HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

esra26

edacım maşallah gerçekten... ilk bebeklerimizde beraber gibi bişidi çok yakındı doğumları bunlarda öle denk gelmiş ne güzel :DD  :k06: ben biraz biraz korkuyom artık ama allahtan annem yanımda olacak artık öle atlatcaz  ;D

masalcım maşallah çok sevindim allah hayırlıısyla tamamlamayı nasip etsin üstelik ikiz çok güzel bir duygu olsa gerek... zor mor ama bi şekilde büyürler  ;D

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Maşallah  :nazar: :nazar:
Seni merak ettim ve buldum eda.
Hiç kg almamışsın maşallah.biz de hala gelen giden yok. Allah ne zaman hayırlıysa o zaman nasip etsin inş.benle birlikte isteyen herkese tabi  :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 08 Aralık , 2014, 17:31:25
Hiç kg almamışsın maşallah.biz de hala gelen giden yok. Allah ne zaman hayırlıysa o zaman nasip etsin inş.benle birlikte isteyen herkese tabi  :amin: :amin: :amin:
ikinciler de pek nazlı oluyor. inşallah daha bekletmeden kardeş gelir

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Benim kız da nazlıydı, 16 ay beklemiştik
Allah (cc) en hayırlı zamanda nasip etsin inş

ยรlคภ๓คz göภlüm

o zaman o da ablası gibi naz yapıyor demek. hayırlı zamanda gelir inşallah.
Ben de  birincide beklemedim ama ikincide iki yıl bekledim. beklememe değmiş meğerse en uygun, hayırlı zamanda gelmiş paşam.
Allahım hepimizin çocuklarını korusun ve isteyene sağlıklı bebekler nasip etsin

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 - 01 Aralık , 2014, 16:04:47
edacım maşallah gerçekten... ilk bebeklerimizde beraber gibi bişidi çok yakındı doğumları bunlarda öle denk gelmiş ne güzel :DD  :k06: ben biraz biraz korkuyom artık ama allahtan annem yanımda olacak artık öle atlatcaz  ;D

masalcım maşallah çok sevindim allah hayırlıısyla tamamlamayı nasip etsin üstelik ikiz çok güzel bir duygu olsa gerek... zor mor ama bi şekilde büyürler  ;D
evet evet senin kuzu 8.12.2010 benim kuzuda 22.12.2010  :k06: Buda hemen hemen aynı olacak sanırım  :k06: benim korkum yok da bir an önce günler geçsede doğursam diyorum  :k06: Rabbim isteyen herkese versin  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 08 Aralık , 2014, 17:31:25
vardır bir zamanı inşallah hayırlı zamanda gelecek  :amin: inan bana ben çok istedim ama eşim yanaşmadı diğerini de istemediydi. Sen çok zorluyon derdi, benim işim gücüm var belki izine gidebiliriz olursa gidemem derdi. Dedim söz bu ay bırakalım korunmayı olmazsa bu ay daha istemem dedim. Yine istemedi 5 korunduysa 2 korunmadı. Günüm geçeli 15 gün oldu söyledim inanmadı.  :k06: Allah'a çok şükür istediğim aylarda 3'de oldu ama ya düştü ya sıkıntı oldu zor zamanlarım oldu bizde de böyle durumlar vardı. Bende öyle imtihan oldum  :-\ şimdi eşim nasıl seviyor doğmadan  :k06: oğlum desen anne ne zaman gelecek bu bebek karnında büyüdü diyor  :k06: ama Herşeyden önce olsada olmasa da mevlam hayırlı evlatlar versin.

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: Balböceği - 26 Kasım , 2014, 16:34:45
Ay ne güzel benimkide Ortası gibi doğacak  :nazar: aynı ayda doğuracazzz  :k06:

Ya sorma hiç kilo almadım 8. Aydayım ama 4.5 kilo aldım, yiyorum da ama bu ay 1 kilo bile alamadım, anlamadım gitti. Maşallah sanada az almışsın  :nazar: ama şükür bebeğim iyi en azından bu güzel  :k06:

edacım hamile mısıın  :love9: nerdeyse doğucak maşallah subhanallah sağlıkla inşallah çok sevindim  :love7: