28 Mart , 2024, 21:14:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

YASMİN SENİN GÖBİŞTE BAYA ÇIKMIŞ KUZU YA
BENİMDE ÖYLE GERÇİ
SANIRIM DOĞUM VAKTİNE KADAR DOBİNİN TEKİ OLURUM..  :tongue3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ѕєν∂α¢αη

kızlar buyrun:

Hamilelikte alınan kilo nelere aittir?
Hamilelikte artan kilonun 3.5 kilogramı bebeğe aittir. Plasenta 500 gram, amnion sıvısı 1 kilogram, ağırlığı artan uterus 1 kilogram, memeler 300 gram, artan kan ve sıvı da 6 kg gelir. Bunun dışında alınacak kilo vücutta yağ olarak depolanacak ve doğumdan sonra Annede'da kalacaktır.
Bir bebeğin gelişmesi için ek olarak toplam 55.000 kalori gerekir.
Tok kalmak için...
Hamileler olur olmaz zamanlarda acıkır. Bu zamanlarda az kalori verecek ve tok tutacak gıdalar alınmalıdır. Örneğin patlamış mısır, kavrulmuş buğday gibi.

:flowers: dikkat edelimmm

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

ѕєν∂α¢αη

sen konuşma kızım kilo aldım aldım dion gördük resmini nerde kilooo :)

мiŁenα.

popomda resmını yollımmı ayıp olur ama :ehi: :ehi:

yasmin35

evet bebişcim ama senin ikiz canım dobiş olcaz ama olalım veririz ya ne varki evet yasemincim katılıyom sana dikkat edilmiyo valla olur olmaz acıkıyom ve midemisanki bişey kemiriyo sanki hiç bişey yememiş gibi oluyom valla bende saldırıyom yemege :)
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ѕєν∂α¢αη

=))) yemeeen salçalısı kadının kalçalısı =))

****SeRaP-27****

Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

мiŁenα.

BUTUN HAMIELLERIN ORTAK KARARUI BOGAZ TUTULMUYOR ;D

мiŁenα.

yasmin35

doktordan geliyorum kızlar ve tek bebiş var ikiz degil ama herşeyi gözüküyo oh kurulmuş içime yan gelmiş yatıyo yaramaz :) doktor amcası herşeyi normal dedi gayet iyi dedi bazı tetkikler yazdı kan tahlilleri verdi onlarıda yarın yaptırcam ikili tarama içinde 13. haftada yaptıralım dedi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

HIMM SEVINDIM CANIM....

MASALLAH PITIRCIGINA :nazar:

****SeRaP-27****

canım benim çok sevindim hayırlısı olsun tatlım yaaa kurulsun kurulsun şimdi çıkınca bu rahatı bulamıcak yaramaz sevilmekten öpülmekten ah rahatım diyecek küçük kuzu yaa
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

yasmin35

demi kızlar doğru diyonuz şimdi sürsün sefasının ufaklım çıkınca çooooooook arıcak hele babannesinin elinde hiç kaçamıcak biliyom ilk ve tek torun olmak kolay degil bugün bile ulturosona geldi kayınvalde ekranda görür görmez bi tuhaf oldu hemen kadın :) ama kızlar allah herkeze yaşatsın bu duyguyu valla çok güzel bi duygu