesin
kucağını tez vaktte doldursun
dediğin gibi Rabbim istemedikten sonra hiçbirşey olmaz
içini ferah tut
Rabbim'e dua et o sesini duyar....

nilay82

bebısh cok sağol dıleklerın için amın ınş yaaa ama umudumda bıtıyo galıba:(

..BahaR●●

UMUTUN HİÇ BİTMESİNNN
BIKMADAN USANMADAN DUA ET
RABBİM GÖRÜOR....

мiŁenα.

Alıntı yapılan: nilay82 - 02 Aralık , 2009, 12:45:01
kıslar ben 4 senedeır beklıyorum her ay işte bu ay hamıleyım dıorum kendımı sartlandırdığım içinde  psıkolejıkmen  aserıyorum ve hamıle olan bırı gıbı agır kaldırmıyorum v.s ama gıtmedığım drda kalmadı herseyı denedık ama yıne adet oldum ben artık gercek olana ınanıyorum tum kalbımle rabbım ıstemezse olmaz ve bu ay ılk defa adet olduğumda ağlamadım ve cok yıpratmadım kendımı burda okadar cok arkadasın dertlerını okudumkı sukrettım rabbıme bende bır dusuk yaptım arkadaslar eğer dusmeseydı su an kucağımda annesının koynunda olucaktı ama rabbım nasıp etmedı ve dustu..ALLAHIMIN ıznıyle ınşallah bende bırgun hamıle olanlar lıstesınde olurum ınsallah ve tum ısteyenlerde olsun..ewet cok zormus cocuk sahıbı olmak ısteyıpte cokta acıymıs ama suna ınanaın rabbım nasıp ettığınde bugunlerı unutucaz ınşallah...

canım ıns tez vakıtte rabbım yuzunu guldurur :amin:

:love9: :love7: :love9:

hapyy

stres yapmamak çok önemli galiba...
sadece adet düzensizliği olanlar pko hastası diyebilirmiyiz*