29 Mart , 2024, 02:41:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

gökçe58

Alıntı yapılan: cute552 - 28 Mayıs , 2012, 16:27:57
evet büyümeye başladı dün alışveriş yaptım evdekiler olmuyor artık sıkıyor. çok güzel ciciler aldım kendime espirirli tişört bile aldım ama giyimek için var vakit biraz daha büyüsün göbiş giyicem hepsini.  :hello2:

14+1 olduk canım 4.ayı bitirmeye az kaldı.
bu yandan halim birde önden gör kalçalarım genişledi bel bölgem kalınlaştı karnıma tepeden baktığımda yanlardan başlıyor oval geliyor yanlarımda dolu yani

sema maşallah çok tatlı göbüşün bende bugün tam 14 haftalığım ama benim göbüş yok ya sizin gibi anlamadım gitti.  :dontknow:     :dontknow:

RosE27

benım prensımle prensesimde bugun detaylı ultrasyona girdi çok şükür gelişimleri herşeyleri çok iyi  :nazar: :nazar: normalde 21+1 ama ölçümlerde 22 haftalık çıktılar nerdeyse 1 hafta önden gidiyolar  :nazar: :nazar: :k06: :k06: :k06: bu demek oluyo kii ben 5.5 hamıleyım 3.5 ayımız kaldı inşşşşşşş RABBIM cumlemıze sağlıkla waktınde kucagına almayı nasip etsın kızlar  :hieyt:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: gulokan27 - 28 Mayıs , 2012, 17:46:10
benım prensımle prensesimde bugun detaylı ultrasyona girdi çok şükür gelişimleri herşeyleri çok iyi  :nazar: :nazar: normalde 21+1 ama ölçümlerde 22 haftalık çıktılar nerdeyse 1 hafta önden gidiyolar  :nazar: :nazar: :k06: :k06: :k06: bu demek oluyo kii ben 5.5 hamıleyım 3.5 ayımız kaldı inşşşşşşş RABBIM cumlemıze sağlıkla waktınde kucagına almayı nasip etsın kızlar  :hieyt:

gelişimlerinin iyi olmasına cok sevindim cnm  :opucuk:
inş. o zamanda gecerde zilli ile zıpırını saglıklı bişekilde dünyaya getirirsin  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RosE27

:amin: :amin: :amin: :amin: cnm inşş sen nasılsın napıo oğluşun :)

RosE27

xxcansuxx

maşaallah gül çok güzel göbüşün içindekilerde ayrı güzeldir  :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıkla tamamına erdirsin rabbim  :amin: :amin:
vay be olcak mı olmayaca kı derken ikiz ve biri kız biri erkek rabbim her şeye kadir işte  :amin: :amin:

RosE27

tşk ederım cnm benım RABBIM e sukurler olsun aynen dediğin gibi oldu mu olucak mı derken bı kızım bı oğlum olucak inş  :amin: :amin: ısteyen herkeze wersın hergece dua edıyorum ALLAH ım kımsenın dualarını gerı çewirme die  :amin: :amin: yawrusu olanlarında yawrusunu uzun ömürlü sağlıklı bağışlasın RABBIM

serserim

Alıntı yapılan: gulokan27 - 28 Mayıs , 2012, 17:46:10

canım hadi gözün aydın artık hiçbirşeyi dert etme huzurlu huzurlu dinlen evde stres yapmadan maşallahhh miniklere :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım çok sevindim yahuuuu :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

melek100lü

:nazar: :nazar: kocaman bir maaşallah :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: prens ve prensesine :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: buda güzel annelerine :nazar: :nazar: :nazar: 

RosE27

:nazar: :nazar: :nazar: darısı başına cnm benimmmmmmm  :muzz: :muzz: seınde gobusunu guzel hbrlerını goruruz ınşş  :amin: :amin:

RosE27

tşk ederım meleğim hepimize  :nazar: :nazar:    :hello2: :hello2:

cute552

Alıntı yapılan: gökçe58 - 28 Mayıs , 2012, 17:31:16
evet büyümeye başladı dün alışveriş yaptım evdekiler olmuyor artık sıkıyor. çok güzel ciciler aldım kendime espirirli tişört bile aldım ama giyimek için var vakit biraz daha büyüsün göbiş giyicem hepsini.  :hello2:

bu yandan halim birde önden gör kalçalarım genişledi bel bölgem kalınlaştı karnıma tepeden baktığımda yanlardan başlıyor oval geliyor yanlarımda dolu yani

sema maşallah çok tatlı göbüşün bende bugün tam 14 haftalığım ama benim göbüş yok ya sizin gibi anlamadım gitti.  :dontknow:     :dontknow:
saol canım herkeste bir olmuyor bende anca büyümeye başladı bikaç hafta öncesinde hiç bişey yoktu    her beden bir olmuyor doktorun sana bebeğin sağlıklı diyorsa bunlara takılma benim kardeşim 6 aylık hamileyken 4 aylık hamile gibi duruyordu ki o zayıftı benden

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

gökçe58

Alıntı yapılan: cute552 - 29 Mayıs , 2012, 12:26:14
Alıntı yapılan: gökçe58 - 28 Mayıs , 2012, 17:31:16

saol canım herkeste bir olmuyor bende anca büyümeye başladı bikaç hafta öncesinde hiç bişey yoktu    her beden bir olmuyor doktorun sana bebeğin sağlıklı diyorsa bunlara takılma benim kardeşim 6 aylık hamileyken 4 aylık hamile gibi duruyordu ki o zayıftı benden

hımm anladım canım cinsiyetini öğrendin mi aramızda 1 gün var sadece doğumumuz aynı zamna gelecek allahın izniyle.

şerife Berat

KIZLAR MERHABALAR

GÖBEKLERİNİZ ÇOK GÜZEL HEPİNİZE BENDE MAŞŞALLAH :nazar:
EŞİME SÖYLİYİMDE BENİMDE FOTOMU ÇEKSİN EKLEYELİM AKŞAMA ,AMA BENDE GÖBEK PEK FAZLA YOK VÜCUDUM KİLO ALIYOR GALİBA.
DUYGU SENİNLE AYNI GİDİYORUZ CANIM BİZ DE 16+3 OLDUK ARTIK,AMA ULTRASONA GÖRE 1,5 HAFTA FALAN ÖNDEYİZ.CİNSİYETİMİZ HALA BELLİ DEĞİL ERKEK GİBİ DİYE TAHMİNDE BULUNDU DOKTOR AMA NET BİŞEY SÖYLEYEMEM DEDİ
HAKKIMIZDA HAYIRLISI NE İSE O OLSUN İNŞ.CÜMLEMİZ İÇİN  :amin:

RosE27