Kese ne zaman görünür? Kalp atışı ne zaman duyulur?

Başlatan duyguduygu, 20 Ekim , 2009, 13:16:18

« önceki - sonraki »

cunfer_u

herkese selamlar :)

5+1 hamileyim arkadaşlar. pazartesi günü keseyi gördük. haftaya perşembe tekrar kontrole gideceğim. bebişimi görebilirmiyim acaba. çok mu erken yoksa...

Uploaded with ImageShack.us

gülfer

bilmiyorum ama ben 7haftalıkken görmüştüm hem bebeğimi hemde kalp atışlarını  :love9: :binkybaby:

cunfer_u

inşallah canım bende görürüm...  6+1 olmuş olacak gideceğim zaman.  yani 7. haftaya girmiş olcam.. senin ne kadarlık canım :) allahım yüzlerini göstermeyi nasip etsin  :amin: :nazar:

gülfer

amin canım inşallah  :amin: ben 21+1günlük hamileyim ben tam 7hafta bitmişti gördüğümde

ama görürsün sende çok güzel bişey onun orda minicik kalbi pıt pıt atıyo

cunfer_u

inşallah canımmm.... allahımm yüzümüzü kara çıkarmasın...  sağlıklı olsunda başka birşey istemiyorum...   :nazar: :amin:

°o.O євяυ O.o°

cnm bnce 7 hafta btince git hem bebişini kesin görürsün hemde kalp atışını tabi sen blrsin ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

kişiden kişiye değişiyor bebek ve kalp atışı ben 5+6 da hem bebeği hemde kalp atışını görmüştümm inşallah sende görürüsün

nestur

bebişi bizde ancak 7 haftalıkken görmüştük oda fasulye tanesi gibi birşey sadece pıt pıt kalbini anlaya bildim

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

6+2 iken bebişimi görmüştüm kesenin içinde ufacıktıı  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

shabby

benim de 6 haftalık bi bebişim var. ancak küçücük keseyi ve ortasında belli belirsiz bir noktayı gördüm. o kadar. kalp atışı falan filan dinlemedik. 20 gün sonra yine gidicem. inşallah o zaman belli olur.

ertl

büük ihtimalle görünürün canım
hadi hayırlısı bakalım

❤ հმzεlἶო ❤

cnm ben 5+5 de gitmistim gorunmemisti. sebebide bizim hesaplammamis yumurtlama tarihine uymayabiliyo.
6+5 iken gorduk fakat doktor olcumlerini yapti ve 6+2 dedi. bu yuzdende bir hafta once gorememistik...7 haftalikken gitmeyi oneriyorlar.
icini ferah tut. bende bos yere uzmustum bebisimi  :binkybaby:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

CeRoXiMo

Canım biz ilk kez keseyi 5 haftalıkken gördük. 6+2'de bebeğin yerleştiğine emin olduk, aşağıdaki ilk ultrason fotoğrafı. 8+1'de de kalp atışlarını dinlemiştik. O da ikinci resim. Aşağı yukarı aynı oluyor ama daha büyük ya da daha küçük olabilir tabi seninki. Yumurtlama günlerinde yanlış hesaplamalar olabiliyor.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

son adet tarihim 29 marttı.ama doktorum kseyi göremedi.vajinal ultrasonografi ile baktı bi sıvı görüyorum ve dış gebelikten şüpheleniyorum dedi.ya da geç gebe kalmışsındır dedi.böyle bişey yaşayanınız var mı :sad1: :sad1:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

betüs26

selam canım evewt böyle bir olay bende yaşadım iki kez moralini bozma canım ilkinde sonuç kötüydükese vardı ama boş tu kürtaj oldım sonraki gebeliğimde yani şuankinde de kese gözükmedi dış gebelikten şüphelendi doktorum senin dediğin gibi yada geç döllenmedir dedi 3 gün sonra gittik gözüktü kan değerlerine b akmıylarmı artışına falan ama benimki ne kadarlıktı hatırlamıyorum konum vardı aslında ama nerdeydi bi bvakıyım canım