ARALIK 2006 & OCAK - ŞUBAT 2007 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Zuhal, 11 Ocak , 2007, 16:04:52

« önceki - sonraki »

ARZU_SARP

cok gecmıs olsun Ceren Su prensese.. allah beterınden saklasın zuhalcım..
ne zamandır dogru durust gıremıyorum foruma.. allaha sukurler olsun bır problemımız yok.. Sarpişko artık gecede 1 kere uyanıyor.. nedenıne gelınce ana kucagında uyumaya basladı.. yatagında yattıgı zaman daha cok uyanıyor.. onemlı olan huzurlu uyuması.. 40' ımız cıktı gecen hafta cok sukur.. persembe gunu evde yasın okuttum.. pazar gunu de kesan da kayınvalıdemlerde mevludu oldu.. boylelıkle oglusum ılk sehırler arası yolculuguna cıkmıs oldu.. butun yol boyunca arabada uyudu.. ama orada huzursuz oldu sanırım hava degısımı ve yerını yadırgadı..
bugunde anneannemız gelecek.. onu beklıyoruz sımdı cok ozledık boncugumla beraber..
cok opuyoruz sızı ve bebıslerınızı
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

pearl1453

merhabalar bebek paşamla biz geldikk nabersiniz
  ZUHALCİM cerencik nasıl oldu canım iyidir umarım
  ARZUCUM canım ne güzel kırkınız çıktı mevlüdünüz falan oldu.bende nisan gibi(burada turizm sezonu başlamadan) okutayım diyorum
  kızlar baby mozart cd nasıl bilginiz varmı bebetolarımızın dinlemesi için.ya klasik müzik dışında ney yada gitar soloları dinletsek olmazmıki ne dersiniz?birde fotoğraf makinemiz kayboldu yeni almayı düşünüyorum. çok açılmadan maddi olarak ne alabilirim ne önerirsiniz
  herkesi öptmmmmmmmm

st9tr

meral1453

pelin cik yakaladım senii bende yeniyim kızlar burada benim bebeğimde eylül 2006 doğumlu :hieyt:peloş yakaladım seni :-[