HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Haziran , 2012, 18:01:22

:nazar:  Yağız efeyle 14. haftamız  :nazar: ayrıca ilk evlilik yıldönümümüz :love9: :love8: :love9: :nazar:

MELOŞŞŞ MAŞALLAHHH SİZEEE :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  ALLAH EŞİNLE ÇOÇUKLARINLA DOĞACAK OLAN BEBİŞİNLE NİCE NİCE SAĞLIKLI YILLAR GEÇİRMENİ DİLİYORUM :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: BENİM BUKADAR KARNIM YOK YAHUUUUUU :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:

kelebegimm

Canannnn maşallah canım çıkmaya baslamss gobuss
Yerim ben onlariiiiii :love9: :love9: :love7:

]

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Haziran , 2012, 09:19:07

10+6 cok net değiliz aksam özellikle cekeyim o zaman cok cıkıyor iyice depo yapıyorum o zamana kadar mucizelerimle ben  :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

mutluluk

canancım takın çok güzel.takı hastası olduğum için dikkatimi çekti.daha doğrusu giyinmek çok hoşuma gider :k06:

HASRET!M S@N@

tesekkür ederim saadetcim esim almanyadan getirmiş

mutluluk

çok güzel canım güle güle kullan :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 04 Haziran , 2012, 13:15:40
Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Haziran , 2012, 18:01:22

:nazar:  Yağız efeyle 14. haftamız  :nazar: ayrıca ilk evlilik yıldönümümüz :love9: :love8: :love9: :nazar:

MELOŞŞŞ MAŞALLAHHH SİZEEE :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  ALLAH EŞİNLE ÇOÇUKLARINLA DOĞACAK OLAN BEBİŞİNLE NİCE NİCE SAĞLIKLI YILLAR GEÇİRMENİ DİLİYORUM :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: BENİM BUKADAR KARNIM YOK YAHUUUUUU :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:
buseeee sağol canım  :ehi: :ehi: :ehi:

3. bebeğim yaaa ondan büyük benim göbüş  :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar  :opucuk:

gün gectikçe büyüyoruz sıgmıyoruz biyerlere  :k06:

rabbim herkese nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

duygucum .melegim  ve canan'ım MAŞALLAH :nazar:  üçünüzünde göbişlerine...teyzesi yesin onları :opucuk: ...RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin yavrularımızı inş.. :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Alıntı yapılan: nazo-58 - 04 Haziran , 2012, 14:13:55
duygucum .melegim  ve canan'ım MAŞALLAH :nazar:  üçünüzünde göbişlerine...teyzesi yesin onları :opucuk: ...RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin yavrularımızı inş.. :amin:
:nazar: sağol canım benim  :opucuk:

rabbim kuzucuklarımızın resimlerini paylaşmayıda nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar:

hepimize inşallah nice seneler burda değilmi  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

nazo-58

AMİN inş canım :amin: ..kuzucuklaarımızın resimlerini biraz zor paylaşırız galiba..nazar deger felan diye korkarız.. :k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

eve gelince görebildim fotoları...

maşallah kızlar göbüşler nasıl da erken çıkmış öle  :nazar:

duygu melek canan maşallah  :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 04 Haziran , 2012, 15:09:08
eve gelince görebildim fotoları...

maşallah kızlar göbüşler nasıl da erken çıkmış öle  :nazar:

duygu melek canan maşallah  :nazar:

benimki erken çıktı tonton olunca  :ehi: :ehi: :ehi:

sağol canım  :opucuk: :nazar: :nazar: