23 Nisan , 2024, 14:45:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ılknurcum senın tosunun da beklıyoz :k06: :k06:

ya 5 bucuk aylıkken karnınız ne kadardı resmınız varmı

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

ya ben 2.5 aylık hamişim ama göbeşim baya çıktı resmini çektim ama pc atamıyom bulututumu yanıma almamışım yarın koyarım bakarsınız normalmi diye telefonla çektim
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ѕєν∂α¢αη

ayşeciiim pek tatlısın kızz :) kilo falan da yok yemeye devam et =)))

yasmincim bekliyoruz senden de :)

Uploaded with ImageShack.us

yasmin35

kızlar bunlarda benim 10 haftalık resimlerim 9 aya tank gibi olucam galiba ben :(
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

maşallah tosununa tülincim :nazar: :nazar: :nazar:

yasmin bacım senın gobusun erken cıkmıs :nazar:

yasmin35

valla ya normalmiki hemen pörtledi valla göbek karşıdan bakan anlıyo hamile oldugumu

мiŁenα.

anormal bır sey olmaz ....muhtemeln fazla yıyormusun :icon_scratch: ondanda erken cıkmıs olabılır

yasmin35

valla onu saklıyamam iştahım baya açıldı akşam yemeklerinde kendi yemegimi bitirip  eşiminkine saldırıyom ama artık öle yapmıcam çok acıkırsam elma portakal falan yicem açlıgımı bastırsın diye yoksa alcam başımı gidicem valla

мiŁenα.

bu kadar erken cıkması ondandır kuzum ....12 haftadan sonra cıkmaya baslar taamamen

yasmin35

evet ondandır canım ama hoşumada gidiyo çıkması

****SeRaP-27****

yasmincim maşallah canım çok güzel olmuş göbiş olsun bi doğur verirsin şimdi canın ne istiyorsa ye kasma ben allah nasip ederse ole yapcam :muzz: :muzz: :muzz:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

мiŁenα.

tabıkıde canım benım yemekten sonra daha cok sısıyor hosuma gıdıyor ...

karnım cıksın dıye dua edıyordum cıkıyor ama bu sefrde hıc bırsey olmuyor :k06: :k06:

bayramlık almaya gıttım dun hıc bırsey yok tunık gıyıyorum popomla gobegım cıkıyor...

****SeRaP-27****

valla kızlar çevremde çok insan var hamilelikte çok kilo alıp sonra hemen veren kalıcı olmuyor birçoğu kalırsa en fazla 4 kilo falan bebişinizi doyurun bol bol
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

мiŁenα.

yok ben ısyan etmem asla elegım ıyı olsun ben sısım zaten veırırm kıloyu omu tek derdım...

ama bazen sadece sasırıyor ınsan :dontknow:

yasmin35

demi bebişlerimiz iyi olsun sağlıklı olsun kilo ne ki ama doktorlar fazla kilo iyi degil diyo ya ondan canım yoksa bebişim için hiç önemli degil kilo