KESE GÖRÜNDÜ BEBEK YOK :(((

Başlatan unknwon, 14 Kasım , 2009, 12:53:28

« önceki - sonraki »

unknwon

arkadaşlar hepinize merhaba siteye yeni üye oldum ve hepinizin güzel yazılarını ve ceveplarını okuyunca üye olup yazmak sormak istedim.çok mutsuzum ..
en son 9 ekimde adet oldum sonra olmadım adetimden 3 gün önce beta kan testi yaptırdım sonuç 46 çıktı hamilesin dedi doktor ama haftası düşük dedi kaç haftalık söylemedi.10 gün sonra başka hastaneye gittim vajinal baktılar kese göründü ama haftası düşük olduğu için bebek görünmüyor dedi.tam soru sorcaktım doktoru acilen çağırdılar çıkmak zorunda kaldım..haftaya gel dedide ben anlamadım .ben şimdi kaç haftalık hamileyim.benim kese 5mm miş.internetten araştırdım 5.haftada kese 5mm olurmuş bebek görünmezmiş ama boş gebelikten falan korkar oldum.sizlerin bebeği kaçıncı haftada göründü ne olur bana moral verin.dua ediyorum çok korkuyorum lütfen boş gebelik olmasın bu benim ilk gebeliğim.lütfen bana olumlu bir şeyler yazın..şimdi ben kaç haftalık hamileyim kese 5.haftadan önce görünmezmi yada dahamı düşük offf kafayı yicem ..bebek ve yolk ne zaman kaçıncı haftada göründü sizin..

ceylin eslem

canını sıkma bitanem.doktorunda demiş sana daha çok yeni oldugu için kesenin görülmemesi çok doğal,belliki geç döllenme olmuş,sorun yok merak etme.bidaki hafta yeniden bakalım demesinin nedeni,o zaman kese büyüdüğü için görülebilecek boyuta ulaşır diye demiştir.

unknwon

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 14 Kasım , 2009, 13:13:17
canını sıkma bitanem.doktorunda demiş sana daha çok yeni oldugu için kesenin görülmemesi çok doğal,belliki geç döllenme olmuş,sorun yok merak etme.bidaki hafta yeniden bakalım demesinin nedeni,o zaman kese büyüdüğü için görülebilecek boyuta ulaşır diye demiştir.

inşallah ya inşallah

ceylin eslem

bu arada hoşgeldin aramıza.kendinden bahsedermisin.kaç yıllık evlisin.ne zamandır istiyorsunuz?

unknwon

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 14 Kasım , 2009, 13:19:03
bu arada hoşgeldin aramıza.kendinden bahsedermisin.kaç yıllık evlisin.ne zamandır istiyorsunuz?

7 aylık evliyim canım..geçen ay denedik olmadı..bu ikinci denemede tuttu ama bebeğimi görene kadar kuşkular kemiriyor içimi  :'(

GüzeLCe

aramıza hgdin tatlım 7 aylık çok erken yeni evlisin cnm ben 4 yıldır bekliyorum  :)
strest yapma sakın ...kaç haftalık gözüküyor kese ?
inşllh dış gebelik değildir olsada üsülme tatlım Rabbim büyük nasip değildir demek hem sen şanslısın hamiş kalabiliyorsun benım öle bi şansımda yok  ;)

Demet_dk

öncelikle hoşgeldin gözün aydın
doktor zaten açıklama yapmış sana yine kontorle gider görürsün bebişi sıkıntı yapma kendine. pozitif ol dinlen  :icon_thumright:

Balböceği

hg cnm dr demisya hamilesin diye kese de gorunmus naz yapiyor sana kesinn  :k06: :k06:

EMEL 26

hoşgeldin canım gittigin dr sürekli gittigin biri degilmiydi yada kendine sürekli gidebilecegin ve güvene bilecegin bir dr bul cünkü kanın 46 cıkmışya iki gün sonra neden yaptırmadın ikiye katladıysa geç döllenme olabilir gözükmemesi normal olabilrde ama takip et strese girme inşallah herşey yolundadır
Kızlarımla hayat çok güzel💖

unknwon

kızlar fazla maddi durumum olmadığı içni devlet hastansine gidiyorum yenimahallle kadın doğuma
burayı çok önerdiler gerçektende güzel ama bilmiyorum işte bebeğim gözükücekmi
kese 5mm kaç haftalık olduğun haftaya belli olur dedi inanın bişey anlamadım sadece haftası çok düşük dedi:(

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım canını sıkma daha küçük oldugu için gözükmemiştirr
benim teyzemin kızının 7 haftalıktıı hala gözükmüyoduu ama masallah suan 13 aylıkk
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

..BahaR●●

CNM HERŞEYİN HAYIRLISI İNŞ...

BEN 6 HAFTALIK ULTURASYONA GİRMİŞTİM
OZAMAN KESE GÖRÜNMÜŞTÜ
BELLİKİ SENİNKİ GEÇ DÖLLENMEDİR...

RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞ...

elifyus

haftaya görünür inşallah merak etme.. hayırlı olsun..

мiŁenα.

CANIM MERAK ETME ALLAIN IZNIYLE BIR DAHAKI GIDISINE GOZUKUR KESE :amin:

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

canım bukadar sıkıntı yapma kendine kan degerin düşük yani çok çok yeni sen bence haftayı bekle yada gene git hastaneye kan tahlili yaptır deger yükselmişse sorun yok demektir hamilelik olası  seyrinde devam ediyo demektir ok benim kan tahlili verdigimde 2283 çıkmıştı ve o haftanın sonunda ulturosonla karnımdan baktılar gözüktü
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM