29 Mart , 2024, 15:38:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

ooo iyimişsiniz siz ne var 30 hafta 14 kiloda ben 39 haftada 21 klio aldım oğluşum 1,5 yaşında verdim hepisini :) sağ salim kavuşun bebişlerinize gider kilolar  :icon_thumright:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nelss

hamileleğim boyunca 22 klo aldım bebeğimin 10. ayını doldurmasına 3-4 gün kaldı kiloların hepsi gitti  :hello2: :hello2: hala da vermeye devam ediyorum.  :icon_thumright:

Balböceği

Ozlediniz mi beni :) beratim'la yedinci aydayiz az kaldi insallah  :love9:

_inci_tanem_

MAşallah size edacım sağ salim kavuşun  inşallah :amin:  berat paşayla  :love9: :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

DENİZGÖZLÜM81

özledik valla eski üyeler gelin valla artık maşallah size canım sağ sağlim kucağına alırsın inşallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

Edacığım daha sık gelsene. oğluna da maşallah, abi nasıl heyecanlı mı?

Balböceği

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 06 Kasım , 2014, 15:05:14
MAşallah size edacım sağ salim kavuşun  inşallah :amin:  berat paşayla  :love9: :love9: :love9:
amin canım aminnnn  :love3: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 06 Kasım , 2014, 16:43:00
özledik valla eski üyeler gelin valla artık maşallah size canım sağ sağlim kucağına alırsın inşallah
amin canım amin, inşallah darısı isteyenlere olur  :amin: unuttum sanmayın canı gönülden her gün dua ediyorum  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2014, 08:15:20
Edacığım daha sık gelsene. oğluna da maşallah, abi nasıl heyecanlı mı?
ayşem ah bende istiyorum ama nerde, sabah demeden akşam oluyor  :'( gına geldi resmen okullu olduğumuz için erken yatıyor erken kalkıyoruz.. Yemek iş güç derken kendimi uyuklarken buluyorum.  :k06:

Oooo heyecan olmaz mı  :love9: her gün dilinde umarım doğuncada böyle olumlu yaklaşır..  :k06: komşunun kızı oldu, bizimde kızımız olacak demi anne  :k06: yok oğlum bizim ki senin ki gibi erkek diyorum yok ben kız istiyorum, babama söyle markete gidin kız getirin  :ehi: bu arada eltimde hamile aramızda 1.5 gibi var onunkinde erkek yeni öğrendik. Şimdi artık erkek diye seviyor  :k06: bizim bebeğimiz benim bebeğim böyle konuşuyor  :k06: şimdide diyor ki, bebeğimiz olunca babaannem baksın ona sen beni bırak okula diyor  :-ooo günümüz böyle geçiyor şükür  :love9: bu arada hepinizi özledim  :love7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım biz de seni özledik. oyy kardeşini şimdiden sahiplenmiş. oğlum da kontrole gittiğimizde "anne bu kadar büyümesi yetmez mi, doktora söylesek de artık çıkarsa" derdi

esra26

26 Kasım , 2014, 13:55:50 #5560 Son düzenlenme: 26 Kasım , 2014, 13:59:42 esra26
maşallah herkese eda hiç kilo almamış gibisin maşallah..  :k06: bende 8. aydayım   toplamda 6,5 kilo almısım... tahmini 15 ocak gibi doğucak inş meleğim :)  :occasion14: :occasion14: :occasion14: eskilerden kimseleri görmüyoruz artık gerçekten

Balböceği

Ay ne güzel benimkide Ortası gibi doğacak  :nazar: aynı ayda doğuracazzz  :k06:

Ya sorma hiç kilo almadım 8. Aydayım ama 4.5 kilo aldım, yiyorum da ama bu ay 1 kilo bile alamadım, anlamadım gitti. Maşallah sanada az almışsın  :nazar: ama şükür bebeğim iyi en azından bu güzel  :k06:

masal12

merhabalar güzel anneler ve anne adayları,
beni tanıyanlar vardır aranızda mutlaka herkese selamlar umarım herkes çook iyidir..
tüp bebek yaptırmıştım çok şükür tuttu ,
şimdi 13 haftalık ikiz bebeklerime hamileyim..
Bu cümleyi yazmak bile o kadar güzel ki... bu günleri cok bekledim..
allah bebeklerimizi saglıkla kucagımıza alcagımız günleri göstersin kızlar.. doğumu yaklaşan arkadaşlar allahtan kolaylık dliyorum sizlere..
öpüyorum herkesi..

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: masal12 - 27 Kasım , 2014, 14:34:27
merhabalar güzel anneler ve anne adayları,
beni tanıyanlar vardır aranızda mutlaka herkese selamlar umarım herkes çook iyidir..
tüp bebek yaptırmıştım çok şükür tuttu ,
şimdi 13 haftalık ikiz bebeklerime hamileyim..
Bu cümleyi yazmak bile o kadar güzel ki... bu günleri cok bekledim..
allah bebeklerimizi saglıkla kucagımıza alcagımız günleri göstersin kızlar.. doğumu yaklaşan arkadaşlar allahtan kolaylık dliyorum sizlere..
öpüyorum herkesi..

ne mutlu sana canım.gözün aydın.allah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin.bu arada allah kolaylıklar versin.annelik zor.benimde haftaya perşembe doğum var.valla biri yoruyor.2 tane güzel olduğu kadar zordurda eminim.ama ne mutlu.allah yar ve yardımcın olsun.herşey evlatlar için.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

masal12

cok teşekkür ederim canım ikiz olduğunu öğrenince çok sevindik eşimle zaten iki embriyo koyulmuştu ama ikisininde tutması büyük şans oldu..
artık işime 3 sene ara verip kendimi bebeklerime adamayı düşünüyorum çünkü bir kişi bakamaz ikiz bebek bakmak cok zormuş kayınvalideme de bu kadar yüklenemem..
sağlıkla doğsnlarda allah yardım eder gözümü korkutmamaya çalışıyorum canım..
ayy ne güzel kavuşacaksın meleğine allah kolay doğum yasatsın inşallah.