Bebişlerinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan demoşşş, 12 Kasım , 2009, 17:13:14

« önceki - sonraki »

meliss

bende 16.haftada öğrendim oğluşum olucağını :love7: :love7:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

elvan&busenur

öncelikle hayırlı evlat olsun canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim :amin:bizde 16 haftalıkken dra gittiğimizde bebeğimiz ters yatıyordu ve drumuz yüksek ihtimal kız demişti sonra 21.haftada dra gittiğimizde bebişimiz dönmüş ve erkek olduğunu öğrendik tatlım allahım herkese sağlıklı evlat nasip etsin önemli olan bu canım tekrar hayırlı olsun :opucuk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Temmuz , 2011, 18:57:53
hakkında hayırlısı olsun

bence böyle cinsiyete takılmamak lazım

Rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

kız erkek ne farkeder? doğduklarında seviliyorlar  :love9:

KESİNLİKLEEEEEEE  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

mandalinaportakal

ilk gözağr-ımı 17.haftada öğrendik.bunu da aşağı yukarı aynı zamanlarda öğreneceğiz,1 ay sonra randevumuz var.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Z. Katip

Ben tam 3 aylıkken öğrenmiştim. hoş gerçi doktor kesin değil ilk tahminimi söylüyorum dedi ama ilerleyen haftalarda da doktorlar hep aynı cinsiyeti söyledi. Doktora cinsiyetini söylemesi için ısrar etmekte fayda var  ;)

duygucuk

ikili test için gittiğimde erkek olduğunu söylemişti doktorum sanırım 12. haftamdı..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

FİGENN

esra26

13. hafta 2.li test için gittiğimde kız gibi ama erken demişti 16+0 da gittim vee tekrar kız olduğunu söyledi :D

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilk oğlumda çok geç öğrendim 7. ayda o zamana kadar doktor hep kız demişti. ikinci oğlumda ikili testte 12. haftada öğrendim

duygusu

13. Haftada 2.kızım olacagını ögrendık cok mutluyum:)