kızlar bişi sorcam

Başlatan tuana16, 03 Aralık , 2009, 11:46:44

« önceki - sonraki »

tuana16

adet günümden 15 gün sonra 4 gün kanamam oldu yumurtlama günüme denk  :honk: geliyo sizce neden olmuş olabilir
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

tuana16

ayrıca hepinizin geçmiş bayramı mubarek olsun  :opucuk:

..BahaR●●

muhtemelen bi adet döngüsüdür cnm
daah önce böyle bişeyle karşılaşmadım....

Böcüğüm

canım bence yumurtlama dönemiolduğu için dir bazı bayanlar yumurtlama döneminde kanama olabiliyor benimde başıma gelmişti bi keresinde çok mu kanama oldun yoksa leke tarzındamı leke  gibiyse yumurtlamadandır die biliyorm  :flowers:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

tuana16

lekelenme tarzında olmadı resmen adet gibiydi ama 4 gün sürdü

Böcüğüm

sen doğum kontrol ilacı kullanıyodun sanırım o ilacın da etkisi olabilir düzene girer işlh canım ya stres yapma  :flowers:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

tuana16

evet canım kullanıyodum bu ay bıraktım işte hapı bakalım ya hayırlısı  :-\

can yine cannnn

hapı etkisi canım bir arkadaşım başına gelmişti ordan biliyorum
can dediklerim....

menekşee

canım aynı şeyi bende yaşadım.adetim olduktan sonra 15,16.17.18.19.... araları kanamam oldu.doktora gittim.doktor adetin yaklaştığı için yumurtaların içten kanamış yani çatlamış dedi.korkulacak bi durum yok bunda. eğer kanaman varsa çocuk  istiyorsan bugünleri iyi değerlendir.eşinle devamlı beraber ol.bazı durumlarda strestende oluyor.çünkü bende ilk kez oldu.bebek istemem ve bazı sıkntılı günlerim oldu. doktora gitmende fayda var.
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

ayrıca canım adet bittikten sonra 4_5 gün tekrar olma durumu var ben de oldu sonra bi daha hiç olmadı.bende doğum kontrol hapı kullandım.bırakalı 7 ay oldu.bu kanamamda 4 ay sonra oldu.ilacın yaptığı konusunda emin değilim.
TATLI CADIM _GİZEMİM