28 Mart , 2024, 11:53:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinci Bebek İçin Uğraşan Hanımlar Böyle Buyrun...

Başlatan ___kıymık___, 04 Kasım , 2009, 10:07:00

« önceki - sonraki »

oğlu olupta 2.çocuğunu kız isteyenler

çoooooooook istiyorum
31 (47.7%)
istiyorum
8 (12.3%)
olsada olur
4 (6.2%)
ne olursa farketmez
22 (33.8%)

Toplam Oy Verenler: 65

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Wunsch

Allah hepinize de sağlıklı evlatlar çocuklarınıza kardes nasip etsin. Ama benim durum biraz farklı. Benim doğumdan sonra vücudumda bir madde ortaya çıktı. 2 bucuk aylikken bebegimi kaybettim kurtajla alindi. Doktorun söylediğine göre vücudumdaki madde bebeğin kalbini durduruyor ve bu her seferinde başıma gelecek. Tek çözümü kortizon kullanimi.  Doktoruma guveniyorum ama Çok korkuyorum. Çaresizim. Buna benzer bir şey yaşayan var mı arkadaşlar?   

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Wunsch - 10 Şubat , 2015, 00:26:07
Allah hepinize de sağlıklı evlatlar çocuklarınıza kardes nasip etsin. Ama benim durum biraz farklı. Benim doğumdan sonra vücudumda bir madde ortaya çıktı. 2 bucuk aylikken bebegimi kaybettim kurtajla alindi. Doktorun söylediğine göre vücudumdaki madde bebeğin kalbini durduruyor ve bu her seferinde başıma gelecek. Tek çözümü kortizon kullanimi.  Doktoruma guveniyorum ama Çok korkuyorum. Çaresizim. Buna benzer bir şey yaşayan var mı arkadaşlar?   

ben ilaç kullanmadım ama ilk çocuğuma hamileyken doktor da bana "vücudun bebeği kabul etmiyor atmaya çalışıyor" dedi sadece progestan hapı ve iğnesi kullandım oğlum sağlıkla doğdu.  İnşallah en kısa zamanda hamile  kalırsın ve  tedavini olup bebeğine kavuşursun

sukeyna

:basardim: :basardim: evet işte o benimm , ikinci çocuğu istiyorum ama gelmiyor bir türlü..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sukeyna - 10 Şubat , 2015, 10:43:13
:basardim: :basardim: evet işte o benimm , ikinci çocuğu istiyorum ama gelmiyor bir türlü..
dur bakalım birinci nasıl geldiyse ikinci de gelir. doktorum "çocuk isteyip pes etmeyen kadınların  büyük çoğunluğu hamile kalıyor" demişti. yeter ki olacağına inan. bana birçok arkadaşım "olmuyor zorlama kendini yıpratıyorsun çok şükür bir tane var" diyordu. bir tane olunca ikinci için uğraşmayı insanlar anlamıyor. oğlumun kardeşi olduğu için mutlu olduğunu ve onunla ilgilenişini görünce "iyi ki pes etmemişim ve çok şükür Allahım bebeğimizi göndermiş" diyorum.
inşallah senin de bebeğin en kısa zamanda gelir

sukeyna

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 11 Şubat , 2015, 09:33:39
Alıntı yapılan: sukeyna - 10 Şubat , 2015, 10:43:13
dur bakalım birinci nasıl geldiyse ikinci de gelir. doktorum "çocuk isteyip pes etmeyen kadınların  büyük çoğunluğu hamile kalıyor" demişti. yeter ki olacağına inan. bana birçok arkadaşım "olmuyor zorlama kendini yıpratıyorsun çok şükür bir tane var" diyordu. bir tane olunca ikinci için uğraşmayı insanlar anlamıyor. oğlumun kardeşi olduğu için mutlu olduğunu ve onunla ilgilenişini görünce "iyi ki pes etmemişim ve çok şükür Allahım bebeğimizi göndermiş" diyorum.
inşallah senin de bebeğin en kısa zamanda gelir
Çok teşekkür ederim, moral oldu söylediklerin:)
ama benim birinci tüp bebekti, o psikolojiye girmek istemediğim için normal yollardan deniyorum, doktorumda herşey normal biraz daha bekleyelim dedi , oğlum büyüyor arkadaş gibi olsunlar istiyordum ama herşeyin hayırlısı tabi

ยรlคภ๓คz göภlüm

o zaman sana bir moarl verici birşey daha söyleyeyim. birinci tüp bebek olanların ikinci tedavisiz ve süpriz şekilde geliyor. :) inşallah sizin süpriz de bekletmeden gelir

sukeyna

evet her yerde öyle yazıyor, çiziyor ama ben henüz şahit olmadım, temennim benim öyle olur da yazarım buraya ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sukeyna - 24 Şubat , 2015, 10:49:40
evet her yerde öyle yazıyor, çiziyor ama ben henüz şahit olmadım, temennim benim öyle olur da yazarım buraya ::)
çevremde öyle olan birçok kişi var. hatta bir arkadaşım hamile. arkadaşıma erken menopoz teşhişi koyulmuştu eşi de varikoselden ameliyat oldu değerleri tam düzelmemişti ilk çocukları tüp bebekle oldu ikinciyi de düşünmeye başlamışlardı hemnecik geliverdi

CAN TANEM

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 27 Şubat , 2015, 10:59:29
uzun bi aradan sonra herkese merhaba  :opucuk: :love9:
merhaba canım artık ikinci bebiş için arada da olsa foruma uğrarsın. Azra nasıl abla olmasına da yedi aydan az kaldı :)

Balböceği

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Balböceği - 27 Şubat , 2015, 14:14:52
Yok mu 3. Bebeiş isteyen sayfa  :k06:
ooo daha ikinciyi yeni doğurdun ne çabuk üçüncüye geçtin :D :D :D

CAN TANEM

Canım süt iznin olduğu için erken çıkıyordum vaktim olmuyordu islerden ama artık uğrarım :opucuk:

Azrada iyi çok şükür canım onunla uğrasıyoruz simdilik. Kardesimiz gelince napacak merak ediyorum  :dontknow:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: Balböceği - 27 Şubat , 2015, 14:14:52
Yok mu 3. Bebeiş isteyen sayfa  :k06:

Canım maşallah sen ikinciyi doğurmussun yeni duydum güle güle büyüt inşallah :nazar: :amin: