HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

mavişim80

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 05 Haziran , 2012, 15:53:51
cnmsın sükür bebeğin geldi ya nasılsa sende görürsün o günleri bitanemmm zaman gecmiyor ama içimizdeler ya onu bilmek bile cok güzellll valla
aklıma onlar gelince herseyiiii unutuyorum

göbişte olduklarını bilmek bile yetiyor canım.       

HASRET!M S@N@

aynen öyle cnm rabbim herkese yasatsın bu duyguyuu

hüzünden_gelme

canan ben gormedım göbüşüü yaaa  :violent1: bende tekrardan koy 

HASRET!M S@N@

Balböceği

canan bende simdi gordum masallah canim haftalik olmussunuz bile  :nazar: :nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

aa gordum geri sayfadaymıs  :k06: çok tatlısınız kocaman maşallah size  :nazar: :nazar:

burcum

ALLAH tamamına erdirsin sağlıkla sağlıklı yavrularınızı kucağınıza almayı nasip etsin :amin:
HEPİNİZE KOCAMANNN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Bluegirl

Canan maşallah göbuse içindeki meleklerine  :k06: :nazar: :nazar:
Rabbim tamamına erdirsin ins canım  :k06:

HASRET!M S@N@

amin kızlar cok sağolun inş sağ salim kucagıma alırım ikisinide

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  canan .. oyy oyy cok gerılcek demekkı senın karnın sımdıden basladıgına göre .. işte zayıf olunca daha cok cıkıyo göbus ama cok tatlı lar ıkı tane olduklarını bılmek cok garıp bı duygu  :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:
saglıkla kavusun ınsallah  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

Nezo

Canan  :opucuk: Bak Bugünleride Görmek Varmış Kısmette Canım Çok Şükür. Nazlı, Sümeyra Kucağına Aldı Benim Az Kaldı Seninde Göbüşün Doldu.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Darısı Suzanımın Başına İnşallah Ve Tüm Olmayanların  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

evet banucum cok garip bir duygu biran önce hissetmek istiyorum arada damar seğirmesi oluyor içim bir tuhaf oluyor
nezim cok sağol cnm bnm evet tüm duamda suzanımda var inş  onunda bu günlerini görücez allahın izniyle az kaldı onunda

banu_fth

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

tatlım bır ay var daha hıssetmene ama senın hem ıkı tane hemde zayıftın en gec 3 hafta son ahıssedersın gıbıme gelıyor .. onlar saglıklı olsunda tepınırler annesı  :love9: :love9: oyyhh yerım onları  :love9: :love9:

Allah dagına göre kar verırmıs .. ben ıkı tane olsa kafayı yerdım  :ehi: :ehi:  yardımcıda yok tek basıma  :-ooo :-ooo

Allah guc kuvvet ve sabır versın cnm .. esım dun ben kuaföre gıttım boyattım saclkarımı 15. ay sonunda nıhayet  :k06: :k06: :hieyt:  3 saat baktı o da arada gıttım emzırdım uyuttum zaten uyuyoken bıraktım .. 3 saat boyunca kucagımdan ınmedı sen gıttın uyandı dıor  :ehi: :ehi:  hakkaten yoruyomus cocuk dıyor  :ehi: :ehi:
anlamıyordu yoruldum deyınce konuyu bosanmaya kadar getırıyodu sankı kendı cocuguma bakmak agır gelıyomus gıbı yapıordu halbukı onu demek ıstemıordum yardım ıstıyordum  :ehi: :ehi: :ehi:  sımdı daha cok yardımcı olmaya calısıyo  :toothy10: :toothy10:  ıyıkı gıtmısım kuaföre ..

aklınızda olsun bır ıkı saat yalnız bırakın ıszde ben cok gec yaptım ama alması gereken mesajı almıs  :ehi: :ehi: :ehi: :amin: :amin: :amin:

sen sadece kucagında gezdırdın ben altını deıs ustunu deıs konus dınle tası yururt oyna .. bıde aynı zamanda baska seler yapmaya calıs  :cildir:  dusun yanı dedım .. ama ustelemeden.. o zaten dusunmus  :ehi: :ehi: :ehi:

canancım Allah kolaylık versın canım benım .. onlar hıcbıceye degısılmıyor yınede ıstedıgın kadar yorul hasta ol .ç. ıyıkı var dıye sukur edıyor ınsan  :amin: :amin: :amin:

onlar ıyı olsunda herseyın ustesınden gelırız evvellallah.. senınde cok sukur annen var yanında  :amin: :amin:
:nazar:

Allah saglıkla kavustursun  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

cnm allah dagına göre kısını veriyor diyorlar bakarım inş ama kayınvalidem falan yardımcı olurlar ikiz olunca tek basıma cok zor olacak  ama esimde cok bebeklere düşkün biri bende bakarım diyo
simdi herkese tek olsa yardım etmezdim ya ikiz olunca mecmurum diyo bazen biran önce dogsalar diyorum cnm annelik hem cok güzel hemde cok zormus sağlıklılar mı gelişimleri iyi mi diye düşünmeden duramıyorum cok korkuyorum
her doktora gidişimde kalpten gidicem nerdeyse evet cok zayıfım 49la kaldım 52 olmusum cnm gerci ilk kontrolde 51 dimde az kilo aldım cok yememe ragmen onlara yarıyor demekki hissetmemede az kaldı
sükürler olsun rabbime bu günleri gördüm ya inşşş o günleride görürüm cnm

banu_fth

amın cnm amın .. merak etme esın bebeklerı görunce yardım edecektır .. ama ıste elınden geldıgınce mutlaka ama mutlaka annen yada kaynanan senınle olmalı .. tek basın aolmaz esın sana onlar gıbı yardım edemez ..

Allah yardımcın olsun saglıkla kavus cnm  :opucuk: :occasion14: