ARALIK 2006 & OCAK - ŞUBAT 2007 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Zuhal, 11 Ocak , 2007, 16:04:52

« önceki - sonraki »

Zuhal

Hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim. ;D :D ;)

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001

Emine

Yeni sayfanız hayırlı olsunn  :-* Sen sizin tayfayı toplarsın artık  :)

Zuhal

Sağol canımcım benim. Maşallah Ceylin Azra'ma pek büyümüş bugün 4 aylık olmuş tütüttütütütttüü. Eminecim hep diyicem unutuyorum benim kızım Ceylin Azra'ya benziyor azıcık çekik gözlülüğü falan.

Bizim tayfayı toparlarım ben sen merak etme diğer forum hata verip duruyor zaten. Onlarda sıkıldılar bu işten:)))

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001

Emine

:) Ne güzel her insan çift yaratılır demişler maşallah seninki de 1 aylık olmuş

esra

Sayfanız hayırlı olsun taze annecikler...
darısıda bizim başımıza...:)

dilek hira

selam kızlar sayfamız hayırlı olsun birgün açmadım neler değişmiş nelerrr

Emine

Bebişlerimiz için sayfayı daha renkli hale getirdik daha neler olacak neler  ;)

ARZU_SARP

Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

ponçik

arzucuuuuum
sarpı öpüp öpüp yiyesim geldi valla
maaşallah  :D
sende hoşgeldin  ;)

rumeysa

sayfanız hayırlı ugurlu olssun tazecik anneciklerrrr ayyy lütfen hepiniz benim için o tertemiz nur yüzlü bebişleri öpün yaa bu öpüş forum teyzenizden diyin olur mu eeee hani bu foruma resim ekleyen yokmu yawwwfffff :) :) :)
SABIR BOYUN EĞME DEĞİLDİR,SABIR MÜCADELEDİR.

Zuhal

Arzucumla Sarpımda gelmiş. Ohh ohh Arzu ben bizim kızlara dedim buranın linkini verdim ama arada kaynadı gitti birde sen buraya davet etsene forumdan. Burası daha hızlı çalışıyor hata vermiyor en azından. Gonca maşallah Eylül'e kocaman kız olmuşlar ya sizinkiler. Darısı bizim bebeklerin başına kocaman olsun onlarda.

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001

Zuhal

Bu benim Ceren Su Prensesim

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001

Emine

Ceren Su'ya kocaman bir maşalah muck !!! :-*Diğer tarafta imzanıza yazın o zaman herkes daha rahat görür canlarım

pearl1453

merhabalar bizde geldik mustafamla.bugün 51. günümüz dünyada bebişleri öpüyoruz

Zuhal

Oooo İncicim sende gelmişsin Bebeton nasıl bakim?

Bugün kızım sabahleyin ilk defa bilinçli bir şekilde bana gülümsedi. O kadar şirin oluyolar ki o gülümse ile.
Cumartesi günü kızımın kalça usgsini ve ne olur ne olmaz diye kalp usgsine baktırdık. Çok şükür 2 sonuçta çok iyi çıktı.
Bişey sormak istiyorum benim kızımın burnusu devamlı tıkalı. Sanki grip yada nezleymiş gibi ama çok şükür öyle hasta değil. Serum fizyolojik burun damlası kullanıyorum bi müddet açılıyor sonra tekrar tıkanıyor ne yapmam lazım bu durumdan kurtulmak için. Sizinde varmı böyle sıkıntılarınız?

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001