gebelikte yapılan idrar testinde 2. çizgisi silik olanlar...

Başlatan emelnaz, 05 Haziran , 2013, 08:41:39

« önceki - sonraki »

emelnaz

merhaba arkadaşlar,ben en son 1 mayısta adet oldum, ayın 5 i gibi adetim bitti, 7 sinde eşimle korunmasız ilişkiye girdik ve ben hala adet olmadım.bugün 5 haziran da idrar testi yaptım ilk çizgi çok net T deki ikinci çizgi belli belirsiz ama orada bi çizgi çoooook hafifte olsa var,sizce hamile olabilirmiyim?sizin ikinci çizginiz nasıldı?çok mu silik belli belirsizdi?

ยรlคภ๓คz göภlüm

emel 2. çizgi hemen mi çıktı, hemen çıktıysa hamilelik olabilir.. ilk hamileliğimde benim de çok silikti...

nelss

Alıntı yapılan: emelnaz - 05 Haziran , 2013, 08:41:39
merhaba arkadaşlar,ben en son 1 mayısta adet oldum, ayın 5 i gibi adetim bitti, 7 sinde eşimle korunmasız ilişkiye girdik ve ben hala adet olmadım.bugün 5 haziran da idrar testi yaptım ilk çizgi çok net T deki ikinci çizgi belli belirsiz ama orada bi çizgi çoooook hafifte olsa var,sizce hamile olabilirmiyim?sizin ikinci çizginiz nasıldı?çok mu silik belli belirsizdi?
büyük ihtimal hamilesinz  :icon_thumright:
bikaç gün sonra tekrar test yaparsanız çizginin daha belirgin olduğunu görürsünüz

♣ ђคtเςє ♣

benimde ikinci çizgim silik çıkmıştı onun sebebi dha yeni olması ve bebeğin çokkk küçük olması  canım  :icon_thumright:  bgün verebiliyosan kan ver derim kesinleştir  :icon_thumright: güzel haberler bekliyoruz  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende adet günümden bikac gün önce yapmistim gölge gibiydi hatta inanmadim cok silik diye sonra gene tekrarladim gittikce koyulasti  :love7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

özlem0609

benımde 2.çizgim silikti,adetım 1 gun gecıktıgı halde,senınkı epey gecıkmıs,kan testı yaptır canım,buyuk ıhtımal hamılesın :flowers: :flowers: :flowers:

iklima

Benim de silik çıktı hatta çok silik.hemen kan tahlili yaptirdim 5 haftalik hamileymisim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Seropozitif

arkadaşlar ilk defa test acemisiyim..ilkini  dayanamayıp iş yerimde yaptım belirgin bir pembe çizgi çıktı ( ikinci çizgi)  ben hamile  değilim dedim sonra  eve gelip araştırdım silik pembe çizgi  şüpheli hamilelik demekmiş..ikinci testi yaptım onda da  silik pembe çizgi çıktı ..adetim 2  gün geçikti ama sanki 4-5 gündür  adet olcakmışım gibi çok hafif ağrılarım oluyor gün içinde bekledim gelmedi adetim..dayanamayıp test aldım yaptım onda da iki testte de  silik pembe ikinci çizgi çıktı ..burdan resim yükleyemiyoruz  sanırım biri bana  yorumlarsa çok sevinicem ..sevgiler..

DENİZGÖZLÜM81

silik demek gebelik var ama ufak demek  canım tebrik ediyorum benimde son testimde silik çıkmıştı ama hamileydim 3 haftalık    kan testi yaptık bakalım kaç haftalık hamilelikde adet sancısı  adet olacakmışsın gibi olur zaten  kasıklardada ağrı olur  ilk 3 ay normal bu canım rahat ol korkma asla sitres yapma kelenmen yoksa rahat ol doktorada git kan testi yaprır  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

fotoğraf yükleniyor ama biraz zahmetli. çizgi silikse hamilelik çok yeni demek. gözün aydın. inşallah kan sonucun yüksek çıkar

Seropozitif

arkadaşlar  forum kullanmayı pek bilmiyorum o yüzden iletinizi  geç  gördüm teşekkürler  cevaplar için dün kan testi yaptırdım ve pozitif çıktı :) yani hamileyim..:)))